Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Praha (11. - 12. 9. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.44 -1.2 m/s 6.19+0.76.09-1.56.29-0.26.296.33-0.86.44-1.2X
2 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 6.25 +0.0 m/s 5.76+0.25.89-0.95.80-1.15.896.09-0.25.96-0.56.25+0.0
3 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
95 6.07 -0.3 m/s 5.82+0.95.86-1.56.07-0.36.075.85-1.45.73-1.56.04+0.0
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
95 6.07 -1.1 m/s 5.87+1.3XX5.875.91-0.55.86-0.66.07-1.1
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.04 -2.3 m/s X5.88+0.7X5.886.04-2.3XX
6 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.03 -1.4 m/s 5.81+0.7XX5.815.93-0.26.03-1.4X
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.02 +0.3 m/s 5.81+0.15.78+0.35.84+1.75.84X5.77-0.86.02+0.3
8 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 5.91 -1.0 m/s 5.56+0.25.88-0.75.79-0.55.885.91-1.05.43-0.3X
9 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.80 -0.7 m/s 5.64+0.75.80-0.75.30-0.75.80
10 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 5.75 +1.1 m/s 5.67+1.05.75+1.15.48-0.85.75
11 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
96 5.69 -0.7 m/s XX5.69-0.75.69
12 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 5.68 -0.5 m/s -5.68-0.55.13-0.45.68
13 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 5.63 +1.5 m/s 5.63+1.55.08-0.3-5.63
14 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 5.57 -0.7 m/s 5.40+0.7X5.57-0.75.57
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.50 +0.5 m/s X+0.55.01+0.35.29+0.45.295.21-0.65.32-0.45.50+0.3
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.40 +0.5 m/s 5.31+0.5X-0.25.08+1.05.315.20-0.6X-0.35.40+0.5
3 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.30 +0.0 m/s 5.30+0.03.95-0.2X+0.65.305.29-0.4X-0.9X+1.0
4 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 5.12 +0.6 m/s 5.12+0.64.99+0.35.01+0.75.124.91+0.25.05+0.05.06+1.1
5 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.12 +0.4 m/s 4.90+0.54.88+0.85.12+0.45.125.00+0.34.60-0.75.04+0.8
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.11 +0.6 m/s X+0.45.06+0.55.08+0.05.084.99+0.44.73-0.55.11+0.6
7 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
95 4.96 +0.8 m/s 4.93+0.44.78+0.64.85-0.54.93X+0.14.84+0.04.96+0.8
8 Michaela BoříkováMichaela Boříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.93 +0.9 m/s X+0.94.68+0.64.93+0.94.934.86-0.1X-0.7-
9 Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.89 +0.2 m/s 4.44+0.44.65+0.54.89+0.24.89
10 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.85 +1.1 m/s 4.60+0.14.60+0.24.85+1.14.85
11 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.76 +1.2 m/s X+0.24.42+0.04.76+1.24.76
12 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.72 -0.2 m/s 4.31-0.24.72+0.74.72-0.24.72
Celkem 12 závodníků