Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Břeclav (28. - 29. 8. 2010)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.81
2 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
3 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.35
4 Filip LubenskýFilip Lubenský 88 USK PrahaUSK Praha 11.37
5 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39
6 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.42
7 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.90
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.97
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.14
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 11.40
5 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.47
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC PardubiceAC Pardubice 11.51
7 Barnabáš ŠkoloudBarnabáš Školoud 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.99
2 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.14
3 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.29
4 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 11.30
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.47
6 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.53
Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.79
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.94
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.03
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.13
5 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.13
6 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.18
7 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.56
Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.67
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.20
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.39
4 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.55
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.84
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.98
7 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.99
8 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 13.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.36
2 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.39
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.44
4 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 12.62
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.88
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.90
7 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.91
8 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.16
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.63
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.08
3 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.29
4 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.47
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.52
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.53
7 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 12.56
8 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.71
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.8.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 22.87
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.18
3 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.44
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.72
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.8.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.43
2 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.71
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 23.12
4 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.76
5 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.8.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.12
2 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 22.25
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.09
4 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.15
5 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.96
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.46
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.90
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 22.03
4 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.06
5 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.65
6 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.39
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.8.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.52
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.80
3 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 25.82
4 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.05
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.12
Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.8.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.09
2 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.14
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.37
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.33
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.66
Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.8.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.94
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.06
5 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.40
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.08
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.84
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.47
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.65
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.71
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.46
6 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.62
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.36
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 50.36
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.54
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 50.98
5 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.33
6 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 53.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 49.29
2 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.29
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.08
4 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.37
5 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.49
Radek MiškovskýRadek Miškovský 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.37
2 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.22
3 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.65
4 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 50.73
5 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.93
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.28
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.85
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 48.18
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.24
4 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.65
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.01
Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK PrahaUSK Praha 59.48
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.89
3 Kateřina HulvertováKateřina Hulvertová 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.52
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.89
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.90
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.57
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.81
4 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 AC ČáslavAC Čáslav 62.07
5 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 62.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.99
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 61.44
3 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 ABK LiberecABK Liberec 63.56
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.96
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK PrahaUSK Praha 56.93
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.43
3 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.90
4 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.78
5 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.24
6 Kateřina HulvertováKateřina Hulvertová 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.54
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.66
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.01
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:56.33
4 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.54
5 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 1:58.49
