Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (3. 7. 2010)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Hedvičák, Jaroslav 90 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 33,00
2 Bician, Andrej 84 TJ Sokol Hradec Králové 30,00
3 Gašaj, Matej 81 TJ Spartak Třebíč 30,00
4 Chabrová, Marta 91 AC Slovan Liberec, o.s. 27,00
5 Marešová, Kateřina 84 AC TJ Jičín 27,00
6 Barák, Václav 90 AC Slovan Liberec, o.s. 27,00
7 Svatošová, Jitka 75 Hvězda SKP Pardubice 26,00
8 Tamchynová, Martina 90 SK Nové Město nad Metují 24,00
9 Šindelářová, Petra 83 AC TJ Jičín 23,00
10 Doupovec, Jiří 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22,00
11 Krunka, Kamil 86 SK Nové Město nad Metují 22,00
12 Bajko, Anna 90 SK Nové Město nad Metují 22,00
13 Gembiczká, Adriana 88 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
14 Burešová, Marie 85 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
15 Václavková, Žaneta 80 SK Nové Město nad Metují 20,00
16 Sobotka, Ondřej 89 TJ Spartak Třebíč 20,00
17 Swierczyk, Martyna 89 SK Nové Město nad Metují 19,00
18 Kopecký, Lukáš 90 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
19 Procházková, Barbora 91 AC Slovan Liberec, o.s. 19,00
20 Löbb, Robert 88 TJ Spartak Třebíč 18,00
21 Jiranová, Helena 95 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
22 Zimola, Petr 90 TJ Spartak Třebíč 18,00
23 Urban, Ladislav 82 TJ Spartak Třebíč 18,00
24 Benko, Tomáš 85 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
25 Klímová, Kateřina 89 Hvězda SKP Pardubice 17,00
26 Šikolová, Kateřina 89 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17,00
27 Uvizlová, Martina 86 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
28 Řehounková, Nikola 93 SK Nové Město nad Metují 17,00
29 Desenský, Michal 93 TJ Sokol Hradec Králové 17,00
30 Michalská, Klára 93 TJ LIAZ Jablonec n/N. 16,00
31 Cejnar, Zdeněk 82 TJ Sokol Hradec Králové 16,00
32 Jakoubek, Jiří 90 SK Nové Město nad Metují 15,00
33 Janoušová, Radka 92 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
34 Rygl, Josef 92 TJ Spartak Třebíč 14,00
35 Peňáz, Pavel 88 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
36 Petr, Miroslav 78 Hvězda SKP Pardubice 14,00
37 Valentová, Zuzana 63 TJ Sokol Hradec Králové 14,00
38 Przybylak, Lukasz 87 SK Nové Město nad Metují 13,00
39 Gottvaldová, Štěpánka 72 Hvězda SKP Pardubice 13,00
40 Kopecká, Terezie 79 AC TJ Jičín 13,00
41 Kaczocha, Marcin 77 SK Nové Město nad Metují 13,00
42 Hejduk, Zdeněk 89 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
43 Svědíková, Martina 90 AC Slovan Liberec, o.s. 13,00
44 Lechner, Jan 91 TJ LIAZ Jablonec n/N. 13,00
45 Voborník, Aleš 91 Hvězda SKP Pardubice 12,00
46 Chyba, Josef 89 TJ Spartak Třebíč 12,00
47 Tuláček, Jiří 88 SK Nové Město nad Metují 12,00
48 Brzek, Milan 71 TJ Sokol Hradec Králové 12,00
49 Havelková, Jana 91 Hvězda SKP Pardubice 12,00
50 Hamáčková, Barbora 92 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12,00
51 Truhlář, Vojtěch 92 TJ LIAZ Jablonec n/N. 12,00
52 Jajuga, Pawel 87 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11,50
53 Hadravová, Petra 90 AC Slovan Liberec, o.s. 11,00
54 Kašpar, Jan 91 TJ Spartak Třebíč 11,00
55 Kabrnová, Markéta 91 AC Slovan Liberec, o.s. 11,00
56 Vognar, Jiří 90 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11,00
57 Vítová, Eva 75 SK Nové Město nad Metují 11,00
58 Radoňská, Kateřina 84 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
59 Kozelka, Antonín 85 AC Slovan Liberec, o.s. 11,00
60 Drábková, Michaela 92 SK Nové Město nad Metují 11,00
61 Ulrichová, Alena 94 SK Nové Město nad Metují 11,00
62 Chmelařová, Klára 91 SK Nové Město nad Metují 10,00
63 Nix, Tomáš 82 TJ Sokol Hradec Králové 10,00
64 Zákoucký, Vít 78 AC Slovan Liberec, o.s. 10,00
65 Šarapatka, Petr 77 AC Slovan Liberec, o.s. 10,00
66 Krátká, Anna 69 TJ Sokol Hradec Králové 10,00
67 Valová, Barbora 91 AC Slovan Liberec, o.s. 10,00
68 Tůma, Jan 88 TJ Spartak Třebíč 10,00
69 Tůma, Jiří 88 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
70 Czakojová, Kristýna 93 TJ Sokol Kolín-atletika 9,50
71 Čapek, Daniel 92 Hvězda SKP Pardubice 9,00
72 Kosáková, Klára 93 AC TJ Jičín 9,00
73 Křenová, Lenka 88 SK Nové Město nad Metují 9,00
74 Palán, Miroslav 87 TJ Spartak Třebíč 9,00
75 Sixta, Tomáš 87 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
