Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)
skok vysoký - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl 92 JAC BrnoJAC Brno 2.05
2 Jan KašparJan Kašpar 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2.05
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2.00
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.90
skok vysoký - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdalena NováMagdalena Nová 92 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1.75
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková 91 AK HodonínAK Hodonín 1.65
3 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková 91 AK OlomoucAK Olomouc 1.65
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leona SilnicováLeona Silnicová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1.70
2 Eliška KřížováEliška Křížová 93 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 1.70
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1.70
skok o tyči - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.85
2 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4.60
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4.40
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.65
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4.25
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.25
skok o tyči - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta MoryskováAneta Morysková 92 USK PrahaUSK Praha 3.65
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3.45
3 Lucie DrábkováLucie Drábková 92 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.45
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana ChlebíkováJana Chlebíková 93 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.40
2 Anna CílkováAnna Cílková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.40
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3.00
skok daleký - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7.13
2 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.12
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7.09
skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.02
2 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.95
3 Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.90
skok daleký - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 5.80
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5.72
3 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.65
skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.91
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.90
3 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.77
trojskok - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.74
2 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.53
3 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.40
trojskok - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.78
2 Michal BednaříkMichal Bednařík 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.75
3 Filip DittrichFilip Dittrich 93 JAC BrnoJAC Brno 13.63
trojskok - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.49
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.12
3 Eliška ŘádkováEliška Řádková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.92
trojskok - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.08
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.61
3 Anna ŠtvánováAnna Štvánová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.58
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristina JurigováKristina Jurigová 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.39
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.78
3 Monika MüllerováMonika Müllerová 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.67
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.61
2 Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.74
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.72
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 19.49
2 Dominik KošařDominik Košař 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.12
3 Tomáš SkálaTomáš Skála 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.23
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 AK OlomoucAK Olomouc 18.42
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.91
3 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.91
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 51.14
2 Tereza PokornáTereza Pokorná 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 42.38
3 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 39.82
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika MüllerováMonika Müllerová 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 35.77
2 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 35.24
3 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.60
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 60.66
2 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.18
3 Dominik KošařDominik Košař 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 43.21
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 AK OlomoucAK Olomouc 50.27
2 Marek BártaMarek Bárta 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 49.88
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.34
hod kladivem 3kg - Dorostenky (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 55.20
2 Martina KlukováMartina Kluková 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.26
3 Hana KorábováHana Korábová 93 AC ČejkoviceAC Čejkovice 51.68
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Erika LorencováErika Lorencová 91 AK ZlínAK Zlín 47.52
2 Linda NovotnáLinda Novotná 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 47.43
3 Ivana PurkytováIvana Purkytová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.32
hod kladivem 5kg - Dorostenci (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaromír PumrJaromír Pumr 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 59.95
2 Ondřej BlažekOndřej Blažek 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.75
3 Karel TuranskýKarel Turanský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.96
hod kladivem 6kg - Junioři (pátek, 25.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.98
2 Jan TauberJan Tauber 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.08
3 Jan KrálJan Král 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.81
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.38
2 Adéla PrudkáAdéla Prudká 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 40.62
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.18
hod oštěpem 600g - Dorostenky (sobota, 26.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40.13
2 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 39.42
3 Kateřina SlábováKateřina Slábová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 37.43
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 58.32
2 Adam HrozínekAdam Hrozínek 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.58
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.97
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 27.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin SklenářMartin Sklenář 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 65.95
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.82
3 Filip ČermákFilip Čermák 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.29