Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A
Tábor (25. 9. 2010)40 yardů - Muži
(so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BaštaAdam Bašta | 93 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 06.1 | |||||||||||||||
2 | Jiří BuchtaJiří Buchta | 83 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 06.3 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VantuchLukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 07.70 | |||||||||||||||
3 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.76 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.96 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | ŠAK Chodov | 08.01 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav KučeraJaroslav Kučera | 96 | TJ Nová Včelnice | 08.58 | |||||||||||||||
7 | Patrik KrausPatrik Kraus | 98 | TJ Nová Včelnice | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠroubekPetr Šroubek | 95 | AK Bílina | 07.58 | |||||||||||||||
2 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 07.59 | |||||||||||||||
3 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.79 | |||||||||||||||
4 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 07.87 | |||||||||||||||
5 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.93 | |||||||||||||||
6 | Dominik MarešDominik Mareš | 98 | TJ Nová Včelnice | 09.01 | |||||||||||||||
MB | Milan DzuriakMilan Dzuriak | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 08.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.40 | |||||||||||||||
2 | Michal UrbanMichal Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.62 | |||||||||||||||
3 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 07.81 | |||||||||||||||
4 | Martin KuraňMartin Kuraň | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.87 | |||||||||||||||
5 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.87 | |||||||||||||||
6 | Daniel GebertDaniel Gebert | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 07.97 | |||||||||||||||
Vladimír ArnoštVladimír Arnošt | 95 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.37 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal UrbanMichal Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr ŠroubekPetr Šroubek | 95 | AK Bílina | 07.62 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 07.62 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VantuchLukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 07.81 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.9.2010) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.68 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.80 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 07.92 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 08.04 | |||||||||||||||
6 | Martin KuraňMartin Kuraň | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Nová Včelnice | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.30 | |||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.55 | |||||||||||||||
5 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | TJ Nová Včelnice | 08.62 | |||||||||||||||
6 | Adéla MoulisováAdéla Moulisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.73 | |||||||||||||||
7 | Simona ŠtefanováSimona Štefanová | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.16 | |||||||||||||||
8 | Nikola HolotíkováNikola Holotíková | 96 | AK Most | 09.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Hana MakovcováHana Makovcová | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.15 | |||||||||||||||
3 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Denisa GabrielováDenisa Gabrielová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 08.71 | |||||||||||||||
6 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 08.76 | |||||||||||||||
7 | Kateřina NováKateřina Nová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 09.02 | |||||||||||||||
8 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 97 | TJ Nová Včelnice | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Michaela PechouškováMichaela Pechoušková | 96 | AK Sokolov | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Karolína KanalošováKarolína Kanalošová | 95 | AK Sokolov | 08.79 | |||||||||||||||
7 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 09.44 | |||||||||||||||
8 | Dominika GrundlerováDominika Grundlerová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 25.9.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Nová Včelnice | 08.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.26 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hana MakovcováHana Makovcová | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.31 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 08.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.42 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | TJ Nová Včelnice | 08.53 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.58 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela PechouškováMichaela Pechoušková | 96 | AK Sokolov | 08.61 | |||||||||||||||
6 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 17.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 17.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal UrbanMichal Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 18.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 18.88 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 18.88 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.01 | 3.00 | ||||||||||||||
Lukáš VantuchLukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 18.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.86 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | ŠAK Chodov | 19.36 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PalátLukáš Palát | 95 | ASK Slavia Praha | 19.88 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel MolnárDaniel Molnár | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.41 | |||||||||||||||
Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.37 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 19.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Nová Včelnice | 19.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 19.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 19.90 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.32 | 3.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna LososováKristýna Lososová | 95 | ASK Slavia Praha | 20.32 | 3.50 | ||||||||||||||
2 | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 20.43 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela PechouškováMichaela Pechoušková | 96 | AK Sokolov | 20.63 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 20.68 | |||||||||||||||
5 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | TJ Nová Včelnice | 21.26 | |||||||||||||||
6 | Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 21.67 | |||||||||||||||
7 | Kateřina NováKateřina Nová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 21.31 | |||||||||||||||
2 | Jana MaňasováJana Maňasová | 98 | TJ Nová Včelnice | 22.49 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 97 | TJ Nová Včelnice | 23.24 | |||||||||||||||
4 | Alexandra AghováAlexandra Aghová | 96 | AK Most | 23.31 | |||||||||||||||
5 | Lucie HynlováLucie Hynlová | 95 | AK Most | 23.54 | |||||||||||||||
MB | Dominika BromováDominika Bromová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 22.71 | |||||||||||||||
Vendula BettákováVendula Bettáková | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 38.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KynclTomáš Kyncl | 95 | ŠAK Chodov | 39.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 39.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | ŠAK Chodov | 40.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin KuraňMartin Kuraň | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 40.45 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 40.94 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 41.55 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 43.33 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš AnděraLukáš Anděra | 95 | TJ Nová Včelnice | 44.10 | 2.00 | ||||||||||||||
Šimon EklŠimon Ekl | 96 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Jakub KrausJakub Kraus | 96 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 42.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 43.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 43.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna LososováKristýna Lososová | 95 | ASK Slavia Praha | 45.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika HolubováVeronika Holubová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.05 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora SloupováBarbora Sloupová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 46.35 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška JebaváEliška Jebavá | 96 | AK Most | 48.10 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 45.59 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 45.88 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.86 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KanalošováKarolína Kanalošová | 95 | AK Sokolov | 47.26 | |||||||||||||||
5 | Dominka ČervenáDominka Červená | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 54.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta VeseckáAneta Vesecká | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 46.59 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZbořílkováLucie Zbořílková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.38 | |||||||||||||||
3 | Kristýna HejnováKristýna Hejnová | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 57.86 | |||||||||||||||
Veronika KaplanováVeronika Kaplanová | 97 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 2:14.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2:17.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | ŠAK Chodov | 2:18.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radim PfeiferRadim Pfeifer | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:19.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr StříbrnýPetr Stříbrný | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:21.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VondrášTomáš Vondráš | 96 | ŠAK Chodov | 2:25.93 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KadlecTomáš Kadlec | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2:37.77 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav KučeraJaroslav Kučera | 96 | TJ Nová Včelnice | 2:44.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš ČernýLukáš Černý | 96 | AK Most | 2:53.94 | 2.00 | ||||||||||||||
Filip BartošFilip Bartoš | 96 | TJ Nová Včelnice | DNP | ||||||||||||||||
Vladimír ArnoštVladimír Arnošt | 95 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LopatováKateřina Lopatová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 2:27.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 2:28.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika HolubováVeronika Holubová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:34.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:39.27 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BláhováKateřina Bláhová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:45.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 2:50.09 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie HynlováLucie Hynlová | 95 | AK Most | 2:50.11 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Alena FormáčkováAlena Formáčková | 95 | TJ MDDM Ostrov | 2:54.00 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 2:59.91 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 4:29.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KincLukáš Kinc | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:46.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub HorákJakub Horák | 95 | ŠAK Chodov | 4:53.84 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:56.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 5:14.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš AnděraLukáš Anděra | 95 | TJ Nová Včelnice | 5:14.87 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 96 | ŠAK Chodov | 5:16.37 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | David HnízdilDavid Hnízdil | 96 | AK Most | 5:30.69 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niki KáškováNiki Kášková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:18.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela PeleškováGabriela Pelešková | 96 | AK Most | 5:33.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marcela LaštovkováMarcela Laštovková | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 5:36.34 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 5:37.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 5:39.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora CiprováBarbora Ciprová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 5:48.12 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristina KováčováKristina Kováčová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 5:50.11 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora MackováBarbora Macková | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 6:12.20 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Sandra NouzákováSandra Nouzáková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 6:45.49 | 2.00 | ||||||||||||||
Kateřina KruckáKateřina Krucká | 95 | TJ MDDM Ostrov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 14.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 14.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 14.73 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel HruškaDaniel Hruška | 96 | ŠAK Chodov | 15.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 15.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.55 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 15.98 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KučeraJan Kučera | 95 | TJ Nová Včelnice | 17.00 | 3 | ||||||||||||||
2 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.05 | 2 | ||||||||||||||
3 | Evžen KováčEvžen Kováč | 96 | AK Most | 17.66 | 1 | ||||||||||||||
4 | Jan StrouhalJan Strouhal | 96 | TJ Nová Včelnice | 17.73 | |||||||||||||||
5 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.98 | |||||||||||||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 18.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 15.45 | 9 | ||||||||||||||
2 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 15.54 | 8 | ||||||||||||||
3 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 15.62 | 7 | ||||||||||||||
4 | Veronika KoškováVeronika Košková | 95 | ASK Slavia Praha | 16.27 | 6 | ||||||||||||||
5 | Eva BerkováEva Berková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 18.09 | 3.5 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 15.25 | 11 | ||||||||||||||
2 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 17.15 | 5 | ||||||||||||||
3 | Žaneta HoškováŽaneta Hošková | 98 | AK Sokolov | 18.09 | 3.5 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.73 | 2 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 26.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 27.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 29.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 29.46 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Vít SoukupVít Soukup | 95 | ASK Slavia Praha | 29.47 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.26 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 29.44 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel HruškaDaniel Hruška | 96 | ŠAK Chodov | 29.90 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.11 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KučeraJan Kučera | 95 | TJ Nová Včelnice | 32.23 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 32.69 | |||||||||||||||
6 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 33.98 | |||||||||||||||
7 | Dominik RutaDominik Ruta | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 34.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 31.30 | 11 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 31.76 | 9 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrškováKateřina Kršková | 97 | TJ Nová Včelnice | 32.86 | 8 | ||||||||||||||
4 | Eva BerkováEva Berková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 32.89 | 7 | ||||||||||||||
Kateřina LopatováKateřina Lopatová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 33.57 | 6 | ||||||||||||||
2 | Adriana ZykánováAdriana Zykánová | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 35.16 | 5 | ||||||||||||||
3 | Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková | 96 | TJ Nová Včelnice | 35.18 | 4 | ||||||||||||||
4 | Žaneta HoškováŽaneta Hošková | 98 | AK Sokolov | 36.94 | 3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:48.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KukalJan Kukal | 96 | ASK Slavia Praha | 4:57.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5:33.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek KnytlMarek Knytl | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:50.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 6:01.03 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 4:48.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palát, Šíp, Petrák, Kukal Palát, Šíp, Petrák, Kukal | ASK Slavia Praha | 29.64 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kromka, Kinc, Pfeifer, Prenaj Kromka, Kinc, Pfeifer, Prenaj | TJ Vodní stavby Tábor | 30.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Urban, Křížek, Jansák, Šístek Urban, Křížek, Jansák, Šístek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 30.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Kučera Jan, Lešák, Kraus, Kučera Jaroslav Kučera Jan, Lešák, Kraus, Kučera Jaroslav | TJ Nová Včelnice | 32.96 | 4.00 | |||||||||||||||
Hruška, Kyncl, Ptáček, Vondráš Hruška, Kyncl, Ptáček, Vondráš | ŠAK Chodov | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linhart, Stříbrný, Plecitý, Patka Linhart, Stříbrný, Plecitý, Patka | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.14 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Růžička, Petrák, Hrdlička, Jarolím Růžička, Petrák, Hrdlička, Jarolím | ASK Slavia Praha | 32.65 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Dolejší, Ruta, Molnár, Vysušil Dolejší, Ruta, Molnár, Vysušil | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.65 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Černý, Sabol, Čáp, Zeiler Černý, Sabol, Čáp, Zeiler | AK Most | 33.72 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušková, Lososová, Burianová, Padevětová Matoušková, Lososová, Burianová, Padevětová | ASK Slavia Praha | 31.27 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hanslová, Křížková, Mašková, Makovcová Hanslová, Křížková, Mašková, Makovcová | TJ Vodní stavby Tábor | 31.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Borsiková, Rajtmajerová, Lopatová, Sloupová Borsiková, Rajtmajerová, Lopatová, Sloupová | ATLETCLUB Nýřany | 31.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Holubová, Caisová, Tenglerová, Kobiánová Holubová, Caisová, Tenglerová, Kobiánová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Vodičková, Kršková, Míchalová, Maňasová Vodičková, Kršková, Míchalová, Maňasová | TJ Nová Včelnice | 32.87 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Civínová, Aghová, Holotíková, Kaplanová Civínová, Aghová, Holotíková, Kaplanová | AK Most | 38.69 | ||||||||||||||||
Aranyossyová, Formáčková, Nová, Zekuciová Aranyossyová, Formáčková, Nová, Zekuciová | TJ MDDM Ostrov | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jungmannová, Gabrielová, Slabá, Vesecká Jungmannová, Gabrielová, Slabá, Vesecká | ATLETCLUB Nýřany | 33.92 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Vojtěchová, Jiřičková, Zykánová, Štefanová Vojtěchová, Jiřičková, Zykánová, Štefanová | TJ Vodní stavby Tábor | 34.79 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Moulisová, Franková, Červená, Šrámková Moulisová, Franková, Červená, Šrámková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 35.16 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Malá, Kryšková, Čubová, Hrubá Malá, Kryšková, Čubová, Hrubá | ASK Slavia Praha | 35.64 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | Hlaváčová, Holubová Š., Dvořáková, Holubová D. Hlaváčová, Holubová Š., Dvořáková, Holubová D. | TJ MDDM Ostrov | 35.98 | 1.00 | |||||||||||||||
Müllerová, Kolínová, Pavelková, Braná Müllerová, Kolínová, Pavelková, Braná | ASK Slavia Praha | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák, Kyncl, Misak Horák, Kyncl, Misak | ŠAK Chodov | 2:05.32 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kinc, Pfeifer, Wagner Kinc, Pfeifer, Wagner | TJ Vodní stavby Tábor | 2:07.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Stříbrný, Molnár, ? Stříbrný, Molnár, ? | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:11.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Hradil, Fobl, Jirkal Hradil, Fobl, Jirkal | AK Bílina | 2:34.13 | 4.00 | |||||||||||||||
Soukup, Miksa, Kukal Soukup, Miksa, Kukal | ASK Slavia Praha | DNP | |||||||||||||||||
Kučera, Anděra, Kraus Kučera, Anděra, Kraus | TJ Nová Včelnice | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cavaliere, Ruta, Vysušil Cavaliere, Ruta, Vysušil | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:23.39 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Šrámek, Sítnik, Plecitý Šrámek, Sítnik, Plecitý | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:24.44 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Sabol, Černý, Jandus Sabol, Černý, Jandus | AK Most | 2:27.67 | 5.00 | |||||||||||||||
MB | Gebert, Kadlec, Šolc Gebert, Kadlec, Šolc | ATLETCLUB Nýřany | 2:11.67 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubíková, Pavelková, Burianová Kubíková, Pavelková, Burianová | ASK Slavia Praha | 2:20.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Jungmannová, Vesecká, Sloupová Jungmannová, Vesecká, Sloupová | ATLETCLUB Nýřany | 2:22.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Jebavá, Svobodová, Pelešková Jebavá, Svobodová, Pelešková | AK Most | 2:28.15 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Řežábková, Kršková, Šímová Řežábková, Kršková, Šímová | TJ Nová Včelnice | 2:30.38 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Zbořílková, Bláhová, Šrámková Zbořílková, Bláhová, Šrámková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:32.97 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Hejnová, Kášková, Bettáková Hejnová, Kášková, Bettáková | TJ Vodní stavby Tábor | 2:39.76 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová | TJ MDDM Ostrov | 2:24.23 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Gabrielová, Ciprová, Laštovková Gabrielová, Ciprová, Laštovková | ATLETCLUB Nýřany | 2:30.63 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Biernatová, Míchalová, Maňasová Biernatová, Míchalová, Maňasová | TJ Nová Včelnice | 2:34.54 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Holotíková, Aghová, Hynlová Holotíková, Aghová, Hynlová | AK Most | 2:41.68 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:48.67 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 1.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 1.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová Včelnice |
95 | 1.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia Praha |
95 | 1.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK Chodov |
95 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK Chodov |
95 | 1.50 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.50 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová Včelnice |
96 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ŠAK Chodov |
96 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David JandusDavid Jandus
AK Most |
95 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Filip HradilFilip Hradil
AK Bílina |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
Dominik SabolDominik Sabol
AK Most |
95 | NM | |||||||||||||||||
Pashk PrenajPashk Prenaj
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | NM | |||||||||||||||||
Štěpán FoblŠtěpán Fobl
AK Bílina |
96 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ Chomutov |
95 | 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 1.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 1.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 1.43 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 1.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vendula BettákováVendula Bettáková
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika DvořákováDominika Dvořáková
TJ MDDM Ostrov |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM Ostrov |
96 | NM | |||||||||||||||||
Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová
AK Most |
97 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Dominika BromováDominika Bromová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 3.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 2.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 2.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 2.10 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 2.10 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.10 | 4.00 | |||||||||||||||
David KumstaDavid Kumsta
AK Bílina |
96 | NM | |||||||||||||||||
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 2.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 2.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 2.00 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 5.83 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 5.69 -0.7 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.47 -1.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia Praha |
95 | 5.29 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia Praha |
95 | 5.14 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 5.12 +0.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK Chodov |
95 | 4.91 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David KumstaDavid Kumsta
AK Bílina |
96 | 4.79 -1.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David JandusDavid Jandus
AK Most |
95 | 4.72 -0.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.72 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.59 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 4.39 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová Včelnice |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.25 +0.3 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 4.94 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia Praha |
95 | 4.79 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.77 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.72 +0.9 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 4.71 +0.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK Sokolov |
96 | 4.55 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová Včelnice |
97 | 4.52 +0.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 4.42 -1.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 4.34 +0.6 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška JebaváEliška Jebavá
AK Most |
96 | 4.24 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK Sokolov |
98 | 4.23 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia Praha |
96 | 4.10 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.03 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.01 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK Sokolov |
95 | 3.97 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM Ostrov |
96 | 3.96 -1.5 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK Sokolov |
97 | 3.87 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Alena FormáčkováAlena Formáčková
TJ MDDM Ostrov |
95 | 3.73 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 11.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 10.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa VébrováDenisa Vébrová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 10.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 10.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 09.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 09.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 09.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 09.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 08.57 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.54 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 08.17 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla MoulisováAdéla Moulisová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 08.16 | ||||||||||||||||
13 |
Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Nová Včelnice |
96 | 07.79 | ||||||||||||||||
14 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 07.79 | ||||||||||||||||
15 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 07.35 | ||||||||||||||||
16 |
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK Sokolov |
95 | 06.77 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia Praha |
95 | 06.38 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora MackováBarbora Macková
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 06.33 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová
AK Most |
97 | 05.92 | ||||||||||||||||
20 |
Barbora PoláčkováBarbora Poláčková
AK Most |
97 | 05.52 | ||||||||||||||||
Kristýna VrkočováKristýna Vrkočová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 16.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia Praha |
95 | 12.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 11.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK Chodov |
96 | 11.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová Včelnice |
95 | 11.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 10.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 10.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 10.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 09.92 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 09.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová Včelnice |
95 | 09.74 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.61 | ||||||||||||||||
13 |
Jan KrzákJan Krzák
AK Bílina |
96 | 09.56 | ||||||||||||||||
14 |
Josef SmejkalJosef Smejkal
AK Bílina |
95 | 09.50 | ||||||||||||||||
15 |
Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 08.66 | ||||||||||||||||
16 |
Mário ČápMário Čáp
AK Most |
97 | 08.54 | ||||||||||||||||
17 |
Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK Most |
97 | 08.45 | ||||||||||||||||
18 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.40 | ||||||||||||||||
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 47.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 35.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová Včelnice |
95 | 33.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 32.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 31.10 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 30.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 28.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 27.07 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 26.85 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 25.48 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Josef SmejkalJosef Smejkal
AK Bílina |
95 | 25.07 | ||||||||||||||||
12 |
Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 24.60 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš FílaTomáš Fíla
AK Bílina |
96 | 23.25 | ||||||||||||||||
14 |
Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová Včelnice |
96 | 22.86 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 22.53 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 21.84 | ||||||||||||||||