6 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.79
7 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.89
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:55.16
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.18
4 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.22
5 Petr LohrPetr Lohr 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.57
6 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.23
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.79
2 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:54.98
3 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:55.21
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:56.71
5 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:57.18
Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:51.47
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:51.84
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:52.21
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.19
5 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:54.13
6 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.16
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.47
8 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.24
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:09.14
2 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.38
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:12.91
4 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:14.14
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.23
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:14.44
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:19.66
8 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:22.35
9 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:23.85
10 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:24.68
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:00.54
2 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:00.64
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:01.10
4 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:02.18
5 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:02.63
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:03.20
7 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:03.88
8 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 4:06.82
9 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:06.86
10 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:07.93
11 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:08.16
12 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:09.33
13 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:10.38
14 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.03
15 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.80
Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:20.40
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:23.85
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:32.48
4 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:33.46
5 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:00.48
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:07.53
7 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:27.57
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14:55.20
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14:56.04
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:58.94
4 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15:01.29
5 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15:02.26
6 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:06.94
7 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:13.05
8 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15:17.94
9 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15:33.14
10 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15:42.41
11 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15:43.06
12 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15:52.19
13 Jakub TejchmanJakub Tejchman 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:59.85
14 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:22.74
15 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:23.76
Libor TrtekLibor Trtek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17:41.65
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18:18.49
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:49.78
4 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18:57.89
5 Martina VévodováMartina Vévodová 90 Atletický klub PernáAtletický klub Perná 19:07.68
6 Kateřina HofírkováKateřina Hofírková 93 AK HodonínAK Hodonín 19:19.96
7 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19:24.28
8 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 19:50.20
9 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 20:21.04
Simona MedlováSimona Medlová 92 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.32
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.49
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.49
4 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.78
5 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.94
Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.92
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.01
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.56
4 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 14.83
5 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.24
6 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.56
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.11
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.88
2 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.97
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.12
4 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.18
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.72
6 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.88
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.04
8 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 15.15
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.97
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.21
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.36
4 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.86
Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 14.82
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.97
3 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.10
4 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.90
Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha DNF
Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.80
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.18
3 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.37
4 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.28
5 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 16.42
David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.49
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.74
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.85
4 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.86
5 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 15.00
6 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.07
7 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.43
Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.24
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.89
3 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 56.47
4 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.15
5 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.86
2 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.06
3 Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.59
4 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.80
5 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.04
6 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 58.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.01
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 54.01
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.86
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.00
5 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 57.73
6 Jaroslav KopřivaJaroslav Kopřiva 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.95
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.70
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 56.45
4 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.90
5 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 59.22
6 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 59.75
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.19
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.56
3 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.59
4 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 54.38
5 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.89
6 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.98
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.52
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.43
3 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 69.09
4 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 70.64
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 71.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.94
2 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 66.24
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 68.03
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 72.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.40
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 64.71
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 68.73
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 70.57
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.67
2 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.79
3 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.09
4 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 64.26
5 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 65.16
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.36
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:03.74
2 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:08.78
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:11.54
4 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:13.78
5 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:23.16
6 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:24.01
7 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:40.37
8 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:49.74
9 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:50.05
10 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:54.46
11 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:57.99
Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:50.73
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:11.59
3 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:26.80
4 Karolína GrohováKarolína Grohová 90 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11:37.29
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:40.89
6 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 12:11.59
7 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:14.17
Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carda, Krupka, Petrák, Kavka Carda, Krupka, Petrák, Kavka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.88
2 Musil, Jirka, Kůta, Vlach Musil, Jirka, Kůta, Vlach SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.63
3 Vlček, Hrabinec, Boček, Vondráček Vlček, Hrabinec, Boček, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 43.69
4 Nohava, Posekaný, Frolík, Nešvera Nohava, Posekaný, Frolík, Nešvera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.88
5 Pyšek, Grüner, Brichta, Knížek Pyšek, Grüner, Brichta, Knížek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.10
Nešpor, Kašpar, Fischer, Kučera Nešpor, Kašpar, Fischer, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Talácko, Jakoubek, Hedvičák, Nespěšný Talácko, Jakoubek, Hedvičák, Nespěšný AC PardubiceAC Pardubice 43.21
2 Povýšil, Barák, Mudroch, Alaxin Povýšil, Barák, Mudroch, Alaxin AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.55
3 Školoud, Blahůt, Novák, Burian Školoud, Blahůt, Novák, Burian TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.88
Novák, Hrnčíř L., Hrnčíř J., Kadlec Novák, Hrnčíř L., Hrnčíř J., Kadlec AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNF
Král, Baláček, Tůma, Peňáz Král, Baláček, Tůma, Peňáz TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šťastná, Táborská, Branišová, Čechová Šťastná, Táborská, Branišová, Čechová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.93
2 Zikmundová, Nejedlová, Volfová, Marešová Zikmundová, Nejedlová, Volfová, Marešová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.13
3 Chmelařová, Valentová, Tamchynová, Řezníčková Chmelařová, Valentová, Tamchynová, Řezníčková AC PardubiceAC Pardubice 50.84
Müllerová, Šimková, Plisková, Seidlová Müllerová, Šimková, Plisková, Seidlová USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šrobová, Machová, Suchelová, Klučinová Šrobová, Machová, Suchelová, Klučinová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.82
2 Malariková, Štáhlová, Krutáková, Pappová Malariková, Štáhlová, Krutáková, Pappová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.75
3 Strejčková, Kubicová, Plíhalová, Buranská Strejčková, Kubicová, Plíhalová, Buranská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.51
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vaněk, Novák, Blahůt, Burian Vaněk, Novák, Blahůt, Burian TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:18.36
2 Macháň, Lohr, Král, Čapek Macháň, Lohr, Král, Čapek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.83
3 Hrabinec, Vlček, Boček, Vondráček Hrabinec, Vlček, Boček, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:25.15
4 Pyšek, Knížek, Brichta, Grüner Pyšek, Knížek, Brichta, Grüner AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:25.79
5 Chundela, Dvořák, Cysař, Šorm Chundela, Dvořák, Cysař, Šorm USK PrahaUSK Praha 3:28.86
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pálka, Ostrejš, Cvejn, Brýdl Pálka, Ostrejš, Cvejn, Brýdl Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:23.85
2 Duben, Murín, Horák, Škoda Duben, Murín, Horák, Škoda ASK DěčínASK Děčín 3:24.16
3 Král, Baláček, Weinrauch, Tůma Král, Baláček, Weinrauch, Tůma TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:28.12
4 Juránek, Strmiska, Nohýnek, Novotný Juránek, Strmiska, Nohýnek, Novotný VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:28.48
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Němcová, Horáčková, Rohanová, Langrová Němcová, Horáčková, Rohanová, Langrová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:53.62
2 Prudilová, Davidová, Táborská, Šťastná Prudilová, Davidová, Táborská, Šťastná PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:54.53
3 Turková, Marešová, Vondrášková, Volfová Turková, Marešová, Vondrášková, Volfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:58.28
4 Plíhalová, Koubková, Vaňková, Hulvertová Plíhalová, Koubková, Vaňková, Hulvertová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:07.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Taclíková, Jahelková, Klimešová, Troppová Taclíková, Jahelková, Klimešová, Troppová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:03.35
2 Králová, Winklerová, Führerová, Sekanová Králová, Winklerová, Führerová, Sekanová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:03.57
3 Vášová, Dufková, Maršánová, Janoušová Vášová, Dufková, Maršánová, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:07.07
4 Kratochvílová, Gladková, Javůrková, Hoffmanová Kratochvílová, Gladková, Javůrková, Hoffmanová AC ČáslavAC Čáslav 4:09.36
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.851.901.951.992.032.062.092.12
1 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.09 XXOXXX
2 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.06 XXOXXX
3 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.03 XXOXXX
4 David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.03 XXOXXX
5 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.99 XXOXXX
6 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.99 XXOXXX
7 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
89 1.99 XXOXXX
8 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.99 XXOXXX
9 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 XXOXXX
10 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.90 XXOXXX
11 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.90 XXOXXX
12 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.90 XXOXXX
13 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 1.85 XXOXXX
Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 DNP
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.691.731.761.791.811.83
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.81 --OOXOOOXOXXX
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.76 -OXOOXXOXOX-XX
3 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.73 --OOXOXXX
