Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (3. 7. 2010)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.383.583.783.984.084.184.284.384.484.604.72 Body
1 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 4.60 --XXX 11.00
2 Martin SkřivánekMartin Skřivánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 4.28 --XXX 9.00
3 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 4.18 --XXX 8.00
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 4.08 --XXX 7.00
5 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 3.98 --XXX 6.00
6= Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
51 3.98 --XXX 4.50
6= Vojtěch SloukaVojtěch Slouka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 3.98 --XXX 4.50
8 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 3.38 --XXX 3.00
9 Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
72 0 --XXX
10 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 0 --XXX
11 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 DNP
MB Tomáš BláhaTomáš Bláha
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
91 0
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.032.232.432.632.833.033.133.233.40 Body
1 Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 3.23 ------XOOXXX 11.00
2 Kateřina RadoňskáKateřina Radoňská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 3.13 ----OOOXXX 9.00
3 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.03 ---OXOXOXXX 8.00
4 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2.83 --OOOXXX 7.00
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
93 2.83 --OOXXOXXX 6.00
6 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2.63 XOOOXXOXXX 5.00
7 Štěpánka HofmanováŠtěpánka Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 2.43 --OXXX 4.00
8 Pavla PuškárováPavla Puškárová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 2.43 OOXOXXX 3.00
9 Adéla KráčmarováAdéla Kráčmarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 2.23 OOXXX 2.00
10 Nikola KavalírováNikola Kavalírová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 0 --XXX
Celkem 10 závodníků