Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (28. - 30. 5. 2010)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CíchaJan Cícha 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.94 842
2 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03 831
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.59 761
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.79 736
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.84 730
6 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.27 680
7 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.29 677
8 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.62 639
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.91 722
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.08 702
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.30 676
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 15.35 670
5 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.37 668
6 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.14 582
7 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.16 476
8 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.78 328
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.56 646
2 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.12 584
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 16.17 579
4 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.29 566
5 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.02 490
6 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.04 488
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah CowleySarah Cowley 84 New ZealandNew Zealand 14.17 954
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.29 938
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.53 905
4 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.37 793
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.51 775
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MoudráJitka Moudrá 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.61 763
2 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 15.68 754
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.37 670
4 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.25 463
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 SlovakiaSlovakia 14.94 850
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín 15.00 842
3 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.14 823
4 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.22 813
5 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.33 799
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.47 658
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.53 651
3 Marta ValtováMarta Valtová 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17.80 509
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 18.49 439
5 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.53 342
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.78 1010
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.16 956
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.40 923
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.53 905
5 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 14.66 887
6 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 15.04 836
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.47 781
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.54 772
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.56 769
3 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.75 745
4 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.96 719
5 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK ZlínAK Zlín 16.12 700
6 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.19 691
7 Zuzana NovákováZuzana Nováková 94 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 16.96 601
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.26 683
2 Eliška KřížováEliška Křížová 93 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 16.41 665
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.43 662
4 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.56 647
5 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.00 596
6 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.65 525
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.11 827
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.23 811
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.36 795
4 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.75 745
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.87 730
6 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.93 723
7 Anna RiedlováAnna Riedlová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.12 700
8 Lenka KučerováLenka Kučerová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.98 599
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.76 744
2 Veronika KoškováVeronika Košková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.24 685
3 Martina DouděrováMartina Douděrová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.29 679
4 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.64 638
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.81 618
6 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.85 614
7 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.85 614
8 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 17.08 587
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 28.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AK SokolovAK Sokolov 16.53 651
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.65 637
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.75 625
4 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.02 594
5 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AHA VyškovAHA Vyškov 17.44 548
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 17.50 541
7 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.95 494
Celkem 7 závodníků