Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:03.12
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:03.17
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:03.87
4 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 4:05.59
5 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.16
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:08.38
7 Petr LohrPetr Lohr 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.62
8 Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:11.63
9 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:13.41
10 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:15.43
11 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:19.89
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.37
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:10.04
3 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:11.08
4 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:12.70
5 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:14.01
6 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:14.12
7 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:23.80
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.91
9 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4:28.37
10 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:30.39
11 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:39.26
12 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:52.91
Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:32.37
2 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:33.33
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:37.09
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:40.76
5 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:40.78
6 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:48.06
7 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:55.34
8 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:00.93
9 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:01.95
10 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:13.19
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:56.66
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:56.95
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:57.31
4 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:58.24
5 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 5:03.30
6 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:07.19
7 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:08.08
8 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:09.36
9 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:10.40
10 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:24.40
11 Markéta JakešováMarkéta Jakešová 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 5:44.79
Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Celkem 12 závodníků