Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (28. - 30. 5. 2010)

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 28.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 49.23 36.5749.23X49.23 854
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 42.03 42.03X38.1842.03 706
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 39.58 35.13X39.5839.58 656
4 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 39.50 X39.5036.8539.50 654
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 34.79 25.8620.8634.7934.79 559
6 Adam ZadubanAdam Zaduban
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
95 34.46 34.46XX34.46 553
7 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 32.11 32.1130.0031.0632.11 506
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 31.72 31.7224.2929.3931.72 498
9 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 31.71 31.71XX31.71 498
10 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 30.85 30.85X26.5530.85 481
11 Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 30.47 26.1630.47X30.47 474
12 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 29.21 29.21XX29.21 449
13 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 28.80 23.7328.3528.8028.80 441
14 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 28.17 21.6927.1628.1728.17 429
15 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 28.06 26.38X28.0628.06 426
16 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 26.79 25.78X26.7926.79 402
17 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 26.13 26.1322.8224.1526.13 389
18 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 25.68 21.1523.0225.6825.68 380
19 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 25.57 20.7021.5925.5725.57 378
20 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 25.30 22.8225.3024.1025.30 373
21 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 23.97 18.5722.4923.9723.97 347
22 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 21.16 X17.3121.1621.16 294
Celkem 22 závodníků