Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (28. - 30. 5. 2010)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08 Body
1 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
SlovakiaSlovakia
81 2.05 ----O-OOXOOXXOOXXX 850
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 2.05 -----OOOXOXOOXOXXX 850
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.93 ---OOOXXOXXOXXX 740
4 František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
87 1.90 ----OOXOXXX 714
5= Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC PardubiceAC Pardubice
90 1.87 --OOOOXXX 687
5= Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.87 -O-O-OXXX 687
7 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 1.87 ---OXOXOXXX 687
8 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.84 ---OXOXXX 661
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.541.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.87 XXOXXX 687
2 Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
90 1.84 XXOXXX 661
3 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 1.84 XXOXXX 661
4 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 1.81 XXOXXX 636
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 1.78 XXOXXX 610
6 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.75 XXOXXX 585
7 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 1.75 XXOXXX 585
8 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 1.69 XXOXXX 536
9 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 1.54 XXOXXX 419
Jan CardaJan Carda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.05 Body
1 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.96 767
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 1.93 740
3 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 1.93 740
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 1.90 714
5 Michal BrožMichal Brož
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 1.87 687
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1.81 636
7 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 1.78 610
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 René HambergerRené Hamberger
TJ SušiceTJ Sušice
92 1.75 --O-OXOXXX 585
2 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 1.72 O-OOXXOXXX 560
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 1.69 OOOXOXXX 536
4 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 1.66 OOXOXXX 512
5 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 1.63 XXOOXXX 488
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1.88 ----O-OOOXOOOXXX 696
2 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.85 ----OO-OXOXOXOXXX 670
3= Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.82 --O-OOOOOOXXX 644
3= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.82 ----O-OOOOXXX 644
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 1.79 --O-O-OXOXXOXXX 619
6 Michal MelicherMichal Melicher
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 1.73 XOOOOOOOXXX 569
7 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
JAC BrnoJAC Brno
93 1.73 -OOOOOXXOXXX 569
8 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 1.70 --OOOOXXX 544
9 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 1.70 O-OOXXOOXXX 544
10 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 1.67 O-OOXXOXXX 520
11 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 1.64 OOOXOXXX 496
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 Body
1 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.67 -O-OOXOXOXXOXOXXX 520
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech
JAC BrnoJAC Brno
94 1.64 -OOOOOXOXXOXXX 496
3 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.64 -OOXOOOXXOXXOXXX 496
4= Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 1.61 OOOOOXOOXXX 472
4= Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 1.61 --O-XOOOXXX 472
6 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.61 OOOOXOOXXOXXX 472
7 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ KlatovyTJ Klatovy
94 1.61 -OOOOXOXOXXOXXX 472
8 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 1.52 OOOXOXXX 404
9 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 1.49 OXOXXOXXX 381
10= Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 1.46 OXXOXXX 360
10= Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.46 OXXOXXX 360
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.77 XOOOXOXXX 602
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.71 XOOOXOXXX 552
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 1.71 XOOOXOXXX 552
4 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.68 XOOOXOXXX 528
5= Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.65 XOOOXOXXX 504
5= Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.65 XOOOXOXXX 504
7 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.65 XOOOXOXXX 504
8 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.62 XOOOXOXXX 480
9 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.59 XOOOXOXXX 457
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 DNP
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71 Body
1 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.68 XOOXXOOOOXOOXOXOXXOXXX 528
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.65 --O-OOOXOOXXOXXX 504
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 1.59 --O-XOOXOXOXXX 457
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 1.59 -OOOOXOOXXOXXX 457
5 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.56 OOOOOOXXOXXX 434
6 Adam ZadubanAdam Zaduban
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
95 1.53 OOOOOXOXXX 411
7 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.50 XOOXOOOXXX 389
8 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 1.50 OO-OXOXXX 389
9 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 1.47 OOXOXOXXX 367
10 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.38 OXXX 303
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1= Sarah CowleySarah Cowley
New ZealandNew Zealand
84 1.75 ---------OOOXXX 916
1= Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.75 -------O-OOOXXX 916
3 Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
85 1.72 -------O-OOXXX 879
4 Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 1.66 ---OOOOOOXXX 806
5 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.66 --OOOOOXXOXOXXX 806
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 1.66 -OOOOOOXOXXOXXX 806
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 1.57 -OOOOXXOXXX 701
8 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 1.54 OOOOXOXXX 666
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.45 OXOXXX 566
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 1.69 OXOXXX 842
2 Monika WeigertováMonika Weigertová
SlovakiaSlovakia
92 1.66 OXOXXX 806
3 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 1.60 OXOXXX 736
4 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 1.54 OXOXXX 666
5 Marta ValtováMarta Valtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
91 1.51 OXOXXX 632
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.51 OXOXXX 632
7= Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 1.36 OXOXXX 470
7= Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 1.36 OXOXXX 470
7= Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.36 OXOXXX 470
10 Eva JeníkováEva Jeníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
92 1.36 OXOXXX 470
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 DNP
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.66 -------O-O-XOXXX 806
2 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 1.63 ----OOOOOOOXXX 771
3 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.60 ---O-O-OOOXXX 736
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 1.60 ---O-OOOOXXOXXX 736
5= Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1.57 --OOOOOOXOXXX 701
5= Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK ZlínAK Zlín
93 1.57 -----OOOXOXXX 701
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 1.57 -XOOOOOOXOXOXXX 701
8= Karolina HlavatáKarolina Hlavatá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.54 OOOOOOXOOXXX 666
8= Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.54 --OOOOXOOXXX 666
10 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 1.51 -OOOOOOXXX 632
11 Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 1.48 OOOXOXXOOXXX 599
12 Jana SotákováJana Sotáková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.48 O-OOXOXOXXX 599
13 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.48 --OOOXXOXXX 599
14 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.45 OOXOOOXXX 566
15 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 1.45 OOXXOOOXXX 566
16 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.45 XOXXOOOOXXX 566
17 Fatima KostkováFatima Kostková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.42 OOXOOXXX 534
18 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 1.42 OOXXOOXXX 534
19 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.39 O-OXXX 502
20 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.39 OOXXOXXX 502
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.66 --O-O-OOXOXOOXXX 806
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 1.60 OOOOOOOOOXXX 736
3 Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.54 OOOOOXOOXXX 666
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 1.54 OOOOOXOXOXXX 666
5 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
95 1.51 OOOOOOXXX 632
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.51 OOOOOXXOXXX 632
7 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.48 OOOOXOXXX 599
8 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.48 OOOXXOXOXXX 599
9 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.45 OXOOXOXXX 566
10 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.45 OOOXXOXXX 566
11 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.45 OOXXOXXOXXX 566
12 Barbora VachtováBarbora Vachtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.39 OOXXX 502
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.48 OOOXOOOOXXOOXXX 599
2 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.45 OOOOXOXXOOOXXX 566
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 1.45 --OOOXXOOXXOXXX 566
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.42 OOOOOOOXXX 534
5 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.42 O-OOOOXXOXXX 534
6 Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.39 OOOXOOOXXX 502
7 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.36 OOOOOXXX 470
8 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AHA VyškovAHA Vyškov
95 1.36 --XOXXOOXXX 470
9 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.36 -OXXOXXOXXOXXX 470
10 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.33 OOOOXXX 439
11 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.30 OOOXXX 409
Celkem 11 závodníků