4 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.69 XOOXXOXOXXX
5 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.65 OOXOXXX
6= Hana PeckováHana Pecková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
88 1.60 OOXXX
6= Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.60 OOXXX
6= Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.60 OOXXX
9 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.60 OXOXXX
10 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.60 XOXOXXX
11 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.55 OXXX
12 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.55 XOXXX
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.703.904.104.254.404.554.704.804.905.005.205.405.505.62
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.50 XOXXX
2 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.70 XOXXX
3= Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
92 4.55 XOXXX
3= Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
SlovakiaSlovakia
89 4.55 XOXXX
5 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.55 XOXXX
6 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 4.25 XOXXX
7 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4.25 XOXXX
8 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.10 XOXXX
9 Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.70 XOXXX
10 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.70 XOXXX
Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
93 NM
Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 NM
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.103.303.453.603.653.70
1 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.60 XXOXXX
2 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
USK PrahaUSK Praha
90 3.45 XXOXXX
3= Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.45 XXOXXX
3= Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.45 XXOXXX
3= Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.45 XXOXXX
6 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.45 XXOXXX
7= Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.10 XXOXXX
7= Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.10 XXOXXX
9= Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.10 XXOXXX
9= Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.10 XXOXXX
11 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 3.10 XXOXXX
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 DNP
Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 NM
Anna ČadkováAnna Čadková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 NM
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 7.25 +1.5 m/s 5.75+0.3--5.75
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 7.04 +1.9 m/s 5.75+0.3--5.75
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 7.04 +0.7 m/s 5.75+0.3--5.75
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 7.02 +0.8 m/s 5.75+0.3--5.75
5 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.98 +0.6 m/s 5.75+0.3--5.75
6 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.85 -0.1 m/s 5.75+0.3--5.75
7 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.85 +0.4 m/s 5.75+0.3--5.75
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.78 +0.3 m/s 5.75+0.3--5.75
9 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 6.68 +0.5 m/s 5.75+0.3--5.75
10 Jiří HabichJiří Habich
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 6.57 +1.1 m/s 5.75+0.3--5.75
11 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.50 -1.4 m/s 5.75+0.3--5.75
12 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.41 -0.5 m/s 5.75+0.3--5.75
13 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.34 +0.1 m/s 5.75+0.3--5.75
14 Michal ŠamanMichal Šaman
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
88 5.75 +0.3 m/s 5.75+0.3--5.75
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 DNP
David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 6.01 +0.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
2 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.90 +0.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
3 Lucie DomskáLucie Domská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 5.70 +0.1 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
4 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.46 +0.7 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
5 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.46 +1.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
6 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.44 +0.7 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
7 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 5.43 +0.5 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
8 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.38 +0.0 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
9 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.37 +0.2 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
10 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.35 +0.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
11 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.34 +0.3 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
12 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 5.28 +0.9 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
13 Lenka KošárkováLenka Košárková
JAC BrnoJAC Brno
92 5.27 +0.8 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
14 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.26 +0.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
15 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.17 +1.4 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
16 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.17 -0.8 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
17 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 5.11 +0.5 m/s 5.06+0.35.11+0.55.01+0.05.11
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 DNP
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK KroměřížAK Kroměříž
88 15.34 +1.1 m/s 13.58-0.2XX13.58
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 14.90 +1.5 m/s 13.58-0.2XX13.58
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.74 +1.0 m/s 13.58-0.2XX13.58
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.35 +0.6 m/s 13.58-0.2XX13.58
5 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 14.23 +1.1 m/s 13.58-0.2XX13.58
6 Jan ČejkaJan Čejka
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 14.19 +2.1 m/s 13.58-0.2XX13.58
7 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.95 +0.9 m/s 13.58-0.2XX13.58
8 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.88 +1.8 m/s 13.58-0.2XX13.58
9 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.80 +0.3 m/s 13.58-0.2XX13.58
10 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 13.58 -0.2 m/s 13.58-0.2XX13.58
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 DNP
Martin ŽidekMartin Židek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 NM
Filip DittrichFilip Dittrich
JAC BrnoJAC Brno
93 NM
Michal LukášMichal Lukáš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 NM
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 NM
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 NM
Celkem 16 závodníků

trojskok - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 12.43 -0.1 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 12.22 +0.5 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
3 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12.07 -0.2 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.02 +2.2 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
5 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 11.95 +3.4 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
6 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 11.93 +2.1 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
7 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 11.81 +1.8 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
8 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.73 -0.6 m/s 11.68+0.311.73-0.611.67+0.411.73XX11.63+0.6
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 DNP
Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 NM
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
91 NM
Petra VachatováPetra Vachatová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
88 NM
Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 NM
Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 NM
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 NM
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 14.04 10.1310.3310.5310.53
2 Petra KlementováPetra Klementová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
88 13.88 10.1310.3310.5310.53
3 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 13.86 10.1310.3310.5310.53
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 13.73 10.1310.3310.5310.53
5 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 13.58 10.1310.3310.5310.53
6 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 13.53 10.1310.3310.5310.53
7 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12.77 10.1310.3310.5310.53
8 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
91 12.68 10.1310.3310.5310.53
9 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 10.79 10.1310.3310.5310.53
10 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 10.53 10.1310.3310.5310.53
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 DNP
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 17.99 17.9917.3917.4317.99XX17.43
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.38 17.30XX17.30XX17.38
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 17.31 16.7817.31X17.31XX17.19
4 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 15.48 X15.48X15.48X14.98X
5 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 15.40 15.34X15.4015.4014.6914.7215.37
6 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 15.30 15.2914.8715.3015.30X14.52X
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.71 14.6014.59X14.60X14.71X
8 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 14.52 14.5214.3914.3714.5214.0813.8714.28
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 53.55 32.12XX32.12
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 50.31 32.12XX32.12
3 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 43.91 32.12XX32.12
4 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 42.63 32.12XX32.12
5 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
91 41.51 32.12XX32.12
6 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 39.05 32.12XX32.12
7 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 37.64 32.12XX32.12
8 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.52 32.12XX32.12
9 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 36.03 32.12XX32.12
10 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 35.60 32.12XX32.12
11 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 35.45 32.12XX32.12
12 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 35.00 32.12XX32.12
13 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 33.32 32.12XX32.12
14 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 33.18 32.12XX32.12
15 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 32.12 32.12XX32.12
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 NM
Celkem 16 závodníků

hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 52.56 34.53XX34.53
2 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 52.04 34.53XX34.53
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 51.90 34.53XX34.53
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 49.90 34.53XX34.53
5 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 49.85 34.53XX34.53
6 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 48.98 34.53XX34.53
7 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 47.36 34.53XX34.53
8 Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 46.57 34.53XX34.53
9 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 45.26 34.53XX34.53
10 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 43.82 34.53XX34.53
11 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 40.29 34.53XX34.53
12 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 39.24 34.53XX34.53
13 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 34.53 34.53XX34.53
Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 NM
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 65.63 60.6060.1163.2463.2462.98X65.63
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 64.79 62.0562.00X62.0559.74X64.79
3 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 58.29 55.1557.2358.2958.2956.6554.76X
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 50.18 45.4647.7050.1850.1849.3948.1448.80
5 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 49.64 47.9446.28X47.94X49.6449.01
6 Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 48.55 42.5645.5647.1247.1248.5544.5544.37
7 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 45.87 44.2642.3045.8745.87X45.4344.41
8 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 43.41 40.04X43.0743.0743.41X43.39
9 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 43.01 43.01XX43.01
10 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 42.30 42.3041.8841.9742.30
11 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 40.29 40.29X37.8640.29
12 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 38.27 38.2736.98X38.27
13 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 35.71 XX35.7135.71
14 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 29.45 XX29.4529.45
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 55.60 X44.40X44.40
2 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 52.67 X44.40X44.40
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 51.51 X44.40X44.40
4 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 50.67 X44.40X44.40
5 Pavel PittrPavel Pittr
AC DomažliceAC Domažlice
90 47.09 X44.40X44.40
6 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 46.74 X44.40X44.40
7 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 46.45 X44.40X44.40
8 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 45.60 X44.40X44.40
9 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 44.40 X44.40X44.40
Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 NM
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 49.93 31.1428.4530.6731.14
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 48.98 31.1428.4530.6731.14
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 45.60 31.1428.4530.6731.14
4 Kateřina ŠikolováKateřina Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 41.99 31.1428.4530.6731.14
5 Adéla PrudkáAdéla Prudká
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 39.50 31.1428.4530.6731.14
6 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 37.12 31.1428.4530.6731.14
7 Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 36.12 31.1428.4530.6731.14
8 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 35.86 31.1428.4530.6731.14
9 Iveta ZouharováIveta Zouharová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 34.75 31.1428.4530.6731.14
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 34.68 31.1428.4530.6731.14
11 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 34.39 31.1428.4530.6731.14
12 Adriana GembiczkáAdriana Gembiczká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 33.55 31.1428.4530.6731.14
13 Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 32.49 31.1428.4530.6731.14
14 Vendula LidmilováVendula Lidmilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 31.14 31.1428.4530.6731.14
Eliška JílkováEliška Jílková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 NM
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 29.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 79.76 X46.79X46.79
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 73.10 X46.79X46.79
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 67.40 X46.79X46.79
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 64.87 X46.79X46.79
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 64.02 X46.79X46.79
6 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 59.86 X46.79X46.79
7 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 58.89 X46.79X46.79
8 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 58.69 X46.79X46.79
9 Michal BuriánMichal Burián
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 58.61 X46.79X46.79
10 Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 56.83 X46.79X46.79
11 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 54.72 X46.79X46.79
12 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 52.47 X46.79X46.79
13 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 52.38 X46.79X46.79
14 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 46.79 X46.79X46.79
Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 DNP
Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 DNP
Celkem 16 závodníků