Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (3. 7. 2010)

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 64.79 11.00
2 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 62.05 9.00
3 Jakub KyptaJakub Kypta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
84 58.58 8.00
4 Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 57.21 7.00
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
88 55.78 6.00
6 Marian GilarMarian Gilar
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
74 55.46 5.00
7 Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 52.21 4.00
8 Jan PetružálekJan Petružálek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
88 51.40 3.00
9 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 50.89 2.00
10 Petr NavrátilPetr Navrátil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 49.30 1.00
11 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 48.46
12 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 46.90
13 Jan KosákJan Kosák
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
69 43.49
14 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 41.27
15 Daniel ŠustaiDaniel Šustai
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
92 39.79
Martin SkřivánekMartin Skřivánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 DNP
Radim ŠtefanRadim Štefan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
80 DNP
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 DNP
Patrick LandmesserPatrick Landmesser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
69 DNP
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 DNP
Celkem 20 závodníků