Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Mňatinoha, Milan 95 ŠAK Chodov 33,00
2 Pecen, Adam 95 ASK Slavia Praha 31,00
3 Kotrčová, Zuzana 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 30,00
4 Šroubek, Petr 95 AK Bílina 29,00
5 Karellová, Tereza 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 27,00
6 Chládková, Denisa 95 TJ Vodní stavby Tábor 27,00
7 Vachová, Anna 95 ASK Slavia Praha 26,00
8 Kubeš, Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany 26,00
9 Novák, Jan 96 ATLETCLUB Nýřany 26,00
10 Reissová, Jana 96 ATLETCLUB Nýřany 26,00
11 Kotarba, Daniel 95 ASK Slavia Praha 24,00
12 Šafránek, Jan 95 ASK Slavia Praha 22,00
13 Kobiánová, Kristýna 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 22,00
14 Litavský, Filip 96 ŠAK Chodov 22,00
15 Čavajda, David 95 ŠAK Chodov 21,00
16 Kotalová, Kateřina 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 21,00
17 Janoutová, Lenka 95 ATLETCLUB Nýřany 21,00
18 Matulková, Veronika 95 ATLETCLUB Nýřany 20,00
19 Berková, Eva 95 ATLETCLUB Nýřany 19,50
20 Košková, Veronika 95 ASK Slavia Praha 19,00
21 Michalec, Jan 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 19,00
22 Perkner, Jiří 96 AK Bílina 19,00
23 Svárovská, Lada 96 ASK Slavia Praha 19,00
24 Křížková, Lucie 96 TJ Vodní stavby Tábor 18,00
25 Meczlová, Veronika 96 ATLETCLUB Nýřany 18,00
26 Hruška, Daniel 96 ŠAK Chodov 18,00
27 Kukla, Christopher 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 17,00
28 Zekuciová, Anna 95 TJ MDDM Ostrov 17,00
29 Petrák, Vojtěch 95 ASK Slavia Praha 17,00
30 Šíp, Jan 95 ASK Slavia Praha 17,00
31 Urban, Michal 97 TJ Vodní stavby Tábor 16,00
32 Kováč, Evžen 96 AK Most 15,00
33 Ptáček, Marek 96 ŠAK Chodov 15,00
34 Braná, Zuzana 96 ASK Slavia Praha 15,00
35 Vodičková, Pavla 96 TJ Nová Včelnice 15,00
36 Matoušková, Věra 95 ASK Slavia Praha 14,00
37 Misak, Daniel 95 ŠAK Chodov 14,00
38 Kolář, Marek 95 TJ Nová Včelnice 14,00
39 Kuraň, Martin 95 TJ Vodní stavby Tábor 14,00
40 Padevětová, Markéta 95 ASK Slavia Praha 13,00
41 Caisová, Hana 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 13,00
42 Vojtěchová, Zuzana 96 TJ Vodní stavby Tábor 13,00
43 Bílková, Anna 96 AK Sokolov 13,00
44 Miksa, Jan 96 ASK Slavia Praha 12,50
45 Mašková, Monika 96 TJ Vodní stavby Tábor 12,50
46 Borsiková, Veronika 95 ATLETCLUB Nýřany 12,00
47 Bažantová, Simona 95 TJ Vodní stavby Tábor 12,00
48 Soukup, Vít 95 ASK Slavia Praha 12,00
49 Zykánová, Adriana 95 TJ Vodní stavby Tábor 12,00
50 Holubová, Veronika 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 12,00
51 Lopatová, Kateřina 95 ATLETCLUB Nýřany 11,00
52 Vébrová, Denisa 95 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
53 Kalistová, Jana 95 ATLETCLUB Nýřany 11,00
54 Kášková, Niki 95 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
55 Kubíková, Eliška 95 ASK Slavia Praha 11,00
56 Holubová, Dominika 95 TJ MDDM Ostrov 11,00
57 Šístek, Michal 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 11,00
58 Fiala, Tomáš 95 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
59 Wagner, Štěpán 95 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
60 Holečková, Sára 96 ATLETCLUB Nýřany 11,00
61 Šimsa, Josef 96 ATLETCLUB Nýřany 11,00
62 Vantuch, Lukáš 96 ŠAK Chodov 11,00
63 Lososová, Kristýna 95 ASK Slavia Praha 10,50
64 Rajtmajerová, Anna 95 ATLETCLUB Nýřany 10,00
65 Jirkal, Martin 97 AK Bílina 10,00
66 Sartoriusová, Ivana 95 ATLETCLUB Nýřany 9,00
67 Frömmelová, Kateřina 95 ATLETCLUB Nýřany 9,00
68 Raková, Markéta 95 ASK Slavia Praha 9,00
69 Zapotil, Robert 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
70 Kinc, Lukáš 95 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
71 Křížek, Václav 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
72 Kyncl, Tomáš 95 ŠAK Chodov 9,00
73 Šolc, Jiří 95 ATLETCLUB Nýřany 9,00
74 Pelešková, Gabriela 96 AK Most 9,00
75 Franková, Anna 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
