Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Tábor (25. 9. 2010)

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 47.08 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 35.89 9.00
3 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 33.58 8.00
4 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 32.42 7.00
5 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 31.10 6.00
6 Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 30.23 5.00
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 28.17 4.00
8 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 27.07 3.00
9 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 26.85 2.00
10 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 25.48 1.00
11 Josef SmejkalJosef Smejkal
AK BílinaAK Bílina
95 25.07
12 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 24.60
13 Tomáš FílaTomáš Fíla
AK BílinaAK Bílina
96 23.25
14 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 22.86
15 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 22.53
16 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 21.84
17 Jan KrzákJan Krzák
AK BílinaAK Bílina
96 21.68
18 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 19.53
Jan DvořákJan Dvořák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 NM
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 27.09 11.00
2 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 25.02 9.00
3 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 24.97 8.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 23.59 7.00
5 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 23.52 6.00
6 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.22 5.00
7 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 21.58 4.00
8 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 21.28 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
96 19.41 2.00
10 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 19.25 1.00
11 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 17.96
12 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 16.88
13 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 14.11
14 Barbora VildováBarbora Vildová
AK SokolovAK Sokolov
95 13.69
15 Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 12.65
Celkem 15 závodníků