Mistrovství České republiky družstev mužů a žen
Vyškov (4. 9. 2010)100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.77 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 10.80 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | PSK Olymp Praha | 10.85 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 81 | TJ Dukla Praha | 11.05 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | VSK Univerzita Brno | 11.06 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 11.13 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Matúš JanečekMatúš Janeček | 85 | AK Kroměříž | 11.35 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.56 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 11.79 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 12.00 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | AK SSK Vítkovice | 12.14 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | USK Praha | 12.16 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.27 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 12.28 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 12.36 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miriam CupákováMiriam Cupáková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 12.09 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | AK Olymp Brno | 12.50 | |||||||||||||||
3 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 12.62 | |||||||||||||||
4 | Olena YanovskaOlena Yanovska | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 12.75 | |||||||||||||||
5 | Adéla ČernáAdéla Černá | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 21.34 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 21.39 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 21.45 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Myhaylo KnyshMyhaylo Knysh | 83 | VSK Univerzita Brno | 21.98 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 22.13 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martin ŘíčařMartin Říčař | 91 | PSK Olymp Praha | 22.25 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 22.68 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | VSK Univerzita Brno | 22.24 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav VinklerMiroslav Vinkler | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 22.86 | |||||||||||||||
3 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | Hvězda SKP Pardubice | 23.27 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa RosolováDenisa Rosolová | 86 | USK Praha | 23.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 24.17 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 24.53 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | AK SSK Vítkovice | 24.61 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 24.86 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | AK Olymp Brno | 24.93 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 25.13 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | AK SSK Vítkovice | 25.48 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 25.93 | |||||||||||||||
3 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 26.22 | |||||||||||||||
4 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 27.31 | |||||||||||||||
5 | Nikola MachováNikola Machová | 92 | A. C. TEPO Kladno | 27.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | ASK Slavia Praha | 47.35 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 47.40 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr VaněkPetr Vaněk | 89 | TJ Dukla Praha | 47.77 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Myhaylo KnyshMyhaylo Knysh | 83 | VSK Univerzita Brno | 47.82 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | AK Kroměříž | 48.33 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jozef RepčíkJozef Repčík | 86 | VSK Univerzita Brno | 48.54 | 2.00 | ||||||||||||||
Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergej BorodinSergej Borodin | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 48.50 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Petr BranišPetr Braniš | 82 | PSK Olymp Praha | 50.12 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Ivo BrýdlIvo Brýdl | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 50.43 | 0.00 | ||||||||||||||
4 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | PSK Olymp Praha | 51.37 | 0.00 | ||||||||||||||
Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 54.79 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa RosolováDenisa Rosolová | 86 | USK Praha | 54.81 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | AK Olymp Brno | 55.63 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | AK SSK Vítkovice | 56.47 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Grazyna Prokopek-JanáčekGrazyna Prokopek-Janáček | 77 | PSK Olymp Praha | 56.74 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SajdokováJana Sajdoková | 87 | PSK Olymp Praha | 56.64 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lucia SlaničkováLucia Slaničková | 88 | AK SSK Vítkovice | 56.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 57.79 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Simona HamerníkováSimona Hamerníková | 92 | A. C. TEPO Kladno | 60.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jimmy AdarJimmy Adar | 87 | AK Kroměříž | 1:46.88 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Simon AyekoSimon Ayeko | 87 | AK Kroměříž | 1:49.00 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 1:50.72 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 1:50.84 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Martin HošekMartin Hošek | 87 | PSK Olymp Praha | 1:50.96 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jozef RepčíkJozef Repčík | 86 | VSK Univerzita Brno | 1:51.37 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Volodymyr KytsVolodymyr Kyts | 87 | VSK Univerzita Brno | 1:51.94 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | 1:52.01 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Pavel JavůrekPavel Javůrek | 88 | Hvězda SKP Pardubice | 1:52.71 | |||||||||||||||
10 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 1:53.45 | |||||||||||||||
11 | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 1:53.50 | |||||||||||||||
12 | Tomáš NetolickýTomáš Netolický | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 1:54.16 | |||||||||||||||
Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | AK Olymp Brno | 2:05.41 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | PSK Olymp Praha | 2:05.83 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČapkováTereza Čapková | 87 | USK Praha | 2:07.79 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 2:10.39 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | PSK Olymp Praha | 2:10.53 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 91 | AK Olymp Brno | 2:11.26 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 2:13.41 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ProuzováKateřina Prouzová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 2:26.13 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:26.81 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jimmy AdarJimmy Adar | 87 | AK Kroměříž | 3:51.79 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolušaJakub Holuša | 88 | TJ Dukla Praha | 3:54.32 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Volodymyr KytsVolodymyr Kyts | 87 | VSK Univerzita Brno | 3:55.26 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | AC SYNER Turnov | 3:55.95 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | AC SYNER Turnov | 3:56.93 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Filip JalovýFilip Jalový | 90 | TJ Dukla Praha | 3:57.63 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 4:00.51 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | AK Kroměříž | 4:01.83 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří HomoláčJiří Homoláč | 90 | VSK Univerzita Brno | 4:04.14 | |||||||||||||||
10 | Pavel DymákPavel Dymák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 4:09.62 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | AK Olymp Brno | 4:29.73 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | PSK Olymp Praha | 4:30.32 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČapkováTereza Čapková | 87 | USK Praha | 4:31.18 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kristiina MäkiKristiina Mäki | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 4:34.43 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK Olymp Brno | 4:40.48 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 4:42.20 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:46.73 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:50.90 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | A. C. TEPO Kladno | 5:03.15 | |||||||||||||||
10 | Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens | 84 | PSK Olymp Praha | 5:19.11 | |||||||||||||||
11 | Eliška MikolášováEliška Mikolášová | 93 | AK SSK Vítkovice | 5:23.53 | |||||||||||||||
Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | AK Kroměříž | 08:16.63 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolušaJakub Holuša | 88 | TJ Dukla Praha | 08:21.08 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | AC SYNER Turnov | 08:23.37 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří HomoláčJiří Homoláč | 90 | VSK Univerzita Brno | 08:29.01 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Róbert ŠtefkoRóbert Štefko | 68 | AK Kroměříž | 08:35.17 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel DymákPavel Dymák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 08:37.90 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Juraj VitkoJuraj Vitko | 86 | PSK Olymp Praha | 08:45.63 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AC SYNER Turnov | 08:51.14 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Petr KotyzaPetr Kotyza | 70 | VSK Univerzita Brno | 09:38.93 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela LustigováMarcela Lustigová | 82 | USK Praha | 09:35.22 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petra KamínkováPetra Kamínková | 73 | USK Praha | 09:36.61 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Eva NývltováEva Nývltová | 86 | AK Olymp Brno | 09:43.90 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Olga FirsovaOlga Firsova | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 09:46.47 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Katarína BerešováKatarína Berešová | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09:56.97 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:08.73 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | A. C. TEPO Kladno | 10:45.54 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens | 84 | PSK Olymp Praha | 11:01.15 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Lenka JiřičkováLenka Jiřičková | 83 | AK Olymp Brno | 11:11.68 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | USK Praha | 13.54 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Miriam CupákováMiriam Cupáková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 13.57 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana HejnováZuzana Hejnová | 86 | USK Praha | 13.67 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Olena YanovskaOlena Yanovska | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 14.30 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14.36 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 15.10 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SkopalováKateřina Skopalová | 92 | AK Olymp Brno | 15.98 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 16.64 | 1.00 | ||||||||||||||
Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková | 90 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | PSK Olymp Praha | 13.57 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matúš JanečekMatúš Janeček | 85 | AK Kroměříž | 14.36 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 14.47 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | VSK Univerzita Brno | 14.51 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 14.73 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 14.88 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | ASK Slavia Praha | 14.56 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 15.01 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | David KovalskýDavid Kovalský | 87 | PSK Olymp Praha | 15.11 | |||||||||||||||
4 | Petr KlusPetr Klus | 85 | AK Kroměříž | 15.33 | |||||||||||||||
5 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 15.37 | |||||||||||||||
Tomáš ČelkoTomáš Čelko | 84 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | AK Kroměříž | 51.63 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | AK Kroměříž | 52.48 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Sergej BorodinSergej Borodin | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 53.21 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | ASK Slavia Praha | 53.28 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ČelkoTomáš Čelko | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 53.36 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka | 82 | ASK Slavia Praha | 54.91 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 55.22 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | PSK Olymp Praha | 55.59 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 55.98 | |||||||||||||||
5 | Michal NovákMichal Novák | 88 | TJ Dukla Praha | 56.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | PSK Olymp Praha | 59.77 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kamila NěmcováKamila Němcová | 89 | AK Olymp Brno | 60.67 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková | 84 | PSK Olymp Praha | 61.55 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 62.40 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 63.62 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 63.99 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Monika IvankováMonika Ivanková | 91 | AK SSK Vítkovice | 64.68 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | AK Olymp Brno | 66.20 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simon AyekoSimon Ayeko | 87 | AK Kroměříž | 08:47.14 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | AK Kroměříž | 08:48.68 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | TJ Dukla Praha | 09:06.53 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | VSK Univerzita Brno | 09:10.15 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Radek GrohRadek Groh | 89 | PSK Olymp Praha | 09:11.12 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KučeraLukáš Kučera | 81 | VSK Univerzita Brno | 09:13.40 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 09:26.34 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej FejfarOndřej Fejfar | 89 | PSK Olymp Praha | 09:31.95 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 09:42.99 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:55.91 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Monika PreibischováMonika Preibischová | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:23.74 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka ŠibravováLenka Šibravová | 82 | Hvězda SKP Pardubice | 11:53.67 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie SkybováLucie Skybová | 87 | AK Olymp Brno | 12:00.13 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olymp Brno | 12:16.67 | 4.00 | ||||||||||||||
Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová | 87 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žilka, Vojtík, Svoboda, Říčař Žilka, Vojtík, Svoboda, Říčař | PSK Olymp Praha | 40.79 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Novotný, Klvaňa, Götz, Szetei Novotný, Klvaňa, Götz, Szetei | AK Kroměříž | 41.52 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Zich, Vachata, Sajdok, Wagner Zich, Vachata, Sajdok, Wagner | TJ Dukla Praha | 41.98 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Brýdl, Pálka, Vondráček, Vinkler Brýdl, Pálka, Vondráček, Vinkler | Hvězda SKP Pardubice | 43.67 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Kavka, Jareš, Čásenský, Štrouf Kavka, Jareš, Čásenský, Štrouf | ASK Slavia Praha | 43.80 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Bošek, Pokorný, Papšo, Hrabovský Bošek, Pokorný, Papšo, Hrabovský | VSK Univerzita Brno | 43.83 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | Tomeš, Fedor, Dědeček, Nykl Tomeš, Fedor, Dědeček, Nykl | AC SYNER Turnov | 44.56 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová | PSK Olymp Praha | 45.95 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Korešová, Bartoničková, Bažatová, Šestáková Korešová, Bartoničková, Bažatová, Šestáková | USK Praha | 47.43 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Chválková, Štuková, Slaničková, Slaninová Chválková, Štuková, Slaničková, Slaninová | AK SSK Vítkovice | 47.95 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Domská, Hřivnová, Moudrá, Schmidová Domská, Hřivnová, Moudrá, Schmidová | AK Olymp Brno | 48.90 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Klučinová, Líbalová, Radostová, Machová Klučinová, Líbalová, Radostová, Machová | A. C. TEPO Kladno | 49.16 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Yanovská, Švabíková, Krejčí, Jelínková Yanovská, Švabíková, Krejčí, Jelínková | Hvězda SKP Pardubice | 49.76 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | Černá, Vostatková, Lepičová, Fairaislová Černá, Vostatková, Lepičová, Fairaislová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 50.28 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Götz, Uhlík, Klvaňa, Szetei Götz, Uhlík, Klvaňa, Szetei | AK Kroměříž | 3:13.87 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Vaněk, Svoboda, Burian, Maslák Vaněk, Svoboda, Burian, Maslák | TJ Dukla Praha | 3:13.88 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Bošek, Repčík, Knysch, Hrabovský Bošek, Repčík, Knysch, Hrabovský | VSK Univerzita Brno | 3:16.86 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Brýdl, Javůrek, Netolický, Vinkler Brýdl, Javůrek, Netolický, Vinkler | Hvězda SKP Pardubice | 3:17.63 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Braniš, Hošek, Říčař, Vojtík Braniš, Hošek, Říčař, Vojtík | PSK Olymp Praha | 3:19.81 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Jareš, Odvárka, Pernica, Čapek Jareš, Odvárka, Pernica, Čapek | ASK Slavia Praha | 3:20.14 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | Tomeš, Vitner, Dědeček, Fedor Tomeš, Vitner, Dědeček, Fedor | AC SYNER Turnov | 3:27.10 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šťastná, Táborská, Volfová, Prokopek Šťastná, Táborská, Volfová, Prokopek | PSK Olymp Praha | 3:49.64 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Štuková, Slaničková, Ivánková, Slaninová Štuková, Slaničková, Ivánková, Slaninová | AK SSK Vítkovice | 3:51.92 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Ulrichová, Krejčí, Švábíková, Jelínková Ulrichová, Krejčí, Švábíková, Jelínková | Hvězda SKP Pardubice | 3:54.19 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Rohanová, Horáčková, Hřivnová, Němcová Rohanová, Horáčková, Hřivnová, Němcová | AK Olymp Brno | 3:55.96 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová, Klučinová Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová, Klučinová | A. C. TEPO Kladno | 4:01.67 | 4.00 | |||||||||||||||
Bartoničková, Čapková, Korešová, Hejnová Bartoničková, Čapková, Korešová, Hejnová | USK Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.841.891.941.992.042.082.122.162.202.25 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla Praha |
84 | 2.20 | XOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Matúš BubeníkMatúš Bubeník
VSK Univerzita Brno |
89 | 2.12 | XOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Roman NovotnýRoman Novotný
AK Kroměříž |
86 | 2.08 | XOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp Praha |
81 | 2.04 | XOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5= |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 1.99 | XOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
5= |
Jan SommerschuhJan Sommerschuh
ASK Slavia Praha |
90 | 1.99 | XOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
7 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ Dukla Praha |
83 | 1.99 | XOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
8 |
David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp Praha |
87 | 1.94 | XOOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
9 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 1.89 | XOOXXX | |||||||||||||||
Petr KlusPetr Klus
AK Kroměříž |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.641.691.731.771.811.841.871.90 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp Praha |
80 | 1.87 | --O-OXOOX- | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp Praha |
86 | 1.81 | OOOXOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Romana DubnovaRomana Dubnova
AK SSK Vítkovice |
78 | 1.81 | O-OOXXOX- | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Iveta SrnkováIveta Srnková
AK SSK Vítkovice |
87 | 1.77 | OOOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5= |
Barbora LalákováBarbora Laláková
USK Praha |
81 | 1.69 | OOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
5= |
Renáta MedgyeszováRenáta Medgyeszová
AK Olymp Brno |
83 | 1.69 | OO------ | 3.50 | ||||||||||||||
7= |
Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp Brno |
85 | 1.64 | OXXX | 1.50 | ||||||||||||||
7= |
Magdalena NováMagdalena Nová
USK Praha |
92 | 1.64 | OXXX | 1.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 4.014.314.614.815.015.165.415.61 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla Praha |
88 | 5.41 | XOXXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla Praha |
82 | 5.16 | XOXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
PSK Olymp Praha |
91 | 4.81 | XOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia Praha |
83 | 4.81 | XOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 4.61 | XOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4.31 | XOXXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
Aleš HončlAleš Hončl
VSK Univerzita Brno |
75 | DNP | |||||||||||||||||
Adam PtáčekAdam Ptáček
AK Kroměříž |
80 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.923.123.323.523.623.723.823.924.024.124.224.354.42 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp Praha |
86 | 4.35 | ---------XO-OXX- | 9.00 | ||||||||||||||
2 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK Praha |
87 | 4.02 | ------O-O---- | 7.00 | ||||||||||||||
3 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
USK Praha |
92 | 3.62 | ---OOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza ŠlézováTereza Šlézová
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 3.62 | -OOXXOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina ValováKateřina Valová
AK Olymp Brno |
82 | 3.52 | OOOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
6 |
Slavomíra SlukováSlavomíra Sluková
A. C. TEPO Kladno |
80 | 3.32 | OOXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
AK Olymp Brno |
92 | 3.12 | XXOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
8 |
Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 2.92 | XXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman NovotnýRoman Novotný
AK Kroměříž |
86 | 7.77 +1.1 m/s | 7.29-0.8 | - | 7.47+0.7 | 7.47 | 7.51-0.4 | 7.57+1.5 | 7.77+1.1 | 9.00 | ||||||||
2 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.72 +1.0 m/s | 7.45-1.2 | X | 7.41-0.1 | 7.45 | 7.40+0.2 | 7.32+1.2 | 7.72+1.0 | 7.00 | ||||||||
3 |
Vasil NischykVasil Nischyk
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 7.18 +1.4 m/s | 6.79-0.3 | X | X | 6.79 | 7.09+0.5 | X | 7.18+1.4 | 6.00 | ||||||||
4 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla Praha |
85 | 7.17 -0.5 m/s | 6.93+0.2 | 6.95+0.0 | 7.03+1.3 | 7.03 | 7.17-0.5 | X | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Milan PírekMilan Pírek
AK Kroměříž |
87 | 7.01 -0.2 m/s | 6.90+0.9 | 7.01-0.2 | X | 7.01 | X | X | 5.48+2.4 | 4.00 | ||||||||
6 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6.95 +1.5 m/s | 6.58-0.2 | 6.34+0.4 | 6.28+1.1 | 6.58 | 6.64+0.8 | 4.70+0.5 | 6.95+1.5 | 3.00 | ||||||||
7 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 6.66 +0.0 m/s | 6.54-0.9 | 6.20+0.0 | 6.66+0.0 | 6.66 | 6.66+0.0 | 6.62+0.9 | 6.29+1.5 | 2.00 | ||||||||
8 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 6.57 +1.6 m/s | 6.38-0.3 | 6.18-0.7 | 6.33+0.3 | 6.38 | 6.49+0.7 | X | 6.57+1.6 | 1.00 | ||||||||
9 |
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | 6.32 +0.9 m/s | - | - | 6.32+0.9 | 6.32 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Renáta MedgyeszováRenáta Medgyeszová
AK Olymp Brno |
83 | 6.11 +0.8 m/s | - | 5.84+2.5 | 6.06+1.7 | 6.06 | 5.86+1.8 | 5.96+1.0 | 6.11+0.8 | 9.00 | ||||||||
2 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK Praha |
78 | 6.07 +0.5 m/s | 5.76+0.6 | 5.43+1.8 | 5.81+0.5 | 5.81 | 5.84+1.5 | 6.07+0.5 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 5.97 +1.9 m/s | X | X | 5.97+1.9 | 5.97 | 5.71+0.6 | 5.84+1.1 | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 5.92 +1.7 m/s | 5.77+0.9 | 5.87+0.8 | 5.85+1.6 | 5.87 | 5.72+2.2 | X | 5.92+1.7 | 5.00 | ||||||||
5 |
Lucia SlaničkováLucia Slaničková
AK SSK Vítkovice |
88 | 5.85 +2.5 m/s | 5.82 +0.4 m/s | 5.80+2.6 | 5.85+2.5 | 5.76+2.3 | 5.85 | 5.69+0.9 | 5.70+0.5 | 5.82+0.4 | 4.00 | |||||||
6 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp Praha |
86 | 5.85 +1.5 m/s | 5.47+1.0 | 5.82+0.7 | 5.66+1.1 | 5.82 | 5.75+1.4 | 5.85+1.5 | 5.58+0.4 | 3.00 | ||||||||
7 |
Ruslana TsykhotskaRuslana Tsykhotska
AK Olymp Brno |
86 | 5.85 +0.6 m/s | X | 5.66+1.2 | 5.85+0.6 | 5.85 | X | X | 5.79+1.6 | 2.00 | ||||||||
8 |
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
74 | 5.74 +1.8 m/s | 5.74+1.8 | 5.70+1.3 | 5.60+1.2 | 5.74 | 5.17+0.6 | 5.50+1.4 | 5.56+0.5 | 1.00 | ||||||||
9 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 5.32 +2.5 m/s | 5.32+2.5 | - | - | 5.32 | ||||||||||||
10 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp Praha |
85 | 5.29 +1.3 m/s | X | 5.29+1.3 | 5.16+1.3 | 5.29 | ||||||||||||
11 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 5.24 +1.9 m/s | X | 5.24+1.9 | X | 5.24 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vasil NischykVasil Nischyk
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 15.89 +1.2 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK Kroměříž |
88 | 15.44 +2.5 m/s | 15.27 +1.8 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 7.00 | |||||||
3 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla Praha |
84 | 14.99 +1.7 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 6.00 | ||||||||
4 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 14.92 +2.6 m/s | 14.61 +1.2 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 5.00 | |||||||
5 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla Praha |
85 | 14.79 +1.0 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 4.00 | ||||||||
6 |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 14.77 +1.4 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 3.00 | ||||||||
7 |
Milan PírekMilan Pírek
AK Kroměříž |
87 | 14.46 +1.4 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 2.00 | ||||||||
8 |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 13.62 +1.2 m/s | 13.62+1.2 | X | 13.25+2.2 | 13.62 | 13.54+1.6 | - | - | 1.00 | ||||||||
Jan SommerschuhJan Sommerschuh
ASK Slavia Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK Praha |
78 | 13.17 +0.5 m/s | X | 13.17+0.5 | 13.16+0.7 | 13.17 | - | - | - | 9.00 | ||||||||
2 |
Ruslana TsykhotskaRuslana Tsykhotska
AK Olymp Brno |
86 | 12.91 +1.7 m/s | 12.61+0.2 | X | 12.66+1.4 | 12.66 | X | 12.91+1.7 | 12.80+0.7 | 7.00 | ||||||||
3 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp Praha |
85 | 12.49 -0.8 m/s | 12.49-0.8 | X | 12.49+1.5 | 12.49 | 12.37+1.1 | 12.49+1.4 | 12.28+1.5 | 6.00 | ||||||||
4 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 12.49 +0.9 m/s | 11.95-0.5 | 12.27+0.3 | 12.09+0.8 | 12.27 | 12.26+1.2 | 12.49+0.9 | 12.44+1.6 | 5.00 | ||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 12.39 +1.2 m/s | X | X | 12.39+1.2 | 12.39 | 11.78+1.2 | X | 12.17+1.9 | 4.00 | ||||||||
6 |
Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp Brno |
88 | 12.06 +0.1 m/s | 11.99+0.1 | 12.06+0.1 | X | 12.06 | X | X | 11.93+1.6 | 3.00 | ||||||||
7 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 12.00 +1.1 m/s | 11.27-0.2 | 11.61+0.4 | X | 11.61 | X | 11.78+1.1 | 12.00+1.1 | 2.00 | ||||||||
8 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK SSK Vítkovice |
92 | 11.66 +1.7 m/s | 11.39-0.7 | 11.58+0.7 | 11.65+1.5 | 11.65 | X | X | 11.66+1.7 | 1.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KárníkováJana Kárníková
USK Praha |
81 | 15.57 | 14.94 | 15.18 | 15.40 | 15.40 | X | 15.30 | 15.57 | 9.00 | ||||||||
2 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 14.25 | 14.03 | 13.98 | X | 14.03 | 14.25 | X | 14.22 | 7.00 | ||||||||
3 |
Zinaida SendriuteZinaida Sendriute
USK Praha |
84 | 14.15 | X | 13.33 | 13.18 | 13.33 | 13.48 | 14.15 | 13.58 | 6.00 | ||||||||
4 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 13.37 | 12.14 | 13.23 | X | 13.23 | 13.37 | 12.24 | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 13.18 | 12.79 | 13.18 | X | 13.18 | 13.15 | X | X | 4.00 | ||||||||
6 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 12.80 | 12.80 | X | X | 12.80 | 12.80 | X | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
PSK Olymp Praha |
89 | 11.92 | 11.69 | 11.92 | X | 11.92 | X | X | X | 2.00 | ||||||||
8 |
Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 11.65 | 10.94 | 11.05 | 11.38 | 11.38 | X | 11.65 | X | 1.00 | ||||||||
9 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | 10.22 | 10.22 | 09.71 | 09.85 | 10.22 | ||||||||||||
10 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
AK Olymp Brno |
91 | 08.74 | 08.74 | - | - | 08.74 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
AK Kroměříž |
80 | 19.49 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 9.00 | |||||||||||
2 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 18.36 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 7.00 | |||||||||||
3 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK Kroměříž |
88 | 17.31 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 6.00 | |||||||||||
4 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 17.24 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 5.00 | |||||||||||
5 |
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno |
89 | 16.89 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 4.00 | |||||||||||
6 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla Praha |
77 | 15.58 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 3.00 | |||||||||||
7 |
Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp Praha |
84 | 14.29 | 14.18 | 14.29 | 13.90 | 14.29 | 2.00 | |||||||||||
MB |
Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla Praha |
74 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp Praha |
78 | 59.72 | 58.16 | 59.72 | 57.89 | 59.72 | - | 56.40 | 58.54 | 9.00 | ||||||||
2 |
Zinaida SendriuteZinaida Sendriute
USK Praha |
84 | 59.36 | 49.61 | X | 56.78 | 56.78 | 59.36 | 57.89 | 54.78 | 7.00 | ||||||||
3 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp Praha |
84 | 53.56 | 53.56 | 52.25 | X | 53.56 | 51.57 | 52.26 | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Yvon TomanovaYvon Tomanova
A. C. TEPO Kladno |
72 | 47.34 | 42.71 | 46.57 | X | 46.57 | 40.91 | X | 47.34 | 5.00 | ||||||||
5 |
Katalin Eva DivósKatalin Eva Divós
AK Olymp Brno |
74 | 45.92 | 40.70 | 45.92 | X | 45.92 | 43.36 | 42.16 | 43.31 | 4.00 | ||||||||
6 |
Jana KárníkováJana Kárníková
USK Praha |
81 | 45.89 | 37.17 | 45.07 | 45.58 | 45.58 | X | X | 45.89 | 3.00 | ||||||||
7 |
Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO Kladno |
90 | 21.26 | 20.52 | X | 21.26 | 21.26 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 60.79 | X | X | 42.36 | 42.36 | 9.00 | |||||||||||
2 |
Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp Praha |
84 | 57.18 | X | X | 42.36 | 42.36 | 7.00 | |||||||||||
3 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
AK Kroměříž |
80 | 56.22 | X | X | 42.36 | 42.36 | 6.00 | |||||||||||
4 |
Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK Kroměříž |
78 | 55.50 | X | X | 42.36 | 42.36 | 5.00 | |||||||||||
5 |
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno |
89 | 52.00 | X | X | 42.36 | 42.36 | 4.00 | |||||||||||
6 |
Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 51.67 | X | X | 42.36 | 42.36 | 3.00 | |||||||||||
7 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | 49.91 | X | X | 42.36 | 42.36 | 2.00 | |||||||||||
8 |
Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp Praha |
90 | 44.34 | X | X | 42.36 | 42.36 | 1.00 | |||||||||||
MB |
Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla Praha |
74 | 42.40 | ||||||||||||||||
10 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 42.36 | X | X | 42.36 | 42.36 | ||||||||||||
Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP Pardubice |
81 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marina MarghievMarina Marghiev
USK Praha |
86 | 67.14 | 64.43 | 66.74 | X | 66.74 | 67.14 | 66.46 | 64.44 | 9.00 | ||||||||
2 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
PSK Olymp Praha |
89 | 65.80 | 60.37 | X | 65.23 | 65.23 | 65.80 | 64.31 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 63.64 | 63.64 | 62.44 | 60.29 | 63.64 | 62.34 | 60.69 | X | 6.00 | ||||||||
4 |
Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 62.56 | 57.99 | 62.56 | 61.84 | 62.56 | X | X | 60.64 | 5.00 | ||||||||
5 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 60.57 | 56.76 | 60.57 | 58.29 | 60.57 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
6 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 59.03 | 59.03 | X | X | 59.03 | 57.93 | 57.90 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Katalin Eva DivósKatalin Eva Divós
AK Olymp Brno |
74 | 57.04 | X | 53.36 | 54.50 | 54.50 | 57.04 | X | X | 2.00 | ||||||||
8 |
Dana KolínskáDana Kolínská
A. C. TEPO Kladno |
89 | 39.89 | 36.65 | 39.89 | 38.26 | 39.89 | 39.38 | 39.76 | X | 1.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal FialaMichal Fiala
AK Kroměříž |
85 | 68.05 | X | 61.86 | 63.00 | 63.00 | X | 66.86 | 68.05 | 9.00 | ||||||||
2 |
Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla Praha |
80 | 67.54 | 60.98 | 65.35 | 67.54 | 67.54 | X | 66.51 | 65.41 | 7.00 | ||||||||
3 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
AK Kroměříž |
68 | 66.45 | 52.69 | X | X | 52.69 | X | 64.62 | 66.45 | 6.00 | ||||||||
4 |
Pavel BukvicPavel Bukvic
AC SYNER Turnov |
87 | 60.54 | X | 52.93 | X | 52.93 | 59.18 | 60.54 | 60.21 | 5.00 | ||||||||
5 |
Jan DvořákJan Dvořák
AC SYNER Turnov |
90 | 54.63 | 45.63 | X | X | 45.63 | 52.41 | 54.63 | 53.25 | 4.00 | ||||||||
6 |
Dušan KrálDušan Král
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 54.29 | 50.79 | X | 54.29 | 54.29 | X | 53.13 | 53.04 | 3.00 | ||||||||
7 |
Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 54.15 | 52.44 | X | X | 52.44 | 52.09 | X | 54.15 | 2.00 | ||||||||
8 |
Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita Brno |
88 | 51.38 | X | 44.40 | 46.52 | 46.52 | 48.35 | 51.38 | X | 1.00 | ||||||||
9 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 45.00 | 45.00 | X | X | 45.00 | ||||||||||||
10 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla Praha |
