Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (28. - 30. 5. 2010)

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CíchaJan Cícha 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.94 842
2 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03 831
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.59 761
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.79 736
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.84 730
6 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.27 680
7 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.29 677
8 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.62 639
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.91 722
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.08 702
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.30 676
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 15.35 670
5 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.37 668
6 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.14 582
7 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.16 476
8 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.78 328
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.56 646
2 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.12 584
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 16.17 579
4 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.29 566
5 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.02 490
6 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.04 488
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah CowleySarah Cowley 84 New ZealandNew Zealand 14.17 954
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.29 938
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.53 905
4 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.37 793
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.51 775
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MoudráJitka Moudrá 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.61 763
2 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 15.68 754
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.37 670
4 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.25 463
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 14.94 850
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín 15.00 842
3 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.14 823
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.22 813
5 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.33 799
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.47 658
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.53 651
3 Marta ValtováMarta Valtová 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.80 509
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 18.49 439
5 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.53 342
Celkem 5 závodníků