Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horák, Kyncl, Misak Horák, Kyncl, Misak ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:05.32 11.00
2 Kinc, Pfeifer, Wagner Kinc, Pfeifer, Wagner TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.73 9.00
3 Stříbrný, Molnár, ? Stříbrný, Molnár, ? SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.23 8.00
4 Hradil, Fobl, Jirkal Hradil, Fobl, Jirkal AK BílinaAK Bílina 2:34.13 4.00
Soukup, Miksa, Kukal Soukup, Miksa, Kukal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Kučera, Anděra, Kraus Kučera, Anděra, Kraus TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cavaliere, Ruta, Vysušil Cavaliere, Ruta, Vysušil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.39 7.00
2 Šrámek, Sítnik, Plecitý Šrámek, Sítnik, Plecitý SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.44 6.00
3 Sabol, Černý, Jandus Sabol, Černý, Jandus AK MostAK Most 2:27.67 5.00
MB Gebert, Kadlec, Šolc Gebert, Kadlec, Šolc ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:11.67
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubíková, Pavelková, Burianová Kubíková, Pavelková, Burianová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.84 11.00
2 Jungmannová, Vesecká, Sloupová Jungmannová, Vesecká, Sloupová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:22.43 9.00
3 Jebavá, Svobodová, Pelešková Jebavá, Svobodová, Pelešková AK MostAK Most 2:28.15 7.00
4 Řežábková, Kršková, Šímová Řežábková, Kršková, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.38 6.00
5 Zbořílková, Bláhová, Šrámková Zbořílková, Bláhová, Šrámková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.97 4.00
6 Hejnová, Kášková, Bettáková Hejnová, Kášková, Bettáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.76 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová Hlaváčová, Aranyossyová, Zekuciová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:24.23 8.00
2 Gabrielová, Ciprová, Laštovková Gabrielová, Ciprová, Laštovková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:30.63 5.00
3 Biernatová, Míchalová, Maňasová Biernatová, Míchalová, Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:34.54 3.00
4 Holotíková, Aghová, Hynlová Holotíková, Aghová, Hynlová AK MostAK Most 2:41.68 1.00
5 Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová Škorpíková, Nouzáková, Grundlerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.67
Celkem 5 závodníků