Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.83 +0.0 m/s 11.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.69 -0.7 m/s 9.00
3 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.47 -1.0 m/s 8.00
4 Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.29 +0.4 m/s 7.00
5 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.14 +0.0 m/s 6.00
6 Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 5.12 +0.6 m/s 5.00
7 Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 4.91 +0.0 m/s 4.00
8 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 4.79 -1.2 m/s 3.00
9 David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 4.72 -0.9 m/s 2.00
10 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.72 +0.0 m/s 1.00
11 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.59 +1.4 m/s
12 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.39 -0.6 m/s
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 DNP
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.25 +0.3 m/s 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.94 +0.0 m/s 9.00
3 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.79 +0.0 m/s 8.00
4 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.77 +0.0 m/s 7.00
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.72 +0.9 m/s 6.00
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 4.71 +0.8 m/s 5.00
7 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK SokolovAK Sokolov
96 4.55 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.52 +0.3 m/s 3.00
9 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.42 -1.0 m/s 2.00
10 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.34 +0.6 m/s 1.00
11 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.24 +2.0 m/s
12 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.23 +0.8 m/s
13 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.10 -0.5 m/s
14 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.03 +0.0 m/s
15 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.01 +0.5 m/s
16 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 3.97 +0.0 m/s
17 Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
96 3.96 -1.5 m/s
18 Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK SokolovAK Sokolov
97 3.87 +0.3 m/s
19 Alena FormáčkováAlena Formáčková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 3.73 +0.4 m/s
Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 20 závodníků