Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1

Šumperk (5. 6. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.66
2 Michal MullerMichal Muller 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.91
3 Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.23
4 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 12.28
5 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.72
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.76
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.80
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.85
5 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.52
6 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.66
2 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.89
3 Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.10
4 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.11
5 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK HraniceSK Hranice 12.78
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 12.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.38
2 Peter VaňoPeter Vaňo 81 SK HraniceSK Hranice 11.64
3 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.82
4 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC ProstějovAC Prostějov 11.88
5 Adam KlapilAdam Klapil 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.93
6 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.78
2 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 11.89
3 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.15
4 Tomáš VišinkaTomáš Višinka 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.16
5 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.43
6 Michael KvěšMichael Kvěš 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 5.6.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.44 11.00
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.55 9.00
3 Peter VaňoPeter Vaňo 81 SK HraniceSK Hranice 11.60 8.00
4 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.61 7.00
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.63 6.00
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.6.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.72 4.00
2 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.81 3.00
3 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.82 2.00
4 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.96 1.00
5 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC ProstějovAC Prostějov 12.18
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.29
2 Lucie AlbínyiováLucie Albínyiová 90 SK HraniceSK Hranice 13.31
3 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.34
4 Fatima KostkováFatima Kostková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.44
5 Markéta ChlandováMarkéta Chlandová 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.67
6 Sabina VšetíčkováSabina Všetíčková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.6.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.65
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.12
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.37
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.52
5 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.58
MB Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 5.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.80 7
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.20 5
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.30 4
4 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.45 3
5 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.46 2
6 Lucie AlbínyiováLucie Albínyiová 90 SK HraniceSK Hranice 13.47 1
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 22.87 11.00
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 23.11 9.00
3 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.38 8.00
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 23.90 6.00
5 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.14 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.82 7.00
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 23.92 5.00
5 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK PřerovSK Přerov 24.02 3.00
6 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MullerMichal Muller 93 AK OlomoucAK Olomouc 24.64
2 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC ProstějovAC Prostějov 24.70
3 Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK OlomoucAK Olomouc 24.94
4 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 25.24
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.00 4.00
3 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.46 1.00
4 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK HraniceSK Hranice 26.33
5 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 26.57
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 5.6.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK HraniceSK Hranice 25.49
2 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.53
3 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.62
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.13 7
2 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.18 5
3 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.95 4
4 Sabina CHlandováSabina CHlandová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.96 3
5 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.01 2
MB Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.84
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.92 11.00
2 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK PřerovSK Přerov 53.64 8.00
3 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.66 7.00
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 54.16 6.00
5 Marek SmičkaMarek Smička 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.85 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.25 9.00
2 Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.33 4.00
3 Petr BrabenecPetr Brabenec 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 55.87 1.00
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 56.48
MB Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK ŠternberkAK Šternberk 53.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK HraniceSK Hranice 56.25
