výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Klatovy (22. 5. 2010)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.80 11.00
2 David BenešDavid Beneš 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.05 9.00
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.10 7.00
4 Robin HubRobin Hub 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 52.27 5.00
5 Martin BendlMartin Bendl 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 52.63 1.00
Stanislav TáborStanislav Tábor 80 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.71 8.00
2 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.13 6.00
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.30 4.00
4 Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 52.36 3.00
5 Tomáš KrupičkaTomáš Krupička 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.62 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 53.39
2 Filip KsandrFilip Ksandr 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.38
3 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.48
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.73
5 Jan PuškařJan Puškař 77 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 57.23
6 Michal PomahačMichal Pomahač 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 57.59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VeselýMichal Veselý 92 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 54.90
2 Jakub ZáhoraJakub Záhora 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 56.58
3 Adam JančaAdam Janča 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 57.07
4 Petr HrabačkaPetr Hrabačka 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.15
5 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 57.84
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 55.59
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 62.37 11.00
2 Tereza MinářůTereza Minářů 91 AC DomažliceAC Domažlice 62.90 9.00
3 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 63.13 8.00
4 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 TJ KlatovyTJ Klatovy 63.76 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 63.96 6.00
2 Vendula MužíkováVendula Mužíková 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.96 5.00
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ KlatovyTJ Klatovy 65.34 4.00
4 Martina HankováMartina Hanková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67.16 2.00
5 Barbora ErnstováBarbora Ernstová 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 76.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66.91 3.00
2 Ägáta KadeřávkováÄgáta Kadeřávková 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 70.12 1.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 71.10
Jana KotačkováJana Kotačková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků