Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo extraligy mužů a žen

Pardubice (3. 7. 2010)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.004.304.604.805.005.105.205.305.405.505.605.65 Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.30 ----X---OXXOXXX 11.00
2= Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 5.20 ----XO-XOXXX 8.50
2= Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 5.20 ----XO-XOXXX 8.50
4 Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.00 ---OO-XXX 7.00
5 Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.00 ---XXOXO-XXX 6.00
6 František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 5.00 --XOXXOXXO-XXX 5.00
7 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4.30 XOXXOXXX 4.00
8 Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 4.00 XOXXX 3.00
9 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 4.00 XXOXXX 2.00
10 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 NM --XXX
11 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 NM ----XXX
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.903.103.303.503.603.703.803.904.004.104.154.204.254.40 Body
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.20 --------O--O-XXX 11.00
2 Jana BrožováJana Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 3.60 -XOOOXOXXX 9.00
3 Slavomíra SlúkováSlavomíra Slúková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
80 3.60 OOXOOXXOXXX 8.00
4 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 3.50 -OOOXXX 7.00
5 Kateřina ValováKateřina Valová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
82 3.50 -XOOXOXXX 6.00
6 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.50 ---XXO-XXX 5.00
7 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.30 -OXOXXX 4.00
8 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
92 3.30 XXOOXXOXXX 3.00
9 Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 2.90 XOXXX 2.00
10 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
USK PrahaUSK Praha
90 NM -XXX
Celkem 10 závodníků