Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Tábor (25. - 27. 6. 2010)

110 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.18
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.71
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.04
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.34
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.18
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.12
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.35
4 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.06
5 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 16.89
Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.13
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.88
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.24
4 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.36
5 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.36
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.61
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.05
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.07
3 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.09
4 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.40
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.86
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.97
7 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.03
8 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.09
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.33
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 15.16
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 JAC BrnoJAC Brno 15.42
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.46
5 Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.54
6 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.46
Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.62
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.78
3 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.93
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.53
5 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.96
6 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.05
7 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.06
8 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 16.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.83
2 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.02
3 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 15.04
4 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.56
5 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 15.58
6 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.64
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.29
Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.70
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.47
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.49
4 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.67
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.94
6 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.04
7 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK ZlínAK Zlín 15.18
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 8 závodníků