Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Stará Boleslav (28. - 30. 5. 2010)Medailová bilance
Pořadí | Oddíl | bilance |
---|---|---|
1 | TJ Dukla Praha | 6 - 3 - 5 |
2 | AC SYNER Turnov | 6 - 2 - 6 |
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 6 - 2 - 1 |
4 | TJ Spartak Třebíč | 5 - 2 - 0 |
5 | TJ Vodní stavby Tábor | 4 - 7 - 7 |
6 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4 - 5 - 6 |
7 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 - 5 - 2 |
8 | AC Pardubice | 4 - 3 - 2 |
9 | AK Olymp Brno | 4 - 0 - 1 |
10 | Slovakia | 3 - 3 - 5 |
11 | USK Praha | 3 - 2 - 2 |
12 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 - 5 - 3 |
13 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 - 4 - 1 |
14 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 - 3 - 3 |
15 | New Zealand | 2 - 3 - 3 |
16 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 - 1 - 3 |
17 | TJ Spartak Vlašim | 2 - 1 - 2 |
18 | A. C. TEPO Kladno | 2 - 1 - 1 |
19 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2 - 1 - 1 |
20 | AK Hodonín | 2 - 1 - 1 |
21 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 2 - 0 - 2 |
22 | AK Olomouc | 2 - 0 - 0 |
23 | AK SSK Vítkovice | 1 - 4 - 0 |
24 | SK Kotlářka Praha | 1 - 3 - 2 |
25 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 - 2 - 5 |
26 | A. C. Sparta Praha | 1 - 2 - 0 |
27 | AK Zlín | 1 - 1 - 2 |
28 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 - 1 - 2 |
29 | SK Nové Město nad Metují | 1 - 0 - 2 |
30 | Atletika Chrudim | 1 - 0 - 1 |
31 | AK Bohumín, o.s. | 1 - 0 - 1 |
32 | TJ Klatovy | 1 - 0 - 1 |
33 | ŠAK ZŠ Pardubice | 1 - 0 - 0 |
34 | SKP Union Cheb | 1 - 0 - 0 |
35 | AO Slavia Havířov | 1 - 0 - 0 |
36 | ASK Děčín | 1 - 0 - 0 |
37 | AC Vysoké Mýto | 1 - 0 - 0 |
38 | SK Přerov | 1 - 0 - 0 |
39 | Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov | 1 - 0 - 0 |
40 | ASK Slavia Praha | 0 - 5 - 3 |
41 | AC Česká Lípa | 0 - 4 - 1 |
42 | TJ Orlová Lutyně | 0 - 2 - 1 |
43 | ASK ELNA Počerady | 0 - 2 - 0 |
44 | ATLETIKA Polička | 0 - 2 - 0 |
45 | AK Bílina | 0 - 1 - 1 |
46 | TJ Slovan Varnsdorf | 0 - 1 - 1 |
47 | TJ Desná | 0 - 1 - 0 |
48 | Spartak Praha 4 | 0 - 1 - 0 |
49 | Sokol České Budějovice | 0 - 1 - 0 |
50 | VSK Univerzita Brno | 0 - 1 - 0 |
51 | AK Chemopetrol Litvínov | 0 - 1 - 0 |
52 | AK Sokolov | 0 - 1 - 0 |
53 | Atletika Poruba o.s. | 0 - 0 - 1 |
54 | Atletika Jihlava | 0 - 0 - 1 |
55 | AK Most | 0 - 0 - 1 |
56 | TJ Start Havířov | 0 - 0 - 1 |
57 | TJ Sušice | 0 - 0 - 1 |
58 | TJ Sokol Opava | 0 - 0 - 1 |
59 | TJ Baník Stříbro | 0 - 0 - 1 |
60 | TJ ČZ Strakonice | 0 - 0 - 0 |
61 | ŠAK Novoborská Praha | 0 - 0 - 0 |
62 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 0 - 0 - 0 |
63 | TJ Jäkl Karviná | 0 - 0 - 0 |
64 | TJ Sokol Stodůlky Praha | 0 - 0 - 0 |
65 | AHA Vyškov | 0 - 0 - 0 |
66 | JAC Brno | 0 - 0 - 0 |
67 | SK Aktis Praha | 0 - 0 - 0 |
68 | SKM Valašské Meziříčí | 0 - 0 - 0 |