Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Mladá Boleslav (3. 7. 2010)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:14.74 11.00
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:17.82 9.00
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 4:17.84 8.00
4 Jiří JansaJiří Jansa 84 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:19.86 7.00
5 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:20.62 6.00
6 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:22.44 5.00
7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:22.92 4.00
8 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:32.43 3.00
9 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:34.72 2.00
10 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:41.14 1.00
11 Daniel HájekDaniel Hájek 89 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:56.33
MB Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
MB Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice DNS
MB Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:26.08
Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNF
Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
Přemysl JežekPřemysl Ježek 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka ChuráňováRadka Churáňová 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:58.46 11.00
2 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:12.74 9.00
3 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:17.71 8.00
4 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:22.48 7.00
5 Renata HájkováRenata Hájková 75 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:36.04 6.00
6 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:41.16 5.00
7 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:43.77 4.00
8 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:50.45 3.00
9 Veronika NovákováVeronika Nováková 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:58.36 2.00
10 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:00.95 1.00
11 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:33.24
12 Jitka ŘíhováJitka Říhová 86 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:34.78
13 Petra VeseláPetra Veselá 82 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7:21.99
Celkem 13 závodníků