2 Ondřej BlažejOndřej Blažej 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.34
3 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 58.49
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 60.33
5 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 60.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 55.28 5.00
2 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 55.62 3.00
3 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.92
4 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 59.50
5 Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 61.39
6 Miroslav DudaMiroslav Duda 85 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.67 11.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 60.23 9.00
3 Fatima KostkováFatima Kostková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 61.21 8.00
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.84 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 61.92 7.00
2 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.28 5.00
3 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 67.89 4.00
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 72.21 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.26 4.00
2 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.55
3 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:11.77
4 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 91 SK HraniceSK Hranice 2:13.05
5 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.04
6 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 2:14.54
7 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:16.90
8 Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:18.59
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 2:00.19 11.00
3 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.69 9.00
4 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 SK HraniceSK Hranice 2:00.78 8.00
5 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:03.70 7.00
6 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:04.55 6.00
7 David ChytilDavid Chytil 87 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:05.07 5.00
8 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:06.27 3.00
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:07.07 2.00
10 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:07.81 1.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.25 11.00
2 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:32.24 9.00
3 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.44 8.00
4 Nicole HanákováNicole Hanáková 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:39.31 7.00
5 Eliška AdamíkováEliška Adamíková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:40.51 6.00
6 Martina KubůMartina Kubů 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:09.34 11.00
2 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 SK HraniceSK Hranice 4:12.15 9.00
3 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:18.67 8.00
4 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:21.27 7.00
5 David ChytilDavid Chytil 87 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:21.83 6.00
6 Václav KaňaVáclav Kaňa 89 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:28.10 5.00
7 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:29.55 4.00
8 Jan RoikJan Roik 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:35.66 3.00
9 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:53.54 2.00
10 David JelínekDavid Jelínek 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:57.85 1.00
MB Marek ZemanMarek Zeman 87 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:25.15
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice DNF
Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:06.74 7
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 SK HraniceSK Hranice 5:08.17 5
3 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:30.61 4
4 Jana KřišťákováJana Křišťáková 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:34.71 3
5 Anna RIeglováAnna RIeglová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:02.90 2
6 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 7:05.55 1
MB Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:33.33
Celkem 7 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AdamíkováEliška Adamíková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11:52.71 7
2 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:01.77 5
3 Martina HorníčkováMartina Horníčková 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12:28.95 4
4 Lucie DivišováLucie Divišová 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13:36.91 3
5 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 14:31.09 2
6 Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice 14:54.18 1
MB Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:18.98
Celkem 7 závodníků

10000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš MacíčekMiloš Macíček 74 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 34:12.66 11.00
2 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36:48.30 9.00
3 Pavel HornýPavel Horný 73 SK PřerovSK Přerov 37:54.13 8.00
4 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice 38:32.20 7.00
5 Jan KodlJan Kodl 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39:18.13 6.00
6 Josef SýkoraJosef Sýkora 63 SK HraniceSK Hranice 42:08.36 5.00
7 Michal JančíkMichal Jančík 84 SK PřerovSK Přerov 46:41.29 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.85 7
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.71 5
3 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.86 4
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.44 3
5 Jana JedelskáJana Jedelská 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.42 2
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 15.51 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 15.68 9.00
3 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.62 8.00
4 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.88 7.00
5 Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK OlomoucAK Olomouc 17.79 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 17.61 6.00
2 Peter VaňoPeter Vaňo 81 SK HraniceSK Hranice 18.29 4.00
3 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.81 3.00
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.72 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 55.60 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 56.47 9.00
3 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.60 8.00
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.31 4.00
MB Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.77 7.00
2 Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 62.08 5.00
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 63.98 3.00
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 66.53 2.00
5 Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 61.98 6.00
2 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 68.93 1.00
3 Miroslav DudaMiroslav Duda 85 SK HraniceSK Hranice DNP
MB Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 78.35
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 71.06 7
2 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 81.33 5
3 Lenka KlapetkováLenka Klapetková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 92.43 4
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňo,Dostál,Mráz,Masař Vaňo,Dostál,Mráz,Masař SK HraniceSK Hranice 45.39 8.00
2 Pálka,Zatloukal,Laštůvka,Schertler Pálka,Zatloukal,Laštůvka,Schertler TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.90 6.00
3 Gold,Homola,Dedek,Horňák Gold,Homola,Dedek,Horňák Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 47.62 3.00
4 Broda,Wawreczka,Sikora,Matis Broda,Wawreczka,Sikora,Matis TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 50.47
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlasák, konečný D, Vičar,Frnka Vlasák, konečný D, Vičar,Frnka AK OlomoucAK Olomouc 45.21 11.00
2 Dragoun,Šišma,jančík,Hurta Dragoun,Šišma,jančík,Hurta AC ProstějovAC Prostějov 45.33 9.00
3 Jurásek,Smička,Chvátal,Račák Jurásek,Smička,Chvátal,Račák TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.41 7.00
4 Koňařík,Říhošek, Nguyen,Pěček Koňařík,Říhošek, Nguyen,Pěček SK PřerovSK Přerov 47.30 4.00
5 PerutkaM.,Brabenec,Friedel,Macura PerutkaM.,Brabenec,Friedel,Macura AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 48.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažej,Orlík,Jendželovský,Korbel Blažej,Orlík,Jendželovský,Korbel Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.96 5.00
2 VičarO,Kvěš, Klapil, Muller VičarO,Kvěš, Klapil, Muller AK OlomoucAK Olomouc 47.94 2.00
3 Kotzmann A.,Kotzmann I., Hrivnák,Chytil Kotzmann A.,Kotzmann I., Hrivnák,Chytil TJ ŠumperkTJ Šumperk 48.10 1.00
4 Lacina,Sýkora,Žabička,Uřinovský Lacina,Sýkora,Žabička,Uřinovský SK HraniceSK Hranice 49.60
5 Lukeš,Ambroz, Macíček,Michna Lukeš,Ambroz, Macíček,Michna TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.49
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žižková,Slováková,Moškořová,Klepáčavá Žižková,Slováková,Moškořová,Klepáčavá TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.30 7
2 Hojgrová,Všetíčková,Chlandová,Peluhová Hojgrová,Všetíčková,Chlandová,Peluhová TJ ŠumperkTJ Šumperk 52.87 5
3 Sopperová,Harásková,Truksová,Klapetková Sopperová,Harásková,Truksová,Klapetková TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.94 4
4 Albínyiová,Úlehlová,Pokorná,Doubravová Albínyiová,Úlehlová,Pokorná,Doubravová SK HraniceSK Hranice 56.65 3
5 Poruba Poruba Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.50 2
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.621.721.771.821.871.921.972.042.07 Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.04 - 11.00
2 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 1.87 - 9.00
3 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.82 - 8.00
4 Jan KutalJan Kutal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 1.82 - 7.00
5 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.77 - 6.00
6 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.72 - 5.00
7 Robin DragounRobin Dragoun
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.62 - 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.371.421.471.521.571.621.67 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.62 --OOOXXOOXXX 7
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 1.52 --OOXXOX- 5
3 Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 1.47 -OOXOXXX 4
4 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.47 OOOXXOXXX 3
5 Martina KopeckáMartina Kopecká
SK HraniceSK Hranice
95 1.42 OXOXOXXX 2
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.823.023.223.423.623.824.024.124.304.504.704.85 Body
1 Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 4.70 --------XOOXOXXX 11.00
2 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.02 -----XOXOXXX 9.00
3= Adam KosniovskýAdam Kosniovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
76 3.82 ----OOXXX 7.50
3= Patrik ČuntaPatrik Čunta
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 3.82 ---OOOXXX 7.50
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.82 ----XOOXXX 6.00
6 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 3.82 ---XOXXOOXXX 5.00
7 Marian VeselýMarian Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.62 ----XXOXXX 4.00
8 Milan VaculaMilan Vacula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
60 3.42 --OO--- 3.00
9 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.22 XXOOOXXX 2.00
10 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 2.82 OXXX 1.00
11 Tomáš FriedelTomáš Friedel
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 XXX
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.022.222.422.622.722.822.923.02 Body
1 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 2.82 --OXOOXO-XXX 7
2 Kristýna PoppováKristýna Poppová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 2.72 -OOOOXXX 5
3= Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 2.72 --OXOOXXX 3.5
3= Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 2.72 ---XOOXXX 3.5
5= Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.62 -OOOXXX 1.50
5= Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.62 --OOXXX 1.50
7= Denisa JírůDenisa Jírů
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 2.62 -OXOOXXX
7= Beáta MarkováBeáta Marková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.62 -OXOOXXX
9 Jana KřišťákováJana Křišťáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 2.22 OOXXX
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.51 6.336.516.416.51-X- 11.00
2 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 6.46 XX6.116.115.946.426.46 9.00
3 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 6.35 5.595.815.815.815.865.766.35 8.00
4 Jan VičarJan Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.07 XX6.076.075.435.04- 7.00
5 Petr BrabenecPetr Brabenec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 5.92 5.925.885.905.92--5.19 6.00
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 5.90 5.69X5.895.89X5.735.90 5.00
7 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 5.76 XX5.765.765.38XX 4.00
8 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 5.68 5.685.27X5.68X5.635.63 3.00
9 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 5.65 X5.65X5.65 2.00
10 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 5.64 XX5.645.64 1.00
11 Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.58 5.575.445.585.58
12 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 5.47 5.145.385.475.47
13 Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.31 X4.314.184.31
14 David JelínekDavid Jelínek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.77 X3.633.773.77
Lukáš ŠogorLukáš Šogor
AK ŠternberkAK Šternberk
93 0 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.56 X5.485.435.485.56X5.39 7
2 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.96 4.804.964.934.96X4.684.62 5
3 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.90 4.404.664.724.724.594.904.89 4
4 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 4.79 4.564.674.674.674.734.794.76 3
5 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 4.73 3.73X4.604.604.473.504.73 2
6 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.65 4.654.624.424.654.204.29X 1
7 Barbora ChválkováBarbora Chválková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.49 4.464.344.404.464.493.753.42
8 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 4.38 XX4.384.38
Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.38 4.094.084.384.384.183.97X
10 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.34 4.344.234.204.34
11 Lucie AlbínyiováLucie Albínyiová
SK HraniceSK Hranice
90 4.06 X4.06X4.06
12 Nikol ŠkopkováNikol Škopková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 3.96 3.963.903.833.96
13 Dominika NovotnáDominika Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.93 3.933.89X3.93
14 Veronika HráchováVeronika Hráchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.68 3.683.463.153.68
15 Michaela VilamováMichaela Vilamová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.67 3.443.423.673.67
MB Lucie DomskáLucie Domská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 0
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 0 XXX0
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 0 0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 13.39 12.6813.3213.2113.3213.39XX 11.00
2 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 13.12 13.0413.12-13.12--- 9.00
3 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 13.05 13.0512.98X13.0512.9212.69X 8.00
4 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 12.57 12.57XX12.57XX- 7.00
5 Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 12.53 -12.0812.4312.4312.4412.5212.53 6.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 11.45 11.43X11.4511.45X11.15X 5.00
7 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 11.00 11.00XX11.00X-X 4.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 11.11 11.11X11.1111.11XXX 7
2 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 10.54 10.3610.5410.4410.54-- 5
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.98 X10.98X10.9810.4510.84X 7
2 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 09.98 09.0808.6009.9809.9808.7408.1508.34 5
3 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 09.96 09.96XX09.9609.90XX 4
4 Kateřina SPillerováKateřina SPillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
10 09.20 09.0809.20X09.2009.20-- 3
5 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 08.50 08.5008.50X08.5008.47XX 2
6 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 08.35 07.9808.35X08.35X08.3408.34 1
7 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 08.27 08.27XX08.2708.25XX
8 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 07.98 07.6507.3507.9807.9807.2407.20X
9 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 07.80 XX07.8007.80
10 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 07.35 07.1607.35X07.35
MB Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 -
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 0 0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kukla Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 12.54 12.20X12.5412.5412.30X12.54 11.00
2 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.30 12.1512.10X12.1512.1512.30X 9.00
Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 12.30 11.4011.60X11.6012.1512.30X 8.00
4 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 11.62 10.75X11.6211.62XXX 7.00
5 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 11.48 11.1011.14X11.1411.48X11.30 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 11.40 11.4011.1511.3611.40X11.25X 5.00
7 Moc Moc
SK HraniceSK Hranice
61 11.25 10.0010.6011.2511.25XXX 4.00
8 Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 10.98 10.2510.9810.9710.98XXX 3.00
9 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 10.80 10.80X10.2810.80 2.00
10 Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 10.72 10.5710.3210.7210.72 1.00
11 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 10.66 10.66X10.4610.66
12 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.30 10.3010.1510.1610.30
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 0 0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 36.13 36.0835.0135.1436.08X36.13X 7
2 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 31.60 31.6030.20X31.60XXX 5
3 Kateřina SpillerováKateřina Spillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
10 30.79 30.79X29.9730.7930.5330.48- 4
4 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 30.35 25.2826.91X26.9130.3528.60X 3
5 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 25.01 21.7922.63X22.63X25.01X 2
6 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 24.53 X24.53X24.5323.67XX 1
7 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 23.79 20.2723.5023.7923.7922.7623.1523.06
8 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 23.05 23.05XX23.0520.3917.8919.53
9 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 19.57 19.5717.7919.4319.57
MB Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 29.29
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kukla Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 39.96 37.0239.96X39.96 11.00
2 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 37.53 35.5937.5337.2237.5337.31XX 9.00
3 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 35.22 31.0635.22X35.2234.04XX 8.00
4 Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 34.68 33.3434.41X34.41X34.68X 7.00
5 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 34.27 X27.4531.7031.7034.27XX 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 32.17 32.1731.68X32.17X31.22X 5.00
7 Moc Moc
SK HraniceSK Hranice
61 30.98 25.75X30.5430.5430.98XX 4.00
8 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 30.92 30.9229.96X30.92XX29.98 3.00
9 Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 29.74 XX29.7429.74 2.00
10 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 24.89 XX24.8924.89 1.00
MB Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 29.03
MB David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 22.32
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 0 0
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 0 0
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 39.25 OXO0XO39.25 7
2 Kateřina SpillerováKateřina Spillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
10 37.64 OXO0X37.64X 5
3 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 33.60 OOO0O33.60X 4
4 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 29.82 OXO0O29.82X 3
5 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 28.14 OXO0X28.14X 2
6 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 22.51 OXO022.51XX 1
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 46.75 DNP0 11.00
2 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 43.87 DNP0 9.00
3 Moc Moc
SK HraniceSK Hranice
61 43.65 DNP0 8.00
4 Kukla Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 39.84 DNP0 7.00
5 Antonín KarasAntonín Karas
TJ ŠumperkTJ Šumperk
51 33.30 DNP0 6.00
6 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 30.81 DNP0 5.00
7 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 29.77 DNP0 4.00
Petr PasekaPetr Paseka
TJ ŠumperkTJ Šumperk
68 0
Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 32.69 X28.6730.9030.9032.6929.9831.26 7
2 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 31.53 30.2526.8824.6530.2525.9326.3931.53 5
3 Beáta MarkováBeáta Marková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 30.56 28.4429.14-29.14-30.56- 4
4 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 29.94 29.94X27.5529.94X28.2129.90 3
5 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 29.24 25.1326.3228.8028.80X28.2229.24 2
6 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 28.30 22.8321.4524.2024.2025.4326.2428.30 1
7 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 25.13 XX25.1325.1323.5023.8423.50
8 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 22.87 20.1920.4219.9120.4222.8721.9721.09
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 5.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 53.36 52.4250.8953.3653.36X53.34- 11.00
2 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 53.17 46.5451.0448.2251.0449.5853.1749.45 9.00
3 Jiří ŠigutJiří Šigut
SK HraniceSK Hranice
69 50.14 47.2449.0948.3649.0950.14X- 8.00
4 Vilém FigallaVilém Figalla
AK OlomoucAK Olomouc
87 49.60 49.6047.5447.6149.6049.59XX 7.00
5 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 49.15 48.8947.9447.2148.89-47.7949.15 6.00
6 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 47.00 47.0044.2545.9147.00XXX 5.00
7 Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 45.58 43.40X45.5845.58X44.58X 4.00
8 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 45.06 45.06XX45.06 3.00
9 Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 44.37 42.70X44.3744.37 2.00
10 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 42.71 40.7341.7142.7142.71 1.00
11 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 42.08 25.6442.0839.0642.08
12 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 41.89 38.7641.89X41.89
13 Martin ChvátalMartin Chvátal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 41.69 40.8541.6938.6541.69
14 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 40.70 40.70XX40.70
15 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 38.12 X34.2438.1238.12
16 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 37.92 X37.92X37.92
17 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 34.22 31.6034.2233.6034.22
18 Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 32.18 31.0031.3032.1832.18
19 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 28.56 27.3827.6928.5628.56
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 0 0
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 218.00
2 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 192.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 151.50
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 095.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 092.50
6 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 079.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 067.00
8 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 016.00
BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 016.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 191.50
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 103.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 076.50
4 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 038.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m, 100 m
Celkem 4 závodníků