výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.58
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.99
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.01
4 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.13
5 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32
6 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 11.86
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.64
2 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 10.80
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.89
4 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 10.99
5 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.49
František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.37
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.49
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.84
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.91
5 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 10.93
6 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.10
7 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.11
Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.09
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.09
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.19
4 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.20
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.21
6 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.35
7 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.40
8 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.00
2 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.02
3 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.11
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.45
5 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.52
6 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53
7 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.64
8 Matěj PalánMatěj Palán 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.88
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.06
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.26
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.44
5 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.47
6 Václav KučeraVáclav Kučera 93 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11.51
7 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 11.53
8 Jan VlasákJan Vlasák 93 JAC BrnoJAC Brno 11.61
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.88
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.00
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.01
4 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.06
5 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.19
6 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.22
7 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.29
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.15
2 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.45
3 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.52
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.72
5 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.81
6 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.84
7 Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.30
Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.12
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.46
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.56
4 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 12.79
5 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.90
6 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.93
7 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 12.94
Karolína BěhalováKarolína Běhalová 92 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.75
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.78
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.96
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.29
5 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.35
6 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.45
7 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 12.57
8 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.58
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 12.08
2 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.25
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.30
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.55
5 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.68
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.70
7 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 12.77
Martina RoutkováMartina Routková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.14
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.18
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.28
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.61
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.84
6 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 12.88
7 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.90
8 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.02
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 12.27
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.35
4 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.42
5 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.47
6 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.55
7 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.75
Petra HabalováPetra Habalová 94 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 11.82
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.01
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.12
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.16
5 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.23
6= Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 12.27
6= Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.27
8 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.41
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.11
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.31
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.41
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.61
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.01
6 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.19
Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.46
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.78
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.41
4 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.61
5 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.71
6 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.75
7 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 23.36
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 20.97
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.26
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.68
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.19
5 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.58
6 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.88
Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.6.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 22.39
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.66
3 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.77
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.83
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.76
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.29
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.36
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.49
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.15
5 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.22
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.26
7 Václav KučeraVáclav Kučera 93 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 23.27
Jan VlasákJan Vlasák 93 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.11
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.53
3 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.65
4 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.01
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.33
6 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 23.39
7 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.43
8 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.63
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.75
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 21.94
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.13
4 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 22.21
5 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.48
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.71
7 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.81
8 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.97
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.37
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 25.72
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.11
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 JAC BrnoJAC Brno 26.60
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.79
6 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.6.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.83
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 25.91
3 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.23
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.41
5 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.89
6 Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 27.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.95
2 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 26.09
3 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.34
4 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 26.39
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.49
6 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.73
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.30
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.37
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.62
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 25.51
5 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 25.59
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.18
7 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.24
8 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 26.30
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.6.2010) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 25.74
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.98
3 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.32
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 26.51
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Martina RoutkováMartina Routková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Poznámky:
pravidlo 162.7 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.01
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.26
3 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.70
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 25.95
5 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.35
6 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 26.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 24.94
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.07
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.56
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.90
5 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.51
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.52
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 24.52
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.82
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.84
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.88
5 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 24.94
6 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.45
7 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.68
8 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.87
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 50.14
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 50.15
3 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.48
4 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.72
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.72
6 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.66
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 49.93
3 Adam SobotníkAdam Sobotník 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.06
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 51.36
5 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.33
6 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.51
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 50.70
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.74
4 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.79
5 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.62
Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.54
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.86
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.17
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.27
5 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 49.62
6 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 49.98
7 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 50.02
Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Poznámky:
Zikmund Adam se těsně po startu dostal do kolize se členem čety odstraňujícím bloky. Proběhla omluva závodníkovi rozhodčími i pořadatelem. Nebyl podán protest.
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.70
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.23
3 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.28
4 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.39
5 Jan KlímaJan Klíma 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 52.68
6 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.08
7 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 54.88
Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 50.12
2 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.71
3 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.61
4 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 51.94
5 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.93
6 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.21
Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.66
2 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.77
3 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 51.97
4 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.78
5 Stanislav KaderkaStanislav Kaderka 93 AK ŽatecAK Žatec 53.33
6 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 53.44
7 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.42
Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 49.13
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 49.91
3 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.32
4 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.43
5 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.68
6 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 50.79
7 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.19
8 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.38
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 57.91
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.37
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.41
4 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60.36
5 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.40
6 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.83
7 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.48
8 Markéta HahnováMarkéta Hahnová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 57.82
2 Klára BeckováKlára Becková 91 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 58.65
3 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.03
4 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.07
5 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 61.16
6 Martina PechočiakováMartina Pechočiaková 91 SKP Union ChebSKP Union Cheb 61.44
7 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.10
Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.21
2 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 60.74
3 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 60.87
4 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 61.26
5 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.96
6 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 63.14
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 56.85
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 57.24
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.84
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.65
5 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.94
6 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.36
7 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 59.52
Klára BeckováKlára Becková 91 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DQ
Poznámky:
závodnice Becková Klára č.273 DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.76
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 58.87
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.45
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.47
5 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.71
6 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.41
7 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.06
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.38
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 59.71
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.27
5 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.13
6 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.30
Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 58.74
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.89
3 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 60.76
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.93
5 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 64.19
Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb DQ
Poznámky:
závodnice Hadašová Michaela DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.88
2 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.53
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 57.73
4 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 57.84
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.62
6 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.88
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 59.03
8 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.03
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.37
2 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:53.79
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:54.38
4 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:56.01
5 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.02
6 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:56.54
7 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:56.76
8 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 1:58.08
9 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.87
10 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.98
Poznámky:
závodník Tomeš Jann č.376 udělena žlutá karta dle pravidla 162.3
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 2:00.59
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:02.20
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:02.96
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.35
5 Martin PořádekMartin Pořádek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:04.69
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:06.91
Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:02.77
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:03.28
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:03.49
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:04.15
5 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:06.53
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.12
7 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:11.84
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.97
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:58.58
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.17
4 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:59.28
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.68
6 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:02.30
7 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.61
8 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:10.24
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:10.58
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:11.64
4 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:12.45
5 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:18.20
6 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:22.20
7 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:24.94
8 Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:29.67
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:23.80
2 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:24.27
3 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.55
4 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.07
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:26.20
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.96
7 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:22.09
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.42
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.53
4 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.21
5 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.51
Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:15.42
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.32
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:16.49
4 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:17.54
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.78
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:24.78
7 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.95
8 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:29.20
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:03.12
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:03.17
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:03.87
4 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 4:05.59
5 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.16
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:08.38
7 Petr LohrPetr Lohr 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.62
8 Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:11.63
9 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:13.41
10 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:15.43
11 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:19.89
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.37
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:10.04
3 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:11.08
4 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:12.70
5 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:14.01
6 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:14.12
7 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:23.80
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.91
9 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4:28.37
10 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:30.39
11 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:39.26
12 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:52.91
Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:32.37
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:33.33
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:37.09
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:40.76
5 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:40.78
6 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:48.06
7 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:55.34
8 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:00.93
9 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:01.95
10 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:13.19
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:56.66
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:56.95
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:57.31
4 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:58.24
5 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 5:03.30
6 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:07.19
7 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:08.08
8 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:09.36
9 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:10.40
10 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:24.40
11 Markéta JakešováMarkéta Jakešová 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:44.79
Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:02.05
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:07.63
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:09.88
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:10.47
5 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:13.77
6 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:15.91
7 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09:17.89
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:27.11
9 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:28.32
10 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:41.86
11 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:46.45
12 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:59.79
13 Jan KodlJan Kodl 93 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 10:05.07
Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:52.82
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:54.41
3 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09:55.92
4 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:43.74
5 Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno 10:54.17
6 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:16.01
7 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11:35.85
8 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 11:37.29
9 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:39.14
10 Radka SklenářováRadka Sklenářová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 12:04.19
Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:56.44
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:57.84
3 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:58.25
4 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:17.46
5 Kateřina HofírkováKateřina Hofírková 93 AK HodonínAK Hodonín 11:27.88
6 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11:45.54
7 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:48.27
8 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:01.75
9 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:07.43
10 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:11.89
11 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12:34.06
12 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 12:46.17
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 13 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15:13.16
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 15:18.52
3 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15:21.24
4 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 15:22.93
5 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16:05.07
6 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:06.11
7 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16:06.74
8 Jan TitěraJan Titěra 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 16:07.22
9 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 16:11.83
10 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:48.02
11 Martin VařekaMartin Vařeka 91 AC PardubiceAC Pardubice 17:01.43
12 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 17:06.85
13 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice 17:07.36
Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.14
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.85
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.49
4 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15.85
Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.65
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.96
3 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.05
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.49
5 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.41
6 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.80
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.58
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.57
3 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.69
4 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.71
5 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.73
6 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.24
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.35
8 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.17
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.00
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.30
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 14.79
4 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.00
5 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.26
6 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.90
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.98
3 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.31
4 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.71
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Poznámky:
DQ: pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.85
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.86
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.80
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.29
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.29
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.72
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.65
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.68
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.80
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.01
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.36
6 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 14.67
7 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.81
8 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.86
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.18
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.71
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.04
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.34
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.18
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.12
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.35
4 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.06
5 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 16.89
Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.13
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.88
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.24
4 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.36
5 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.36
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.61
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.05
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.07
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.09
4 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.40
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.86
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.97
7 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.03
8 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.09
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.33
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 15.16
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 JAC BrnoJAC Brno 15.42
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.46
5 Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.54
6 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.46
Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.62
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.78
3 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.93
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.53
5 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.96
6 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.05
7 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.06
8 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 16.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.83
2 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.02
3 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 15.04
4 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.56
5 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 15.58
6 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.64
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.29
Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.70
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.47
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.49
4 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.67
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.94
6 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.04
7 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 15.18
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.72
2 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.31
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 JAC BrnoJAC Brno 40.54
4 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 41.08
5 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 41.81
6 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.92
7 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.01
Milan SoumarMilan Soumar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.50
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 40.12
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 40.29
4 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 41.27
5 Radek DočkalRadek Dočkal 93 AC PardubiceAC Pardubice 41.43
6 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 42.54
7 Jakub HanušJakub Hanuš 93 TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany 42.64
8 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.67
2 Jan KryčJan Kryč 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.67
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 40.70
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.04
5 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.62
6 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 42.14
7 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 44.25
Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.63
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.50
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 39.68
4 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.09
5 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 JAC BrnoJAC Brno 40.37
6 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 41.65
7 Jan KryčJan Kryč 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.75
Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 44.47
2 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.32
3 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 46.53
4 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.67
5 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.75
6 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 49.98
Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.63
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.29
3 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 47.64
4 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.96
5 Nikola SivákováNikola Siváková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.79
Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.27
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 45.77
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.28
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.19
5 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.22
6 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.67
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 51.09
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 42.74
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.31
3 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.67
4 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.09
5 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.65
6 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.76
7 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.22
8 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 47.59
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.44
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.94
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 59.20
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.42
5 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.94
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.68
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 55.62
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.93
4 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 58.72
5 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.53
6 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.84
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.47
2 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.28
3 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.74
4 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.72
5 Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 60.81
6 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.24
7 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.94
Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.41
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 53.98
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.09
4 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.09
5 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.37
6 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.52
7 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.52
Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.48
2 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67.40
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.87
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.99
5 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 69.38
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 71.98
Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková 92 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.42
2 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 68.57
3 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 69.69
4 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 70.67
5 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 71.38
6 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 73.85
Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.61
2 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 68.55
3 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 69.84
4 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC ProstějovAC Prostějov 69.88
5 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 71.48
6 Jana OnesorkováJana Onesorková 92 AC PardubiceAC Pardubice 74.12
Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.12
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.14
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.65
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.23
5 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67.38
6 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 69.04
7 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.78
8 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 70.09
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:25.52
2 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:34.58
3 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:38.13
4 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:49.80
5 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:52.36
6 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:55.89
7 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6:00.61
8 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6:07.12
9 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6:12.68
10 Radka BínováRadka Bínová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:13.21
11 Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 6:20.67
12 Nikola ČernáNikola Černá 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:27.45
13 Tereza PánkováTereza Pánková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:32.43
14 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6:41.30
Linda MrázkováLinda Mrázková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 15 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PardubiceAC Pardubice 6:16.14
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:16.78
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:24.52
4 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:30.57
5 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6:34.18
6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 USK PrahaUSK Praha 6:35.74
7 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:37.46
8 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:41.04
9 Matouš PaukovičMatouš Paukovič 94 AC PardubiceAC Pardubice 6:53.74
10 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:59.14
11 Vojtěch RossmanithVojtěch Rossmanith 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:02.43
12 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7:03.27
Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:45.69
2 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:53.46
3 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 09:58.02
4 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:08.81
5 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:31.56
6 Václav AltVáclav Alt 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:36.25
7 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:40.35
8 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:43.81
9 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice 10:53.41
10 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:18.11
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:09.31
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:10.27
3 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín 11:19.66
4 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:06.45
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12:41.03
Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Říčař, Šťastný, Maslák, Navrátil Říčař, Šťastný, Maslák, Navrátil JUnioři ČRJUnioři ČR 40.86
2 Brož, Nikl, Haloun, Helcelet Brož, Nikl, Haloun, Helcelet AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 42.54
3 Rudolf, Benda, Vraštil, Malecký Rudolf, Benda, Vraštil, Malecký AK MostAK Most 42.72
4 Černý, Čásenský, Beneš, Král Černý, Čásenský, Beneš, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.02
5 Vokoun, Frolík, Posekaný, Nohava Vokoun, Frolík, Posekaný, Nohava A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.41
6 Pěček, Nguen, Kácel, Fojt Pěček, Nguen, Kácel, Fojt SK PřerovSK Přerov 44.93
Derka, Kašpar, Koutník, Kuptík Derka, Kašpar, Koutník, Kuptík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Král, Spura, Žižka, Kožíšek Král, Spura, Žižka, Kožíšek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roun, Havelka, Kotek, Tlustý Roun, Havelka, Kotek, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.68
2 Palán, Dalecký, Lonek, Baláček Palán, Dalecký, Lonek, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.91
3 Čermák, Benedikt, Machač, Poc Čermák, Benedikt, Machač, Poc Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.79
4 Kadlec, Kulhavý, Novák, Pabišta Kadlec, Kulhavý, Novák, Pabišta AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 46.13
5 Čech, Dittrich, Vojtek, Vlasák Čech, Dittrich, Vojtek, Vlasák JAC BrnoJAC Brno 46.28
Krejsa, Klos, Myškovský, Bakalár Krejsa, Klos, Myškovský, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Říha, Matějka, Dočkal Čížek Říha, Matějka, Dočkal Čížek AC PardubiceAC Pardubice DNF
Mahovský, Sita, Chvála, Povýšil Mahovský, Sita, Chvála, Povýšil AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berešová, Purchartová, Chabrová, Procházková Berešová, Purchartová, Chabrová, Procházková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 48.09
2 Moravcová, Mrňová, Rohanová, Domská Moravcová, Mrňová, Rohanová, Domská AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.32
3 Chmelařová, Valentová, Řehounková, Řezníčková Chmelařová, Valentová, Řehounková, Řezníčková AC PardubiceAC Pardubice 49.06
4 Mikešová, Havlová, Šoukalová, Brusová Mikešová, Havlová, Šoukalová, Brusová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.90
5 Nestrašilová, Machová, Sklenářová, Šrobová Nestrašilová, Machová, Sklenářová, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.40
6 Brezíková, Plíhalová, Strejčková, Vaňková Brezíková, Plíhalová, Strejčková, Vaňková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.96
7 Černá, Štvánová, Petrušová, Nováčková Černá, Štvánová, Petrušová, Nováčková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.16
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Rohlenová N., Kodrová, Hlavatá, Kobiánová A Rohlenová N., Kodrová, Hlavatá, Kobiánová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.33
2 Müllerová, Šimková, Plisková, Seidlová Müllerová, Šimková, Plisková, Seidlová USK PrahaUSK Praha 48.50
3 A Mašková, Šetelíková, Černá, Chládková A Mašková, Šetelíková, Černá, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.06
4 Douděrová, Novotná, Sovadínová, Jiranová Douděrová, Novotná, Sovadínová, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.41
5 Vítová, Hoferová, Michalská, Rappová Vítová, Hoferová, Michalská, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.68
6 Hundsnurscherová, Führerová M., Nováková, Hermanová Hundsnurscherová, Führerová M., Nováková, Hermanová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 50.04
Vrbová, Krutáková, Ošmerová, Löfflerová Vrbová, Krutáková, Ošmerová, Löfflerová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Jiroušová, Hanušová, Broumová, Roudková Jiroušová, Hanušová, Broumová, Roudková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Poznámky:
DQ pravidlo 170.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pazourková, Opletalová, Juřinová, Vaverková Pazourková, Opletalová, Juřinová, Vaverková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 51.65
2 B Křemenová, Zimmermannová, Makovcová, Křížková B Křemenová, Zimmermannová, Makovcová, Křížková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.69
3 Málková, Rutteová, Sussnerová, Němcová Málková, Rutteová, Sussnerová, Němcová AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.44
B Rohlenová K., Vacková, Růžičková, Brožková B Rohlenová K., Vacková, Růžičková, Brožková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helcelet, Haloun Nykl, Brož Helcelet, Haloun Nykl, Brož AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:20.14
2 Benda, Levický, Malecký, Vraštil Benda, Levický, Malecký, Vraštil AK MostAK Most 3:21.45
3 Schindler, Lukáš, Halaj, Sýkora Schindler, Lukáš, Halaj, Sýkora TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:22.51
4 Pálka, Ostrjš, Cvejn, Voborník Pálka, Ostrjš, Cvejn, Voborník Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:24.52
5 Král, Spura, Kožíšek, Žižka Král, Spura, Kožíšek, Žižka TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:28.69
6 Král, Lohr, Černý, Beneš Král, Lohr, Černý, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:28.92
7 Knížek, Brichta, Beran, Pyšek Knížek, Brichta, Beran, Pyšek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:31.03
Poznámky:
Štafeta SOKOP (6.dráha) udělena žlutá karta dle pravidla 125.5
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chundela, Sluka P., Polák, Šorm Chundela, Sluka P., Polák, Šorm USK PrahaUSK Praha 3:30.31
2 Povýšil,Chvála,Mahovský,Sita Povýšil,Chvála,Mahovský,Sita AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:30.85
3 Roun, Kopecký, Kotek, Tlustý Roun, Kopecký, Kotek, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.93
4 Hain, Voneš, Pořádek, Novotný V. Hain, Voneš, Pořádek, Novotný V. Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3:32.88
5 Svítek, Čermák, Benedikt, Poc Svítek, Čermák, Benedikt, Poc Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:38.96
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řehounková, Zběhlíková, Řezníčková, Valentová Řehounková, Zběhlíková, Řezníčková, Valentová AC PardubiceAC Pardubice 3:54.03
2 Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:55.81
3 Rohanová, Jenišová, Horáčková, Mrňová Rohanová, Jenišová, Horáčková, Mrňová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:55.95
4 Suchelová, Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová Suchelová, Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.31
5 Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:58.89
6 Minářů, Hříchová, Táborská, Davidová Minářů, Hříchová, Táborská, Davidová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:00.77
7 Myslivcová, Zámečníková, Purchartová, Chabrová Myslivcová, Zámečníková, Purchartová, Chabrová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:11.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pechočiáková, Hadašová, Kaziková, Jelenová Pechočiáková, Hadašová, Kaziková, Jelenová SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:04.80
2 Vášová, Dufková, Tlustá, Janoušová Vášová, Dufková, Tlustá, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:04.98
3 Brusová, Markvartová, Černá, Mikešová Brusová, Markvartová, Černá, Mikešová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:06.09
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Kodrová, Hrachovcová, Rohlenová, Hlavatá A Kodrová, Hrachovcová, Rohlenová, Hlavatá SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:57.85
2 Novotná, Sovadinová, Siváková, Jiranová Novotná, Sovadinová, Siváková, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:58.73
3 Prokešová, Tesařová, Svobodová, Kutrová Prokešová, Tesařová, Svobodová, Kutrová JAC BrnoJAC Brno 3:59.68
4 A Zimmermannová, Křížková, Šetelíková, Chládková A Zimmermannová, Křížková, Šetelíková, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:03.54
5 Žádníková, Pokorná, Vachová, Kostková Žádníková, Pokorná, Vachová, Kostková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:09.43
6 A Hermanová, Winklerová, Nováková, Führerová M., A Hermanová, Winklerová, Nováková, Führerová M., Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:10.85
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Zichová, Kružíková, Růžičková, Brožková B Zichová, Kružíková, Růžičková, Brožková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:12.22
2 B Špičáková, Hladová, Příhodová, Kalivodová B Špičáková, Hladová, Příhodová, Kalivodová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:15.71
3 B Křemenová, Makovcová, Mašková, Šoukalová B Křemenová, Makovcová, Mašková, Šoukalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:15.87
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.052.092.122.152.172.192.21
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.05 ----XOXOXXX
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.05 O-OOXOXXOXX-
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 2.00 -OOOOXXX
4 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.95 --OOXXX
5 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.95 OOOXOXXX
6 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.90 O-OXXX
7= Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 1.85 -OXXX
7= David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.85 OOXXX
9 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 1.85 XXOXXOXXX
10 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1.80 OXXX
11 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.80 XXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.801.851.901.952.002.042.022.001.981.961.941.961.941.961.941.961.94
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.00 XOXXX
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.00 XOXXX
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.90 XOXXX
4 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.85 XOXXX
5 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.85 XOXXX
6 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.80 XOXXX
7 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.80 XOXXX
8= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.80 XOXXX
8= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.80 XOXXX
10= Marek BaborMarek Babor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 1.75 XOXXX
10= Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.75 XOXXX
10= Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.75 XOXXX
13 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.75 XOXXX
Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.791.82
1 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.75 XXX
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.65 XXX
3 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.65 XXX
4 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 1.65 XXX
5 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.60 XXX
6 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.60 XXX
7 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.55 XXX
8 Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 1.55 XXX
9 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.50 XXX
Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 NM XXX
Barbora HrubáBarbora Hrubá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.79
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.70 --OOOXXX
2 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 1.70 OOOXOXOXXX
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.70 OOXOOXXOXXX
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.65 OOOXXOXXX
5 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.65 OOXOXXOXXX
6 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.60 OXOOXXX
7 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.60 OXOXXOXXX
8= Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.55 OOXXX
8= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.55 OOXXX
10 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.55 OXOXXX
11 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.55 XOXXOXXX
12 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.50 OXXX
13= Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.50 XOXXX
13= Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.50 XOXXX
15 Aneta FejtováAneta Fejtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 1.50 XXOXXX
Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 NM XXX
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.804.004.204.404.604.754.854.955.00
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.85 -XXX
2 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.60 -XXX
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 4.40 -XXX
4 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.20 -XXX
5 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.20 -XXX
6 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.00 -XXX
7 Tomáš BláhaTomáš Bláha
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 4.00 -XXX
8= Vladimír DušekVladimír Dušek
TJ KlatovyTJ Klatovy
91 3.80 -XXX
8= Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.80 -XXX
10 Filip KowalskiFilip Kowalski
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 3.60 -XXX
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 NM -XXX
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 DNP
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.253.453.653.854.054.254.404.504.554.654.71
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.65 OXXX
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 4.25 OXXX
3 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4.25 OXXX
4 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 4.05 OXXX
5= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 3.85 OXXX
5= Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.85 OXXX
7 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 3.85 OXXX
8= Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 3.65 OXXX
8= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 3.65 OXXX
10 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 3.65 OXXX
11 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 3.65 OXXX
12 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.65 OXXX
13 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.45 OXXX
14 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
94 3.25 OXXX
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.652.853.053.253.453.653.80
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.65 XOXXX
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.45 XOXXX
3 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.45 XOXXX
4= Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 3.25 XOXXX
4= Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.25 XOXXX
6 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
92 3.25 XOXXX
7 Dominika HaráskováDominika Harásková
JAC BrnoJAC Brno
91 3.05 XOXXX
8 Kateřina FolbrechtováKateřina Folbrechtová