Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

Medailová bilance

Pořadí Oddíl bilance
1 A. C. TEPO Kladno 6 - 1 - 1
2 TJ Sokol Opava 5 - 1 - 6
3 AC SYNER Turnov 4 - 3 - 4
4 TJ Sokol Hradec Králové 4 - 0 - 0
5 AK SSK Vítkovice 3 - 4 - 2
6 AK Olymp Brno 3 - 3 - 4
7 SK Nové Město nad Metují 3 - 2 - 2
8 AK Zlín 3 - 2 - 2
9 TJ Nové Město na Moravě 3 - 1 - 1
10 Hvězda SKP Pardubice 2 - 3 - 1
11 SK ZŠ Jeseniova Praha 2 - 2 - 4
12 TJ Spartak Vlašim 2 - 2 - 2
13 ASK Slavia Praha 2 - 2 - 0
14 USK Praha 2 - 2 - 0
15 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 - 1 - 3
16 AC Pardubice 2 - 1 - 2
17 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 - 1 - 2
18 AK Hodonín 2 - 1 - 1
19 AO Slavia Havířov 2 - 1 - 0
20 AK Olomouc 2 - 0 - 1
21 TJ Dukla Praha 1 - 2 - 2
22 JAC Brno 1 - 2 - 2
23 TJ Slavoj Stará Boleslav 1 - 2 - 1
24 TJ Lokomotiva Trutnov 1 - 2 - 0
25 AK ŠKODA Plzeň 1 - 2 - 0
26 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 - 2 - 0
27 TJ Sokol Kolín-atletika 1 - 2 - 0
28 AC Slovan Liberec, o.s. 1 - 1 - 2
29 A. C. Sparta Praha 1 - 1 - 1
30 TJ Slezan Opava 1 - 1 - 1
31 Spartak Praha 4 1 - 1 - 1
32 TJ TŽ Třinec 1 - 1 - 1
33 PSK Olymp Praha 1 - 1 - 0
34 TJ Spartak Třebíč 1 - 1 - 0
35 AK Bohumín, o.s. 1 - 1 - 0
36 Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1 - 0 - 3
37 MÍLAŘI Domažlice 1 - 0 - 2
38 SK Přerov 1 - 0 - 1
39 VSK Univerzita Brno 1 - 0 - 1
40 Atletika Jihlava 1 - 0 - 0
41 JUnioři ČR 1 - 0 - 0
42 TJ Sokol Milevsko 1 - 0 - 0
43 TJ Jiskra Nový Bor 1 - 0 - 0
44 TJ Lovochemie Lovosice 1 - 0 - 0
45 TJ Vodní stavby Tábor 0 - 3 - 2
46 AC Mladá Boleslav o.s. 0 - 2 - 1
47 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 - 2 - 0
48 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 0 - 2 - 0
49 SK Kotlářka Praha 0 - 2 - 0
50 AC Česká Lípa 0 - 1 - 2
51 Sokol České Budějovice 0 - 1 - 2
52 TJ Slezan Frýdek-Místek 0 - 1 - 2
53 TJ Lokomotiva Břeclav 0 - 1 - 1
54 AK Most 0 - 1 - 1
55 TJ Sokol Velké Meziříčí 0 - 1 - 0
56 TJ Olympia Bruntál 0 - 1 - 0
57 TJ Jiskra Litomyšl 0 - 1 - 0
58 TJ Jiskra Otrokovice 0 - 1 - 0
59 TJ VTŽ Chomutov 0 - 1 - 0
60 TJ Baník Stříbro 0 - 1 - 0
61 TJ Slavoj Český Brod 0 - 1 - 0
62 TJ Slovan Varnsdorf 0 - 1 - 0
63 AC Čejkovice 0 - 1 - 0
64 AC Domažlice 0 - 1 - 0
65 Atletika Poruba o.s. 0 - 0 - 2
66 TJ ČZ Strakonice 0 - 0 - 1
67 TJ Klatovy 0 - 0 - 1
68 SKM Valašské Meziříčí 0 - 0 - 1
69 AC Čáslav 0 - 0 - 1
70 SKP Union Cheb 0 - 0 - 1
71 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0 - 0 - 1
72 AK Šternberk 0 - 0 - 1
73 TJ Znojmo 0 - 0 - 1
74 TJ Sokol Přísnotice 0 - 0 - 1
75 AC Moravská Slavia Brno 0 - 0 - 1
76 AC TJ Jičín 0 - 0 - 0
77 ASK Děčín 0 - 0 - 0
78 TJ Jiskra Nová Bystřice 0 - 0 - 0
79 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0 - 0 - 0
80 TJ Spartak Slatiňany 0 - 0 - 0
81 TJ SOKOL Nová Paka 0 - 0 - 0
82 AC Mariánské Lázně, o.s. 0 - 0 - 0
83 ATLETCLUB Nýřany 0 - 0 - 0
84 AK Bílina 0 - 0 - 0
85 ŠAK SG Jablonec n/N. 0 - 0 - 0
86 SK Sporting Příbram 0 - 0 - 0
87 SKP Nymburk, o.s. 0 - 0 - 0
88 Sokol Král.Vinohrady Praha 0 - 0 - 0
89 TRIATLET Karlovy Vary 0 - 0 - 0
90 USK VŠEM Ústí n/L. 0 - 0 - 0
91 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 0 - 0 - 0
92 SK Týniště nad Orlicí 0 - 0 - 0
93 SKP České Budějovice 0 - 0 - 0
94 ŠAK ZŠ Pardubice 0 - 0 - 0
95 TJ Sušice 0 - 0 - 0
96 TJ Šumperk 0 - 0 - 0
97 Sprint klub Čáslav 0 - 0 - 0
98 ŠAK Chodov 0 - 0 - 0
99 TJ Chyšky 0 - 0 - 0
100 ASK ELNA Počerady 0 - 0 - 0
101 Ivan Svědík running team, o.s. 0 - 0 - 0
102 SK Start Třeboň 0 - 0 - 0
103 AK Chemopetrol Litvínov 0 - 0 - 0
104 AK Žatec 0 - 0 - 0
105 ATLETIKA Polička 0 - 0 - 0
106 TJ Nová Včelnice 0 - 0 - 0
107 TJ Valašské Meziříčí 0 - 0 - 0
108 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 0 - 0 - 0
109 Atletika Chrudim 0 - 0 - 0
110 ABK Liberec 0 - 0 - 0
111 AC Prostějov 0 - 0 - 0
112 AC Spartak Choceň 0 - 0 - 0
113 AC Start Karlovy Vary 0 - 0 - 0
114 AK Sokolov 0 - 0 - 0