Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 51.71 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 38.47 9.00
3 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 36.40 8.00
4 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 35.41 7.00
5 Lukáš VantuchLukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 35.15 6.00
6 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 35.04 5.00
7 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 33.93 4.00
8 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 33.12 3.00
9 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 32.37 2.00
10 Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 31.45 1.00
11 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 31.41
12 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 30.60
13 Mário ČápMário Čáp
AK MostAK Most
97 30.54
14 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 29.19
15 Tomáš FílaTomáš Fíla
AK BílinaAK Bílina
96 27.66
16 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 26.30
17 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 26.13
18 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 26.00
19 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 25.41
20 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 20.67
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 34.78 11.00
2 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 34.52 9.00
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 32.52 8.00
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 29.38 7.00
5 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 28.39 6.00
6 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 25.17 5.00
7 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 22.80 4.00
8 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 19.49 3.00
9 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 18.49 2.00
10 Barbora VildováBarbora Vildová
AK SokolovAK Sokolov
95 18.30 1.00
11 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
95 17.14
12 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 15.74
Celkem 12 závodníků