Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Mladá Boleslav (3. 7. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.7.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.53
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.73
3 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.88
4 Martin LokvencMartin Lokvenc 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.71
5 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.83
MB Marate TchangoMarate Tchango 87 USK PrahaUSK Praha 11.32
David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.7.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.24
2 Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.46
3 Petr CvanigaPetr Cvaniga 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.77
4 Miroslav HnátMiroslav Hnát 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.80
MB Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
MB Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.69
Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.7.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 USK PrahaUSK Praha 11.50
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.70
3 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.75
4 Matěj KucMatěj Kuc 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.91
5 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.95
6 Petr JínaPetr Jína 72 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.43
MB David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.51
MB Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 11.59
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.7.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.07 11.00
2 Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.24 9.00
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.25 8.00
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 USK PrahaUSK Praha 11.48 7.00
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.54 6.00
6 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.63 4.00
2 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.75 3.00
3 Miroslav HnátMiroslav Hnát 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.85 2.00
4 Petr CvanigaPetr Cvaniga 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.96 1.00
5 Matěj KucMatěj Kuc 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.18
6 Martin LokvencMartin Lokvenc 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.04
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.7.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.29
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.38
3 Michaela MusilováMichaela Musilová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.88
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.93
5 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.01
6 Eva FlamíkováEva Flamíková 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.7.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 12.58
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 13.15
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.75
4 Dominika KinclováDominika Kinclová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.05
5 Aneta KaláškováAneta Kalášková 90 TJ SvitavyTJ Svitavy 15.47
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.7.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 12.43 11.00
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 12.83 9.00
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.90 8.00
4 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.17 7.00
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.45 6.00
6 Michaela MusilováMichaela Musilová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KinclováDominika Kinclová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.82 4.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.91 3.00
3 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.22 2.00
4 Aneta KaláškováAneta Kalášková 90 TJ SvitavyTJ Svitavy 15.20 1.00
Eva FlamíkováEva Flamíková 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků