Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A
Tábor (25. 9. 2010)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 5.83 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 5.69 -0.7 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.47 -1.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia Praha |
95 | 5.29 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia Praha |
95 | 5.14 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 5.12 +0.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK Chodov |
95 | 4.91 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David KumstaDavid Kumsta
AK Bílina |
96 | 4.79 -1.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David JandusDavid Jandus
AK Most |
95 | 4.72 -0.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.72 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.59 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 4.39 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová Včelnice |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.9.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.25 +0.3 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 4.94 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia Praha |
95 | 4.79 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.77 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.72 +0.9 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 4.71 +0.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK Sokolov |
96 | 4.55 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová Včelnice |
97 | 4.52 +0.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 4.42 -1.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 4.34 +0.6 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška JebaváEliška Jebavá
AK Most |
96 | 4.24 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK Sokolov |
98 | 4.23 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia Praha |
96 | 4.10 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.03 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.01 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK Sokolov |
95 | 3.97 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM Ostrov |
96 | 3.96 -1.5 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK Sokolov |
97 | 3.87 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Alena FormáčkováAlena Formáčková
TJ MDDM Ostrov |
95 | 3.73 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |