Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (5. 6. 2010)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan MalíkJan Malík
AK BílinaAK Bílina
77 2.01 11.00
2= Jan JirovecJan Jirovec
AC DomažliceAC Domažlice
89 1.90 8.00
2= Michal DrahorádMichal Drahorád
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 1.90 8.00
2= Jindřich VítJindřich Vít
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.90 8.00
5= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.90 5.50
5= Martin HučkoMartin Hučko
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 1.90 5.50
7 Vladimír TomekVladimír Tomek
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.90 4.00
8 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.85 3.00
9 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.85 2.00
10 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.85 1.00
11 Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.80
12 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 1.80
13= Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.75
13= Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
95 1.75
15 Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
83 1.75
16 Josef GalbaJosef Galba
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.75
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Věra ZedníkováVěra Zedníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
87 1.71 11.00
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.68 9.00
3 Hana PeckováHana Pecková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
88 1.65 8.00
4 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.62 7.00
5= Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.58 5.50
5= Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 1.58 5.50
7 Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.58 4.00
8 Lucie BabkováLucie Babková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
86 1.53 3.00
9= Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.53 1.50
9= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.53 1.50
11 Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 1.53
12= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.53
12= Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 1.53
14= Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.46
14= Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 1.46
14= Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 1.46
17 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.46
18= Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.39
18= Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
88 1.39
MS Martina DrdováMartina Drdová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.58
MS Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.46
Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Celkem 22 závodníků