76 Biernatová, Eva 96 TJ Nová Včelnice 9,00
77 Škorpíková, Vendula 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
78 Makovcová, Hana 95 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
79 Kukal, Jan 96 ASK Slavia Praha 9,00
80 Ekl, Šimon 96 ATLETCLUB Nýřany 9,00
81 Mach, Martin 96 AK Bílina 9,00
82 Jarolím, Tomáš 96 ASK Slavia Praha 8,50
83 Košek, Dominik 95 ŠAK Chodov 8,50
84 Palát, Lukáš 95 ASK Slavia Praha 8,00
85 Horák, Jakub 95 ŠAK Chodov 8,00
86 Studený, Radek 95 TJ Nová Včelnice 8,00
87 Balogh, Tomáš 95 TJ Vodní stavby Tábor 8,00
88 Růžička, Martin 95 ASK Slavia Praha 8,00
89 Sítník, Matěj 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 8,00
90 Laštovková, Marcela 96 ATLETCLUB Nýřany 8,00
91 Kršková, Kateřina 97 TJ Nová Včelnice 8,00
92 Hrubá, Anna 96 ASK Slavia Praha 7,00
93 Pfeifer, Radim 95 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
94 Knytl, Marek 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,00
95 Anděra, Lukáš 95 TJ Nová Včelnice 7,00
96 Hrdlička, Jaroslav 95 ASK Slavia Praha 7,00
97 Hruška, Michal 95 ŠAK Chodov 7,00
98 Vysušil, Tomáš 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,00
99 Hošková, Žaneta 98 AK Sokolov 6,50
100 Hradil, Filip 95 AK Bílina 6,00
101 Stříbrný, Petr 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 6,00
102 Bláhová, Kateřina 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 6,00
103 Svobodová, Lucie 96 AK Most 6,00
104 Linhart, Jakub 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 6,00
105 Petrák, Martin 96 ASK Slavia Praha 6,00
106 Krzák, Jan 96 AK Bílina 6,00
107 Cavaliere, Riccardo 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,50
108 Ciprová, Barbora 96 ATLETCLUB Nýřany 5,00
109 Burianová, Barbora 96 ASK Slavia Praha 5,00
110 Hanslová, Miloslava 96 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
111 Pechoušková, Michaela 96 AK Sokolov 5,00
112 Nouzáková, Sandra 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,00
113 Plecitý, Michal 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,00
114 Vondráš, Tomáš 96 ŠAK Chodov 5,00
115 Holubová, Šárka 95 TJ MDDM Ostrov 5,00
116 Urban, Lukáš 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,00
117 Smejkal, Josef 95 AK Bílina 5,00
118 Chládek, Roman 95 TJ Vodní stavby Tábor 5,00
119 Civínová, Adéla 98 AK Most 5,00
120 Němcová, Barbora 97 TJ Nová Včelnice 5,00
121 Míchalová, Nikola 98 TJ Nová Včelnice 4,00
122 Patka, Michal 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 4,00
123 Kučera, Jan 95 TJ Nová Včelnice 4,00
124 Hynlová, Lucie 95 AK Most 4,00
125 Kromka, Lukáš 96 TJ Vodní stavby Tábor 4,00
126 Kadlec, Tomáš 96 ATLETCLUB Nýřany 4,00
127 Matějka, Lukáš 96 ŠAK Chodov 4,00
128 Kováčová, Kristina 96 TJ MDDM Ostrov 4,00
129 Řežábková, Šárka 96 TJ Nová Včelnice 4,00
130 Martínek, Lukáš 96 ŠAK Chodov 4,00
131 Hnízdil, David 96 AK Most 3,00
132 Dedek, Václav 96 ATLETCLUB Nýřany 3,00
133 Malá, Mariana 96 ASK Slavia Praha 3,00
134 Slabá, Tereza 96 ATLETCLUB Nýřany 3,00
135 Kumsta, David 96 AK Bílina 3,00
136 Strouhal, Jan 96 TJ Nová Včelnice 3,00
137 Kučera, Jaroslav 96 TJ Nová Včelnice 3,00
138 Pecák, Daniel 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 3,00
139 Formáčková, Alena 95 TJ MDDM Ostrov 3,00
140 Sloupová, Barbora 95 ATLETCLUB Nýřany 3,00
141 Jansák, Jan 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 3,00
142 Jungmannová, Adéla 97 ATLETCLUB Nýřany 3,00
143 Macková, Barbora 97 TJ Vodní stavby Tábor 3,00
144 Jandus, David 95 AK Most 2,00
145 Vesecká, Aneta 95 ATLETCLUB Nýřany 2,00
146 Fíla, Tomáš 96 AK Bílina 2,00
147 Lešák, Filip 96 TJ Nová Včelnice 2,00
148 Houška, Ondřej 97 AK Most 2,00
149 Černý, Lukáš 96 AK Most 2,00
150 Černý, Jan 96 AK Bílina 1,00
151 Tenglerová, Nikola 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
152 Vildová, Barbora 95 AK Sokolov 1,00
153 Jiřičková, Bára 97 TJ Vodní stavby Tábor 1,00