výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

40 yardů - Muži

(so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BaštaAdam Bašta 93 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.1
2 Jiří BuchtaJiří Buchta 83 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.3
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
2 Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.70
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.96
5 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.01
6 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.58
7 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.58
2 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.59
3 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.79
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.87
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.93
6 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
MB Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
2 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.62
3 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.81
4 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.87
5 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.87
6 Daniel GebertDaniel Gebert 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.97
Vladimír ArnoštVladimír Arnošt 95 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36 11.00
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37 9.00
3 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.56 8.00
4 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.62 7.00
5 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.62 6.00
6 Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68 4.00
2 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.80 3.00
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85 2.00
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.92 1.00
5 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.04
6 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.19
3 Adéla JungmannováAdéla Jungmannová 97 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.30
4 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.62
6 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.73
7 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.16
8 Nikola HolotíkováNikola Holotíková 96 AK MostAK Most 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
2 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.15
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.19
4 Denisa GabrielováDenisa Gabrielová 97 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.70
5 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.71
6 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
7 Kateřina NováKateřina Nová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.02
8 Adéla ŠímováAdéla Šímová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.34
3 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 AK SokolovAK Sokolov 08.57
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
5 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.76
6 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 08.79
7 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
8 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.18
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.82 11.00
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09 9.00
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.13 8.00
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14 7.00
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.26 6.00
6 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.20 4.00
2 Adéla JungmannováAdéla Jungmannová 97 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.42 3.00
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.53 2.00
4 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58 1.00
5 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 AK SokolovAK Sokolov 08.61
6 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.91 11.00
2 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 17.92 9.00
3 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.21 8.00
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 18.88 5.00
5 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.88 4.00
6 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.01 3.00
Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.74 7.00
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.86 6.00
3 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.36 2.00
4 Lukáš PalátLukáš Palát 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.88 1.00
5 Daniel MolnárDaniel Molnár 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.41
Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.28 11.00
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.37 9.00
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.69 8.00
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.73 7.00
5 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.81 6.00
6 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.90 5.00
7 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.32 3.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LososováKristýna Lososová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.32 3.50
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.43 2.00
3 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 AK SokolovAK Sokolov 20.63 1.00
4 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.68
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.26
6 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.67
7 Kateřina NováKateřina Nová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.89
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 21.31
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.49
3 Adéla ŠímováAdéla Šímová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.24
4 Alexandra AghováAlexandra Aghová 96 AK MostAK Most 23.31
5 Lucie HynlováLucie Hynlová 95 AK MostAK Most 23.54
MB Dominika BromováDominika Bromová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 22.71
Vendula BettákováVendula Bettáková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 38.82 11.00
2 Tomáš KynclTomáš Kyncl 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.18 9.00
3 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.86 8.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.39 7.00
5 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.45 6.00
6 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.55 4.00
2 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 43.33 3.00
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.10 2.00
Šimon EklŠimon Ekl 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 42.11 11.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.05 9.00
3 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 43.81 8.00
4 Kristýna LososováKristýna Lososová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.53 7.00
5 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.05 4.00
6 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 46.35 3.00
7 Eliška JebaváEliška Jebavá 96 AK MostAK Most 48.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.59 6.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.88 5.00
3 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.86 1.00
4 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 47.26
5 Dominka ČervenáDominka Červená 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VeseckáAneta Vesecká 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 46.59 2.00
2 Lucie ZbořílkováLucie Zbořílková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.38
3 Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 57.86
Veronika KaplanováVeronika Kaplanová 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.40 11.00
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:17.02 9.00
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:18.82 8.00
4 Radim PfeiferRadim Pfeifer 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.77 7.00
5 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.46 6.00
6 Tomáš VondrášTomáš Vondráš 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:25.93 5.00
7 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:37.77 4.00
8 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:44.91 3.00
9 Lukáš ČernýLukáš Černý 96 AK MostAK Most 2:53.94 2.00
Filip BartošFilip Bartoš 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Vladimír ArnoštVladimír Arnošt 95 AK MostAK Most DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:27.63 11.00
2 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.61 9.00
3 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.39 8.00
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:39.27 7.00
5 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.73 6.00
6 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:50.09 5.00
7 Lucie HynlováLucie Hynlová 95 AK MostAK Most 2:50.11 4.00
8 Alena FormáčkováAlena Formáčková 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:54.00 3.00
9 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:59.91 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:29.18 11.00
2 Lukáš KincLukáš Kinc 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:46.48 9.00
3 Jakub HorákJakub Horák 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:53.84 8.00
4 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:56.63 7.00
5 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.76 6.00
6 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:14.87 5.00
7 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:16.37 4.00
8 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 5:30.69 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Niki KáškováNiki Kášková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:18.68 11.00
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 5:33.06 9.00
3 Marcela LaštovkováMarcela Laštovková 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:36.34 8.00
4 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:37.95 7.00
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:39.85 6.00
6 Barbora CiprováBarbora Ciprová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:48.12 5.00
7 Kristina KováčováKristina Kováčová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:50.11 4.00
8 Barbora MackováBarbora Macková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:12.20 3.00
9 Sandra NouzákováSandra Nouzáková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:45.49 2.00
Kateřina KruckáKateřina Krucká 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.29 11.00
2 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.66 9.00
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 14.73 8.00
4 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.13 7.00
5 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.52 6.00
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.55 5.00
7 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 15.98 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.00 3
2 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.05 2
3 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 17.66 1
4 Jan StrouhalJan Strouhal 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.73
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.98
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.15
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.45 9
2 Jana ReissováJana Reissová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.54 8
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.62 7
4 Veronika KoškováVeronika Košková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.27 6
5 Eva BerkováEva Berková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.09 3.5
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.25 11
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 17.15 5
3 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 18.09 3.5
4 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.73 2
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.73 11.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 27.42 9.00
3 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.06 8.00
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.46 6.00
5 Vít SoukupVít Soukup 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.47 5.00
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.26 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 29.44 7.00
2 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.90 4.00
3 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.11 2.00
4 Jan KučeraJan Kučera 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.23 1.00
5 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.69
6 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.98
7 Dominik RutaDominik Ruta 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.08
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.30 11
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.76 9
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.86 8
4 Eva BerkováEva Berková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.89 7
Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.57 6
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.16 5
3 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.18 4
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 36.94 3
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:48.08 11.00
2 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:57.03 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:33.64 8.00
4 Marek KnytlMarek Knytl 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:50.52 7.00
5 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 6:01.03 6.00
MB Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:48.03
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Palát, Šíp, Petrák, Kukal Palát, Šíp, Petrák, Kukal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.64 11.00
2 Kromka, Kinc, Pfeifer, Prenaj Kromka, Kinc, Pfeifer, Prenaj TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.08 9.00
3 Urban, Křížek, Jansák, Šístek Urban, Křížek, Jansák, Šístek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.47 8.00
4 Kučera Jan, Lešák, Kraus, Kučera Jaroslav Kučera Jan, Lešák, Kraus, Kučera Jaroslav TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.96 4.00
Hruška, Kyncl, Ptáček, Vondráš Hruška, Kyncl, Ptáček, Vondráš ŠAK ChodovŠAK Chodov DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linhart, Stříbrný, Plecitý, Patka Linhart, Stříbrný, Plecitý, Patka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.14 7.00
2 Růžička, Petrák, Hrdlička, Jarolím Růžička, Petrák, Hrdlička, Jarolím ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.65 6.00
3 Dolejší, Ruta, Molnár, Vysušil Dolejší, Ruta, Molnár, Vysušil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.65 5.00
4 Černý, Sabol, Čáp, Zeiler Černý, Sabol, Čáp, Zeiler AK MostAK Most 33.72 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušková, Lososová, Burianová, Padevětová Matoušková, Lososová, Burianová, Padevětová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.27 11.00
2 Hanslová, Křížková, Mašková, Makovcová Hanslová, Křížková, Mašková, Makovcová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.39 9.00
3 Borsiková, Rajtmajerová, Lopatová, Sloupová Borsiková, Rajtmajerová, Lopatová, Sloupová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 31.72 8.00
4 Holubová, Caisová, Tenglerová, Kobiánová Holubová, Caisová, Tenglerová, Kobiánová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.88 7.00
5 Vodičková, Kršková, Míchalová, Maňasová Vodičková, Kršková, Míchalová, Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.87 6.00
6 Civínová, Aghová, Holotíková, Kaplanová Civínová, Aghová, Holotíková, Kaplanová AK MostAK Most 38.69
Aranyossyová, Formáčková, Nová, Zekuciová Aranyossyová, Formáčková, Nová, Zekuciová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jungmannová, Gabrielová, Slabá, Vesecká Jungmannová, Gabrielová, Slabá, Vesecká ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 33.92 5.00
2 Vojtěchová, Jiřičková, Zykánová, Štefanová Vojtěchová, Jiřičková, Zykánová, Štefanová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.79 4.00
3 Moulisová, Franková, Červená, Šrámková Moulisová, Franková, Červená, Šrámková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.16 3.00
4 Malá, Kryšková, Čubová, Hrubá Malá, Kryšková, Čubová, Hrubá ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.64 2.00
5 Hlaváčová, Holubová Š., Dvořáková, Holubová D. Hlaváčová, Holubová Š., Dvořáková, Holubová D. TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 35.98 1.00
Müllerová, Kolínová, Pavelková, Braná Müllerová, Kolínová, Pavelková, Braná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horák, Kyncl, Misak Horák, Kyncl, Misak ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:05.32 11.00
2 Kinc, Pfeifer, Wagner Kinc, Pfeifer, Wagner TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.73 9.00
3 Stříbrný, Molnár, ? Stříbrný, Molnár, ? SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.23 8.00
4 Hradil, Fobl, Jirkal Hradil, Fobl, Jirkal AK BílinaAK Bílina 2:34.13 4.00
Soukup, Miksa, Kukal Soukup, Miksa, Kukal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Kučera, Anděra, Kraus Kučera, Anděra, Kraus TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cavaliere, Ruta, Vysušil Cavaliere, Ruta, Vysušil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.39 7.00
2 Šrámek, Sítnik, Plecitý Šrámek, Sítnik, Plecitý SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.44 6.00
3 Sabol, Černý, Jandus Sabol, Černý, Jandus AK MostAK Most 2:27.67 5.00
MB Gebert, Kadlec, Šolc Gebert, Kadlec, Šolc ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:11.67
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubíková, Pavelková, Burianová Kubíková, Pavelková, Burianová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.84 11.00
2 Jungmannová, Vesecká, Sloupová Jungmannová, Vesecká, Sloupová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:22.43 9.00
3 Jebavá, Svobodová, Pelešková Jebavá, Svobodová, Pelešková AK MostAK Most 2:28.15 7.00
4 Řežábková, Kršková, Šímová Řežábková, Kršková, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.38 6.00
5 Zbořílková, Bláhová, Šrámková Zbořílková, Bláhová, Šrámková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.97 4.00
6 Hejnová, Kášková, Bettáková Hejnová, Kášková, Bettáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.76 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:24.23 8.00
2 Gabrielová, Ciprová, Laštovková Gabrielová, Ciprová, Laštovková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:30.63 5.00
3 Biernatová, Míchalová, Maňasová Biernatová, Míchalová, Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:34.54 3.00
4 Holotíková, Aghová, Hynlová Holotíková, Aghová, Hynlová AK MostAK Most 2:41.68 1.00
5 Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.67
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 1.60 11.00
2 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.60 9.00
3 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.60 8.00
4 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.55 7.00
5 Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 1.50 6.00
6= Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 1.50 4.50
6= Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.50 4.50
8 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.50 3.00
9 Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 1.45 2.00
10 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.45 1.00
11 David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 1.45
12 Filip HradilFilip Hradil
AK BílinaAK Bílina
95 1.40
Dominik SabolDominik Sabol
AK MostAK Most
95 NM
Pashk PrenajPashk Prenaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 NM
Štěpán FoblŠtěpán Fobl
AK BílinaAK Bílina
96 NM
MB Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.70
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.55 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.52 9.00
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 1.52 8.00
4 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.49 7.00
5 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.46 6.00
6 Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.46 5.00
7 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 1.43 4.00
8 Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.43 3.00
9 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.35 2.00
10 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30 1.00
11 Vendula BettákováVendula Bettáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.30
12 Dominika DvořákováDominika Dvořáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 1.25
Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 NM
Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová
AK MostAK Most
97 NM
MB Dominika BromováDominika Bromová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 1.40
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.00 11.00
2 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.90 9.00
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.70 8.00
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.50 7.00
5= Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.10 5.50
5= Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.10 5.50
7 Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.10 4.00
David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 NM
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.40 11.00
2 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 2.30 9.00
3 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 2.20 8.00
4 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.10 7.00
5 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 2.00 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.83 +0.0 m/s 11.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.69 -0.7 m/s 9.00
3 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.47 -1.0 m/s 8.00
4 Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.29 +0.4 m/s 7.00
5 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.14 +0.0 m/s 6.00
6 Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.12 +0.6 m/s 5.00
7 Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 4.91 +0.0 m/s 4.00
8 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 4.79 -1.2 m/s 3.00
9 David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 4.72 -0.9 m/s 2.00
10 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.72 +0.0 m/s 1.00
11 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.59 +1.4 m/s
12 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.39 -0.6 m/s
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.25 +0.3 m/s 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.94 +0.0 m/s 9.00
3 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.79 +0.0 m/s 8.00
4 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.77 +0.0 m/s 7.00
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.72 +0.9 m/s 6.00
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 4.71 +0.8 m/s 5.00
7 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK SokolovAK Sokolov
96 4.55 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.52 +0.3 m/s 3.00
9 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.42 -1.0 m/s 2.00
10 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.34 +0.6 m/s 1.00
11 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.24 +2.0 m/s
12 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.23 +0.8 m/s
13 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.10 -0.5 m/s
14 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.03 +0.0 m/s
15 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.01 +0.5 m/s
16 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 3.97 +0.0 m/s
17 Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 3.96 -1.5 m/s
18 Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK SokolovAK Sokolov
97 3.87 +0.3 m/s
19 Alena FormáčkováAlena Formáčková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 3.73 +0.4 m/s
Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 11.58 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.62 9.00
3 Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.31 8.00
4 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 10.26 7.00
5 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 09.79 6.00
6 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 09.62 5.00
7 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.25 4.00
8 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 09.16 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
96 08.57 2.00
10 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.54 1.00
11 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 08.17
12 Adéla MoulisováAdéla Moulisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 08.16
13 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 07.79
14 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 07.79
15 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 07.35
16 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
95 06.77
17 Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 06.38
18 Barbora MackováBarbora Macková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 06.33
19 Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová
AK MostAK Most
97 05.92
20 Barbora PoláčkováBarbora Poláčková
AK MostAK Most
97 05.52
Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 16.08 11.00
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 12.80 9.00
3 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 11.72 8.00
4 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 11.50 7.00
5 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 11.36 6.00
6 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 10.90 5.00
7 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 10.83 4.00
8 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 10.80 3.00
9 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 09.92 2.00
10 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.90 1.00
11 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 09.74
12 Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.61
13 Jan KrzákJan Krzák
AK BílinaAK Bílina
96 09.56
14 Josef SmejkalJosef Smejkal
AK BílinaAK Bílina
95 09.50
15 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 08.66
16 Mário ČápMário Čáp
AK MostAK Most
97 08.54
17 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 08.45
18 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.40
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 0
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 47.08 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 35.89 9.00
3 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 33.58 8.00
4 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 32.42 7.00
5 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 31.10 6.00
6 Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 30.23 5.00
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 28.17 4.00
8 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 27.07 3.00
9 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 26.85 2.00
10 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 25.48 1.00
11 Josef SmejkalJosef Smejkal
AK BílinaAK Bílina
95 25.07
12 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 24.60
13 Tomáš FílaTomáš Fíla
AK BílinaAK Bílina
96 23.25
14 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 22.86
15 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 22.53
16 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 21.84
17 Jan KrzákJan Krzák
AK BílinaAK Bílina
96 21.68
18 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 19.53
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NM
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 27.09 11.00
2 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 25.02 9.00
3 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 24.97 8.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 23.59 7.00
5 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 23.52 6.00
6 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.22 5.00
7 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 21.58 4.00
8 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 21.28 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
96 19.41 2.00
10 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 19.25 1.00
11 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 17.96
12 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 16.88
13 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 14.11
14 Barbora VildováBarbora Vildová
AK SokolovAK Sokolov
95 13.69
15 Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 12.65
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 34.40 11.00
2 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
96 24.93 9.00
3 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 23.21 8.00
4 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 22.99 7.00
5 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 20.37 6.00
6 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 19.63 5.00
7 Nikola MíchalováNikola Míchalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 19.12 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 40.88 11.00
2 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 30.28 9.00
3 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 24.54 8.00
4 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 22.11 7.00
5 Jan KrzákJan Krzák
AK BílinaAK Bílina
96 21.14 6.00
6 Josef SmejkalJosef Smejkal
AK BílinaAK Bílina
95 21.05 5.00
7 Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.31 4.00
8 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 18.49 3.00
9 Tomáš FílaTomáš Fíla
AK BílinaAK Bílina
96 17.03 2.00
10 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 14.53 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 51.71 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 38.47 9.00
3 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 36.40 8.00
4 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 35.41 7.00
5 Lukáš VantuchLukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 35.15 6.00
6 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 35.04 5.00
7 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 33.93 4.00
8 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 33.12 3.00
9 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 32.37 2.00
10 Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 31.45 1.00
11 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 31.41
12 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 30.60
13 Mário ČápMário Čáp
AK MostAK Most
97 30.54
14 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 29.19
15 Tomáš FílaTomáš Fíla
AK BílinaAK Bílina
96 27.66
16 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 26.30
17 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 26.13
18 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 26.00
19 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 25.41
20 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 20.67
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 34.78 11.00
2 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 34.52 9.00
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 32.52 8.00
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 29.38 7.00
5 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 28.39 6.00
6 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 25.17 5.00
7 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 22.80 4.00
8 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 19.49 3.00
9 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 18.49 2.00
10 Barbora VildováBarbora Vildová
AK SokolovAK Sokolov
95 18.30 1.00
11 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
95 17.14
12 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 15.74
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Pashk PrenajPashk Prenaj 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Štěpán FoblŠtěpán Fobl 96 AK BílinaAK Bílina DQ
Poznámky:
propnutí kolena P 211-1
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana KalistováJana Kalistová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20:59.07 11.00
2 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 24:40.18 9.00
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 199.00
2 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 190.50
3 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 165.50
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 103.00
5 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 094.00
6 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 088.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 045.00
8 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 032.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 3x300 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 60 m, 4x60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 228.50
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 175.50
3 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 169.00
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 149.50
5 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 060.00
6 OSTRO OSTRO TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 049.00
7 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 032.00
8 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 025.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 60 m, 300 m, 60 m, 4x60 m, 3x300 m
Celkem 8 závodníků