17 |
Jan KrzákJan Krzák
AK Bílina |
96 | 21.68 | ||||||||||||||||
18 |
Jan ČernýJan Černý
AK Bílina |
96 | 19.53 | ||||||||||||||||
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 27.09 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 25.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 24.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 23.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 23.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová Včelnice |
96 | 23.22 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 21.58 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 21.28 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 19.41 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 19.25 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 17.96 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 16.88 | ||||||||||||||||
13 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 14.11 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora VildováBarbora Vildová
AK Sokolov |
95 | 13.69 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia Praha |
95 | 12.65 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 34.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 24.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 23.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 22.99 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 20.37 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 19.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nikola MíchalováNikola Míchalová
TJ Nová Včelnice |
98 | 19.12 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 40.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 30.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 24.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 22.11 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KrzákJan Krzák
AK Bílina |
96 | 21.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Josef SmejkalJosef Smejkal
AK Bílina |
95 | 21.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 20.31 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 18.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš FílaTomáš Fíla
AK Bílina |
96 | 17.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan ČernýJan Černý
AK Bílina |
96 | 14.53 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 51.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 38.47 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 36.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 35.41 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš VantuchLukáš Vantuch
ŠAK Chodov |
96 | 35.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 35.04 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 33.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 33.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová Včelnice |
96 | 32.37 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK Chodov |
95 | 31.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 31.41 | ||||||||||||||||
12 |
Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová Včelnice |
95 | 30.60 | ||||||||||||||||
13 |
Mário ČápMário Čáp
AK Most |
97 | 30.54 | ||||||||||||||||
14 |
Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová Včelnice |
96 | 29.19 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš FílaTomáš Fíla
AK Bílina |
96 | 27.66 | ||||||||||||||||
16 |
Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová Včelnice |
95 | 26.30 | ||||||||||||||||
17 |
David KumstaDavid Kumsta
AK Bílina |
96 | 26.13 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 26.00 | ||||||||||||||||
19 |
Jan ČernýJan Černý
AK Bílina |
96 | 25.41 | ||||||||||||||||
20 |
Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK Most |
97 | 20.67 | ||||||||||||||||
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 34.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 34.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 32.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 29.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 28.39 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 25.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová Včelnice |
96 | 22.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 19.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 18.49 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora VildováBarbora Vildová
AK Sokolov |
95 | 18.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK Sokolov |
95 | 17.14 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 15.74 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pashk PrenajPashk Prenaj | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | DQ | ||||||||||||||||
Štěpán FoblŠtěpán Fobl | 96 | AK Bílina | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:propnutí kolena P 211-1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KalistováJana Kalistová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 20:59.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 24:40.18 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 199.00 | ||||||||||||||||
2 | CHODO CHODO | ŠAK Chodov | 190.50 | ||||||||||||||||
3 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 165.50 | ||||||||||||||||
4 | TABOR TABOR | TJ Vodní stavby Tábor | 103.00 | ||||||||||||||||
5 | BILIN BILIN | AK Bílina | 094.00 | ||||||||||||||||
6 | NYRAN NYRAN | ATLETCLUB Nýřany | 088.00 | ||||||||||||||||
7 | NVCEL NVCEL | TJ Nová Včelnice | 045.00 | ||||||||||||||||
8 | AKMOS AKMOS | AK Most | 032.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 3x300 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 60 m, 4x60 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NYRAN NYRAN | ATLETCLUB Nýřany | 228.50 | ||||||||||||||||
2 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 175.50 | ||||||||||||||||
3 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 169.00 | ||||||||||||||||
4 | TABOR TABOR | TJ Vodní stavby Tábor | 149.50 | ||||||||||||||||
5 | NVCEL NVCEL | TJ Nová Včelnice | 060.00 | ||||||||||||||||
6 | OSTRO OSTRO | TJ MDDM Ostrov | 049.00 | ||||||||||||||||
7 | AKMOS AKMOS | AK Most | 032.00 | ||||||||||||||||
8 | AKSOK AKSOK | AK Sokolov | 025.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 60 m, 300 m, 60 m, 4x60 m, 3x300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |