Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)
skok vysoký - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 1.60 11.00
2 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.60 9.00
3 Radek StudenýRadek Studený 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1.60 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.55 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.52 9.00
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 1.52 8.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3.00 11.00
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2.90 9.00
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2.70 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.40 11.00
2 Eva BerkováEva Berková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2.30 9.00
3 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2.20 8.00
skok daleký - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 5.83 11.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5.69 9.00
3 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.47 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.25 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4.94 9.00
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.79 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.58 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.62 9.00
3 Denisa VébrováDenisa Vébrová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.31 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.08 11.00
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.80 9.00
3 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 11.72 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.08 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.89 9.00
3 Marek KolářMarek Kolář 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.58 8.00
hod diskem 1kg - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.09 11.00
2 Kateřina KotalováKateřina Kotalová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.02 9.00
3 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.97 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.40 11.00
2 Anna BílkováAnna Bílková 96 AK SokolovAK Sokolov 24.93 9.00
3 Anna FrankováAnna Franková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.21 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.88 11.00
2 David ČavajdaDavid Čavajda 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.28 9.00
3 Martin JirkalMartin Jirkal 97 AK BílinaAK Bílina 24.54 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MichalecJan Michalec 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.71 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 38.47 9.00
3 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 36.40 8.00
hod oštěpem 600g - Žákyně (sobota, 25.9.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.78 11.00
2 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 34.52 9.00
3 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.52 8.00