Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:02.05
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:07.63
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:09.88
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:10.47
5 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:13.77
6 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:15.91
7 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09:17.89
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:27.11
9 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:28.32
10 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:41.86
11 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:46.45
12 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:59.79
13 Jan KodlJan Kodl 93 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 10:05.07
Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:52.82
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:54.41
3 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09:55.92
4 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:43.74
5 Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno 10:54.17
6 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:16.01
7 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11:35.85
8 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 11:37.29
9 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:39.14
10 Radka SklenářováRadka Sklenářová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 12:04.19
Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:56.44
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:57.84
3 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:58.25
4 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:17.46
5 Kateřina HofírkováKateřina Hofírková 93 AK HodonínAK Hodonín 11:27.88
6 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11:45.54
7 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:48.27
8 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:01.75
9 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:07.43
10 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:11.89
11 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12:34.06
12 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 12:46.17
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 13 závodníků