Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)
100 m - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.37
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.49
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.84
100 m - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.88
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.00
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.01
100 m - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.75
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.78
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.96
100 m - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 11.82
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.01
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.12
200 m - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 20.97
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.26
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.68
200 m - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.75
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 21.94
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.13
200 m - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.30
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.37
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.62
200 m - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 24.52
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.82
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.84
400 m - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.54
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.86
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.17
400 m - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 49.13
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 49.91
3 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.32
400 m - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 56.85
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 57.24
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.84
400 m - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.88
2 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.53
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 57.73
800 m - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.37
2 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:53.79
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:54.38
800 m - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.97
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:58.58
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.17
800 m - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:10.24
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:10.58
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:11.64
800 m - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:15.42
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.32
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:16.49
1500 m - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:03.12
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:03.17
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:03.87
1500 m - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.37
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:10.04
3 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:11.08
1500 m - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:32.37
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:33.33
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:37.09
1500 m - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:56.66
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:56.95
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:57.31
3000 m - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:02.05
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:07.63
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:09.88
3000 m - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:52.82
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:54.41
3 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09:55.92
3000 m - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:56.44
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:57.84
3 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:58.25
5000 m - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15:13.16
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 15:18.52
3 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15:21.24
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.58
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.57
3 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.69
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.65
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.68
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.80
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.05
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.07
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.09
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.70
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.47
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.49
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.63
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.50
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 39.68
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 42.74
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.31
3 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.67
400 m překážek (0.91) - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.41
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 53.98
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.09
400 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.12
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.14
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.65
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:25.52
2 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:34.58
3 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:38.13
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 93 AC PardubiceAC Pardubice 6:16.14
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:16.78
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:24.52
3000 m překážek - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:45.69
2 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:53.46
3 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 09:58.02
3000 m překážek - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:09.31
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:10.27
3 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín 11:19.66
4 x 100 m - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Říčař, Šťastný, Maslák, Navrátil Říčař, Šťastný, Maslák, Navrátil JUnioři ČRJUnioři ČR 40.86
2 Brož, Nikl, Haloun, Helcelet Brož, Nikl, Haloun, Helcelet AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 42.54
3 Rudolf, Benda, Vraštil, Malecký Rudolf, Benda, Vraštil, Malecký AK MostAK Most 42.72
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Roun, Havelka, Kotek, Tlustý Roun, Havelka, Kotek, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.68
2 Palán, Dalecký, Lonek, Baláček Palán, Dalecký, Lonek, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.91
3 Čermák, Benedikt, Machač, Poc Čermák, Benedikt, Machač, Poc Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.79
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Berešová, Purchartová, Chabrová, Procházková Berešová, Purchartová, Chabrová, Procházková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 48.09
2 Moravcová, Mrňová, Rohanová, Domská Moravcová, Mrňová, Rohanová, Domská AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.32
3 Chmelařová, Valentová, Řehounková, Řezníčková Chmelařová, Valentová, Řehounková, Řezníčková AC PardubiceAC Pardubice 49.06
4 x 400 m - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helcelet, Haloun Nykl, Brož Helcelet, Haloun Nykl, Brož AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:20.14
2 Benda, Levický, Malecký, Vraštil Benda, Levický, Malecký, Vraštil AK MostAK Most 3:21.45
3 Schindler, Lukáš, Halaj, Sýkora Schindler, Lukáš, Halaj, Sýkora TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:22.51
4 x 400 m - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Chundela, Sluka P., Polák, Šorm Chundela, Sluka P., Polák, Šorm USK PrahaUSK Praha 3:30.31
2 Povýšil,Chvála,Mahovský,Sita Povýšil,Chvála,Mahovský,Sita AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:30.85
3 Roun, Kopecký, Kotek, Tlustý Roun, Kopecký, Kotek, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.93
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 26:29.68
2 Luděk HančLuděk Hanč 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27:44.66
3 Tomáš TaubrTomáš Taubr 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28:27.83
chůze dráha 5000 m - Dorostenky (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora HavranováBarbora Havranová 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 26:51.24
2 Anna StaňkováAnna Staňková 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 27:42.95
3 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 29:17.24
chůze dráha 10000 m - Junioři (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45:17.16
2 Ondřej CiastoOndřej Ciasto 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53:51.11
3 Tomáš ČenecTomáš Čenec 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 54:04.44
chůze dráha 10000 m - Juniorky (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58:52.89
2 Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 68:14.55
3 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 72:28.54