76 Bendzová, Pavlína 87 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
77 Peňáz, Petr 91 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
78 Smola, Josef 64 SK Nové Město nad Metují 9,00
79 Miler, Jiří 75 AC Slovan Liberec, o.s. 9,00
80 Müllerová, Lucie 78 AC Slovan Liberec, o.s. 9,00
81 Skřivánek, Martin 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9,00
82 Krouzová, Lucie 79 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
83 Tassler, Lukáš 82 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
84 Valešová, Pavla 83 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
85 Pavlišta, Vít 85 AC Slovan Liberec, o.s. 8,00
86 Kypta, Jakub 84 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
87 Skřivánek, Miroslav 69 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
88 Jahelková, Karolína Neela 91 TJ Sokol Hradec Králové 8,00
89 Kešner, Václav 91 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
90 Kolář, Václav 89 AC Slovan Liberec, o.s. 8,00
91 Königová, Lucie 86 AC Slovan Liberec, o.s. 8,00
92 Rappová, Anna-Marie 93 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
93 Kožíšek, Lukáš 92 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
94 Ptáčníková, Hana 94 Hvězda SKP Pardubice 8,00
95 Rousková, Pavla 93 SK Nové Město nad Metují 8,00
96 Broumová, Michaela 95 SK Nové Město nad Metují 8,00
97 Zemanová, Klára 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
98 Čermáková, Kateřina 95 AC TJ Jičín 7,00
99 Novotná, Karolína 94 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
100 Dalecký, Matyáš 94 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
101 Hanzlová, Radka 94 AC TJ Jičín 7,00
102 Tlustá, Helena 93 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
103 Čapková, Andrea 92 Atletika Jihlava 7,00
104 Zouharová, Iveta 92 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
105 Hanousková, Barbora 92 Hvězda SKP Pardubice 7,00
106 Vladyková, Lenka 86 Hvězda SKP Pardubice 7,00
107 Černý, Jakub 87 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
108 Veselý, David 88 TJ Spartak Třebíč 7,00
109 Nováková, Miroslava 90 Atletika Jihlava 7,00
110 Kučera, David 91 AC Slovan Liberec, o.s. 7,00
111 Fliegl, Miroslav 54 SK Nové Město nad Metují 7,00
112 Razym, Lukáš 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7,00
113 Coubal, Jakub 78 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
114 Flamík, Tomáš 85 Hvězda SKP Pardubice 7,00
115 Skoupá, Klára 81 TJ LIAZ Jablonec n/N. 7,00
116 Kučera, Vojtěch 85 Hvězda SKP Pardubice 6,00
117 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč 6,00
118 Jiřičková, Simona 84 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
119 Kunst, Michal 80 SK Nové Město nad Metují 6,00
120 Skřivánek, Jiří 65 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6,00
121 Šatníková, Zuzana 89 Hvězda SKP Pardubice 6,00
122 Javůrková, Jana 89 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
123 Jokl, Tomáš 88 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
124 Čelko, Lukáš 88 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
125 Svoboda, Ondřej 88 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
126 Götzová, Lenka 92 Atletika Jihlava 6,00
127 Miličková, Marie 92 Atletika Jihlava 6,00
128 Rožcová, Tereza 92 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
129 Siváková, Nikola 94 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
130 Troppová, Kateřina 94 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
131 Hanč, Luděk 94 SK Nové Město nad Metují 6,00
132 Matoušková, Lenka 93 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
133 Skalníková, Barbora 93 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
134 Macek, Jakub 86 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5,00
135 Myslivcová, Martina 92 AC Slovan Liberec, o.s. 5,00
136 Syřiště, Pavel 88 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
137 Bukvicová, Zuzana 87 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5,00
138 Durďová, Kristýna 88 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
139 Hájková, Eliška 88 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5,00
140 Říha, Vojtěch 91 SK Nové Město nad Metují 5,00
141 Gilar, Marian 74 Hvězda SKP Pardubice 5,00
142 Horák, Jiří 72 SK Nové Město nad Metují 5,00
143 Linhart, Radek 76 AC Slovan Liberec, o.s. 5,00
144 Samková, Erika 77 SK Nové Město nad Metují 5,00
