výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Mladá Boleslav (3. 7. 2010)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 2.00 11.00
2 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
89 2.00 9.00
3 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.90 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 1.80 7.00
5 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 1.80 6.00
6= Vít HavelkaVít Havelka
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
93 1.75 4.50
6= Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
76 1.75 4.50
8 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.75 3.00
9 Petr LohrPetr Lohr
USK PrahaUSK Praha
91 1.75 2.00
10= Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 1.70 0.50
10= Josef VopařilJosef Vopařil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
85 1.70 0.50
MB Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 DNP
Miroslav JílekMiroslav Jílek
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
87 NM
Petr MelničukPetr Melničuk
USK PrahaUSK Praha
92 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana HartigováJana Hartigová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
96 1.60 11.00
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 1.55 9.00
3 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.55 8.00
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
USK PrahaUSK Praha
94 1.50 7.00
5= Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 1.45 5.00
5= Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 1.45 5.00
5= Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
92 1.45 5.00
Celkem 7 závodníků