Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (3. 7. 2010)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.90 11.00
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.43 9.00
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.66 8.00
4 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.82 6.00
5 Matej MižičkoMatej Mižičko 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.94 5.00
6 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.83 3.00
Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.72 7.00
2 Jan TůmaJan Tůma 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.23 4.00
3 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.92 2.00
4 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.93 1.00
Martin ChybaMartin Chyba 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 53.53
2 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.60
3 Jan HorákJan Horák 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.26
4 Ladislav GrodaLadislav Groda 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 59.57
MB Roman DivokýRoman Divoký 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.12
Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.52 11.00
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.74 9.00
3 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.95 8.00
4 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.74 7.00
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.09 6.00
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.14 5.00
7 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.01 2.00
MB Justyna FranieczekJustyna Franieczek 89 AZS AWF Wroclaw - PolskoAZS AWF Wroclaw - Polsko 59.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PajerováEva Pajerová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.34 4.00
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 60.81 3.00
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.29 1.00
4 Eliška HájkováEliška Hájková 88 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.41
5 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.53
6 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.96
7 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.02
8 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 68.53
Celkem 8 závodníků