Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2010)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:56.77 11.00
2 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:57.49 9.00
3 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:57.86 8.00
4 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.23 7.00
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:58.55 6.00
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:00.02 5.00
7 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:01.11 4.00
8 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:01.48 3.00
9 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:04.23 2.00
10 Miroslav Dobiáš Miroslav Dobiáš 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:05.70 1.00
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.95
12 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK OlomoucAK Olomouc 4:10.52
13 Aleš MikoAleš Miko 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:15.53
14 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:21.91
Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Roman VajsRoman Vajs 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Jiří MilerJiří Miler 75 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:49.44 11.00
2 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:50.35 9.00
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.94 8.00
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:54.34 7.00
5 Ivana LoubkováIvana Loubková 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:55.11 6.00
6 Eva VítováEva Vítová 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:00.60 5.00
7 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:05.92 4.00
8 Alena BalcarováAlena Balcarová 81 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:12.00 3.00
9 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:12.12 2.00
10 Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:19.19 1.00
11 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.39
12 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:21.14
Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 15 závodníků