Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.052.092.122.152.172.192.21
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.05 ----XOXOXXX
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.05 O-OOXOXXOXX-
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 2.00 -OOOOXXX
4 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.95 --OOXXX
5 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.95 OOOXOXXX
6 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.90 O-OXXX
7= Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 1.85 -OXXX
7= David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.85 OOXXX
9 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 1.85 XXOXXOXXX
10 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1.80 OXXX
11 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.80 XXOXXX
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.801.851.901.952.002.042.022.001.981.961.941.961.941.961.941.961.94
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.00 XOXXX
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.00 XOXXX
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.90 XOXXX
4 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.85 XOXXX
5 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 1.85 XOXXX
6 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.80 XOXXX
7 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.80 XOXXX
8= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.80 XOXXX
8= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.80 XOXXX
10= Marek BaborMarek Babor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 1.75 XOXXX
10= Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.75 XOXXX
10= Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.75 XOXXX
13 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.75 XOXXX
Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.791.82
1 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.75 XXX
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.65 XXX
3 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.65 XXX
4 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 1.65 XXX
5 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.60 XXX
6 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.60 XXX
7 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.55 XXX
8 Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 1.55 XXX
9 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.50 XXX
Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 NM XXX
Barbora HrubáBarbora Hrubá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 DNP
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.79
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.70 --OOOXXX
2 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 1.70 OOOXOXOXXX
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.70 OOXOOXXOXXX
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.65 OOOXXOXXX
5 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.65 OOXOXXOXXX
6 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.60 OXOOXXX
7 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.60 OXOXXOXXX
8= Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.55 OOXXX
8= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.55 OOXXX
10 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.55 OXOXXX
11 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.55 XOXXOXXX
12 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.50 OXXX
13= Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.50 XOXXX
13= Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.50 XOXXX
15 Aneta FejtováAneta Fejtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 1.50 XXOXXX
Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 NM XXX
Celkem 16 závodníků