145 Leplt, Jiří 85 SK Nové Město nad Metují 5,00
146 Chyba, Martin 86 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
147 Mižičko, Matej 84 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
148 Hadinger, Antonín 51 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,50
149 Slouka, Vojtěch 91 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,50
150 Pulíček, Roman 91 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,00
151 Jůzová, Kateřina 91 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
152 Hladík, Jiří 90 Hvězda SKP Pardubice 4,00
153 Povýšil, Marek 89 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
154 Svoboda, Ondřej 87 Hvězda SKP Pardubice 4,00
155 Pajerová, Eva 87 Hvězda SKP Pardubice 4,00
156 Peňáz, Pavel 69 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
157 Bohman, Martin 80 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
158 Čivrný, Jiří 80 SK Nové Město nad Metují 4,00
159 Lokša, Petr 78 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
160 Dinga, Libor 84 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
161 Tlapák, Michal 82 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,00
162 Berešová, Lucie 92 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
163 Korešová, Klára 92 Atletika Jihlava 4,00
164 Hofmanová, Štěpánka 92 TJ Sokol Hradec Králové 4,00
165 Lenčová, Jana 92 AC TJ Jičín 4,00
166 Straško, Roman 92 Hvězda SKP Pardubice 4,00
167 Šikolová, Tereza 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,00
168 Hofmanová, Martina 95 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
169 Souček, Petr 75 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,50
170 Dráhová, Věra 88 AC Slovan Liberec, o.s. 3,50
171 Kučerová, Petra 88 AC TJ Jičín 3,00
172 Bryknerová, Sára 87 AC TJ Jičín 3,00
173 Petružálek, Jan 88 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
174 Horák, Jan 90 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
175 Kopecká, Radka 89 Hvězda SKP Pardubice 3,00
176 Zelenková, Radka 89 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,00
177 Vodička, Oldřich 77 Hvězda SKP Pardubice 3,00
178 Urbánek, Petr 81 AC Slovan Liberec, o.s. 3,00
179 Koucký, Roman 82 Hvězda SKP Pardubice 3,00
180 Fischer, David 95 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,00
181 Rožcová, Lucie 92 AC Slovan Liberec, o.s. 3,00
182 Bílková, Anna 92 Hvězda SKP Pardubice 3,00
183 Žižka, Dominik 93 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,00
184 Puškárová, Pavla 92 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,00
185 Farková, Kristýna 92 Atletika Jihlava 3,00
186 Pálka, Jiří 92 Hvězda SKP Pardubice 2,50
187 Kráčmarová, Adéla 91 Atletika Jihlava 2,00
188 Dvořáková, Veronika 92 Atletika Jihlava 2,00
189 Bartošová, Lucie 92 AC TJ Jičín 2,00
190 Kopalová, Jana 93 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
191 Král, Jindřich 94 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
192 Hanzlíčková, Magdaléna 94 Hvězda SKP Pardubice 2,00
193 Pařík, Ondřej 83 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
194 Samlerová, Lucie 86 AC Slovan Liberec, o.s. 2,00
195 Podroužek, Dušan 74 AC Slovan Liberec, o.s. 2,00
196 Kmecová, Daniela 90 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
197 Klimešová, Markéta 91 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
198 Nováček, Martin 88 TJ Spartak Třebíč 2,00
199 Lánský, Josef 87 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
200 Kujal, Jan 87 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
201 Navrátil, Petr 87 TJ Sokol Hradec Králové 1,00
202 Cabal, Jiří 87 TJ Sokol Hradec Králové 1,00
203 Závišková, Aneta 87 Atletika Jihlava 1,00
204 Hübl, Radek 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1,00
205 Cvejn, Miloš 91 Hvězda SKP Pardubice 1,00
206 Škvor, Václav 75 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
207 Hübner, Antonín 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1,00
208 Servinská, Daniela 84 AC Slovan Liberec, o.s. 1,00
209 Sovadínová, Žaneta 93 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
210 Ducháčková, Kateřina 93 SK Nové Město nad Metují 1,00
211 Králová, Kristýna 93 SK Nové Město nad Metují 1,00
212 Sýkora, Jiří 95 TJ Spartak Třebíč 1,00
213 Kratochvílová, Johana 93 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
214 Baláček, Zdeněk 93 TJ Sokol Kolín-atletika 0,50