77 | 39.33 | X | 39.33 | X | 39.33 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp Praha |
81 | 54.55 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 9.00 | ||||||||
2 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
PSK Olymp Praha |
92 | 45.27 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 7.00 | ||||||||
3 |
Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
89 | 44.58 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 6.00 | ||||||||
4 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 44.07 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 5.00 | ||||||||
5 |
Eva HanuliakováEva Hanuliaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
75 | 42.84 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 4.00 | ||||||||
6 |
Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
89 | 40.11 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 3.00 | ||||||||
7 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
AK Olymp Brno |
91 | 39.69 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 2.00 | ||||||||
8 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp Brno |
85 | 37.44 | 36.34 | 36.87 | X | 36.87 | 35.01 | 37.44 | 33.28 | 1.00 | ||||||||
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla Praha |
83 | 79.81 | 76.33 | 79.24 | 77.68 | 79.24 | 77.31 | 79.81 | X | 9.00 | ||||||||
2 |
Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla Praha |
90 | 79.19 | 76.51 | 78.18 | 70.64 | 78.18 | 79.19 | 74.41 | X | 7.00 | ||||||||
3 |
Miroslav GuzdekMiroslav Guzdek
AK Kroměříž |
75 | 76.83 | 76.83 | 73.75 | 74.35 | 76.83 | - | - | - | 6.00 | ||||||||
4 |
Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AK Kroměříž |
85 | 74.60 | 71.81 | 74.60 | 71.36 | 74.60 | X | X | X | 5.00 | ||||||||
5 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 68.70 | X | X | 66.76 | 66.76 | 65.30 | 67.42 | 68.70 | 4.00 | ||||||||
6 |
Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 61.56 | 58.36 | 61.56 | 58.60 | 61.56 | 58.48 | 57.60 | X | 3.00 | ||||||||
7 |
Jan ČervenkaJan Červenka
VSK Univerzita Brno |
83 | 61.27 | 55.27 | 61.27 | X | 61.27 | 58.48 | 59.78 | X | 2.00 | ||||||||
8 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 55.88 | 53.06 | 54.00 | 52.53 | 54.00 | 55.88 | 53.04 | 55.37 | 1.00 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PelantováLucie Pelantová | 86 | USK Praha | 13:17.80 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Mária CzakováMária Czaková | 88 | Hvězda SKP Pardubice | 14:37.78 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Hana HerberováHana Herberová | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 14:44.80 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | USK Praha | 15:39.93 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AK Olymp Brno | 17:27.34 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej TóthMatej Tóth | 83 | TJ Dukla Praha | 19:09.49 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anton KučmínAnton Kučmín | 84 | TJ Dukla Praha | 20:05.75 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš GdulaLukáš Gdula | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 21:48.26 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří MalysaJiří Malysa | 66 | VSK Univerzita Brno | 21:57.25 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Miloš HolušaMiloš Holuša | 65 | AK Kroměříž | 22:02.76 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel SchromPavel Schrom | 91 | VSK Univerzita Brno | 22:43.83 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub ZajícJakub Zajíc | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 22:48.06 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC SYNER Turnov | 22:52.98 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC SYNER Turnov | 24:57.59 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROME KROME | AK Kroměříž | 205.00 | ||||||||||||||||
2 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 182.00 | ||||||||||||||||
3 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 113.50 | ||||||||||||||||
4 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 080.00 | ||||||||||||||||
5 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 071.00 | ||||||||||||||||
6 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 048.50 | ||||||||||||||||
7 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 034.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 110 m př., 400 m př., 400 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USKPR USKPR | USK Praha | 179.00 | ||||||||||||||||
2 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 169.00 | ||||||||||||||||
3 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 120.00 | ||||||||||||||||
4 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 093.00 | ||||||||||||||||
5 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 062.00 | ||||||||||||||||
6 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 054.00 | ||||||||||||||||
7 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 043.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m př., 400 m, 100 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |