Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň
Kladno (2. 10. 2010)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.07 | |||||||||||||||
2 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.39 | |||||||||||||||
3 | Vít PernicaVít Pernica | 95 | BYAC Brno | 07.53 | |||||||||||||||
4 | Petr NovákPetr Novák | 95 | ASK Slavia Praha | 07.58 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 07.78 | |||||||||||||||
6 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.23 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.49 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 07.22 | |||||||||||||||
2 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.42 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 07.54 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠvecJan Švec | 96 | AK Olomouc | 07.55 | |||||||||||||||
5 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.68 | |||||||||||||||
6 | Martin HofírekMartin Hofírek | 95 | BYAC Brno | 07.76 | |||||||||||||||
7 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | BYAC Brno | 07.25 | |||||||||||||||
2 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 07.35 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SchořLukáš Schoř | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.48 | |||||||||||||||
4 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.74 | |||||||||||||||
5 | Kamil KolářKamil Kolář | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.82 | |||||||||||||||
6 | Simon WeberSimon Weber | 96 | BYAC Brno | 07.94 | |||||||||||||||
7 | Kamil MrňaKamil Mrňa | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.35 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.38 | |||||||||||||||
3 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.75 | |||||||||||||||
4 | Jakub HavlíčekJakub Havlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 07.83 | |||||||||||||||
5 | Jan SobotkaJan Sobotka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Marek JanákMarek Janák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.18 | |||||||||||||||
7 | Jakub KalinaJakub Kalina | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.41 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 06.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 07.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | BYAC Brno | 07.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 07.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 07.27 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.35 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.32 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.38 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 07.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠvecJan Švec | 96 | AK Olomouc | 07.50 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SchořLukáš Schoř | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.55 | |||||||||||||||
6 | Vít PernicaVít Pernica | 95 | BYAC Brno | 07.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.85 | |||||||||||||||
2 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Hodonín | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Michaela TheimerováMichaela Theimerová | 95 | TJ Šumperk | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Denisa GabrielováDenisa Gabrielová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.65 | |||||||||||||||
6 | Kamila DoubravováKamila Doubravová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.66 | |||||||||||||||
7 | Veronika DoubravováVeronika Doubravová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.66 | |||||||||||||||
8 | Kristýna HanušováKristýna Hanušová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Petra OpekarováPetra Opekarová | 95 | TJ Šumperk | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.44 | |||||||||||||||
5 | Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Aneta NěmcováAneta Němcová | 95 | TJ Šumperk | 08.83 | |||||||||||||||
7 | Jana PavelkováJana Pavelková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.85 | |||||||||||||||
8 | Dominka ČervenáDominka Červená | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | TJ Šumperk | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.29 | |||||||||||||||
5 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Veronika KalinováVeronika Kalinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.39 | |||||||||||||||
7 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.62 | |||||||||||||||
8 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Markéta RežnarováMarkéta Režnarová | 96 | TJ Sokol Opava | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.74 | |||||||||||||||
6 | Kristýna BračkováKristýna Bračková | 98 | AK Hodonín | 08.91 | |||||||||||||||
7 | Adéla MoulisováAdéla Moulisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 07.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 08.19 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | TJ Šumperk | 08.20 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.11 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.29 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.30 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petra OpekarováPetra Opekarová | 95 | TJ Šumperk | 08.31 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 16.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 17.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | BYAC Brno | 17.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ Sokol Opava | 17.59 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 17.60 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | ASK Slavia Praha | 17.84 | 2.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 17.61 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 17.63 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.84 | 2.50 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.97 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 18.10 | |||||||||||||||
6 | Petr NovákPetr Novák | 95 | ASK Slavia Praha | 18.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 18.50 | |||||||||||||||
2 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.75 | |||||||||||||||
3 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.91 | |||||||||||||||
4 | Martin HofírekMartin Hofírek | 95 | BYAC Brno | 18.93 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 19.18 | |||||||||||||||
Jakub HavlíčekJakub Havlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.32 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PalátLukáš Palát | 95 | ASK Slavia Praha | 19.42 | |||||||||||||||
3 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.66 | |||||||||||||||
4 | Jonáš JauernigJonáš Jauernig | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.55 | |||||||||||||||
5 | Daniel MolnárDaniel Molnár | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.96 | |||||||||||||||
6 | Jakub NěmecJakub Němec | 96 | AK SSK Vítkovice | 22.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 19.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.45 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | ASK Slavia Praha | 19.48 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | TJ Šumperk | 19.81 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 19.58 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 19.86 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 19.92 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.97 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 20.06 | |||||||||||||||
6 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 20.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.53 | |||||||||||||||
2 | Eliška OstřížkováEliška Ostřížková | 95 | AK Hodonín | 20.89 | |||||||||||||||
3 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.06 | |||||||||||||||
4 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Hodonín | 21.30 | |||||||||||||||
5 | Anouchka ŽambochováAnouchka Žambochová | 95 | AK SSK Vítkovice | 22.45 | |||||||||||||||
Kateřina HýskováKateřina Hýsková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 21.04 | |||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Tamara ŠolajaTamara Šolaja | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.78 | |||||||||||||||
4 | Blanka HřivnáčováBlanka Hřivnáčová | 96 | TJ Sokol Opava | 21.88 | |||||||||||||||
5 | Denisa ZelenkováDenisa Zelenková | 95 | AK Hodonín | 22.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 34.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | BYAC Brno | 36.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 38.06 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 38.77 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 38.95 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | A. C. TEPO Kladno | 39.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 37.92 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Sokol Opava | 38.28 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 38.33 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | 38.37 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 38.98 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KynclTomáš Kyncl | 95 | ŠAK Chodov | 39.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel WernerDaniel Werner | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 39.12 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 39.32 | |||||||||||||||
3 | Vít SoukupVít Soukup | 95 | ASK Slavia Praha | 39.58 | |||||||||||||||
4 | Václav KřížekVáclav Křížek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 39.97 | |||||||||||||||
5 | Alexandr LewkoAlexandr Lewko | 95 | BYAC Brno | 40.03 | |||||||||||||||
6 | Roman KupkaRoman Kupka | 95 | AK Olomouc | 41.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek | 95 | TJ Spartak Třebíč | 42.03 | |||||||||||||||
2 | Jonáš JauernigJonáš Jauernig | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 43.52 | |||||||||||||||
3 | Karel VítekKarel Vítek | 96 | BYAC Brno | 44.29 | |||||||||||||||
4 | Jan KarasJan Karas | 95 | TJ Spartak Třebíč | 46.27 | |||||||||||||||
5 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 46.32 | |||||||||||||||
6 | Jakub NěmecJakub Němec | 96 | AK SSK Vítkovice | 49.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 41.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 42.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška DřímalováEliška Dřímalová | 95 | AK Hodonín | 42.85 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 43.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 43.79 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 43.93 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 44.09 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 44.20 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška OstřížkováEliška Ostřížková | 95 | AK Hodonín | 44.82 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna LososováKristýna Lososová | 95 | ASK Slavia Praha | 45.28 | |||||||||||||||
5 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 45.62 | |||||||||||||||
6 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AK Hodonín | 50.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.69 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 45.06 | |||||||||||||||
3 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.61 | |||||||||||||||
4 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 45.88 | |||||||||||||||
5 | Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 46.04 | |||||||||||||||
6 | Michelle MichalíkováMichelle Michalíková | 97 | AK SSK Vítkovice | 46.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.48 | |||||||||||||||
2 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 47.01 | |||||||||||||||
3 | Tamara ŠolajaTamara Šolaja | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 47.26 | |||||||||||||||
4 | Jana KřivováJana Křivová | 95 | AK SSK Vítkovice | 47.39 | |||||||||||||||
5 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 48.17 | |||||||||||||||
6 | Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová | 97 | AK Hodonín | 53.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta VeseckáAneta Vesecká | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 47.85 | |||||||||||||||
2 | Petra CicákováPetra Cicáková | 95 | AK SSK Vítkovice | 48.22 | |||||||||||||||
3 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 48.91 | |||||||||||||||
4 | Michaela WolfováMichaela Wolfová | 96 | AK SSK Vítkovice | 49.90 | |||||||||||||||
Eva PernikářováEva Pernikářová | 97 | AK Hodonín | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Sokol Opava | 2:09.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:09.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KukalJan Kukal | 96 | ASK Slavia Praha | 2:10.04 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | ŠAK Chodov | 2:17.48 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik KlingerDominik Klinger | 95 | TJ Sokol Opava | 2:18.32 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | David SlezákDavid Slezák | 95 | AK Olomouc | 2:18.74 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:19.72 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš VondrášTomáš Vondráš | 96 | ŠAK Chodov | 2:21.12 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej ŽalmánekOndřej Žalmánek | 96 | AK SSK Vítkovice | 2:24.50 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LorencFilip Lorenc | 95 | AK Olomouc | 2:15.12 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 2:19.05 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petr StříbrnýPetr Stříbrný | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:22.66 | |||||||||||||||
4 | Jan StřelečekJan Střeleček | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:22.97 | |||||||||||||||
5 | Marek LochmanMarek Lochman | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:27.32 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠevečekJan Ševeček | 95 | AK SSK Vítkovice | 2:33.81 | |||||||||||||||
7 | Martin ChumanMartin Chuman | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:36.84 | |||||||||||||||
8 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:38.57 | |||||||||||||||
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2:20.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 2:21.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 2:24.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:29.10 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | 2:35.04 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola PeršínováNikola Peršínová | 96 | TJ Sokol Opava | 2:36.79 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:38.69 | |||||||||||||||
8 | Kateřina BláhováKateřina Bláhová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:42.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JustlováKristýna Justlová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:33.71 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:34.61 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla HalátkováAdéla Halátková | 95 | TJ Sokol Opava | 2:37.09 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Vladimíra ŠťastnáVladimíra Šťastná | 95 | TJ Sokol Opava | 2:37.14 | |||||||||||||||
5 | Barbora SloupováBarbora Sloupová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 2:37.45 | |||||||||||||||
6 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.52 | |||||||||||||||
7 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:41.38 | |||||||||||||||
8 | Anouchka ŽambochováAnouchka Žambochová | 95 | AK SSK Vítkovice | 2:42.26 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LopatováKateřina Lopatová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 2:27.37 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:44.99 | |||||||||||||||
3 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:45.90 | |||||||||||||||
4 | Kamila KordovskáKamila Kordovská | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:48.71 | |||||||||||||||
5 | Martina BašusováMartina Bašusová | 98 | AK Hodonín | 2:51.30 | |||||||||||||||
6 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AK Hodonín | 2:52.83 | |||||||||||||||
7 | Kateřina VálováKateřina Válová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:52.89 | |||||||||||||||
8 | Nikola JanatováNikola Janatová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:56.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín JanečekAntonín Janeček | 95 | AK Olomouc | 4:48.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | ASK Slavia Praha | 4:49.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KohoutJan Kohout | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:49.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří BlahutJiří Blahut | 95 | TJ Sokol Opava | 4:51.26 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik FilipDominik Filip | 95 | TJ Sokol Opava | 4:52.02 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin SkopecMartin Skopec | 95 | A. C. TEPO Kladno | 4:52.19 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub HorákJakub Horák | 95 | ŠAK Chodov | 4:52.94 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub HadamčíkJakub Hadamčík | 95 | TJ Sokol Opava | 4:54.44 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vladimír HladíkVladimír Hladík | 96 | AK SSK Vítkovice | 4:55.34 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 4:55.35 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jan KarasJan Karas | 95 | TJ Spartak Třebíč | 4:57.09 | |||||||||||||||
12 | Tomáš HanzlTomáš Hanzl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:11.16 | |||||||||||||||
13 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 5:18.09 | |||||||||||||||
14 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:20.23 | |||||||||||||||
15 | Petr GregorčíkPetr Gregorčík | 95 | AK SSK Vítkovice | 5:28.00 | |||||||||||||||
16 | Ondra HojnýOndra Hojný | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:28.25 | |||||||||||||||
17 | Simon WeberSimon Weber | 96 | BYAC Brno | 5:53.86 | |||||||||||||||
Václav AltVáclav Alt | 91 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Josef AšerJosef Ašer | 93 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 5:12.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:15.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | TJ Šumperk | 5:20.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ValuškováMarkéta Valušková | 95 | TJ Sokol Opava | 5:28.26 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína FajcováKarolína Fajcová | 96 | ASK Slavia Praha | 5:29.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora TipkováBarbora Tipková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:31.03 | 5.00 | ||||||||||||||
7= | Natálie WetckeováNatálie Wetckeová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:31.46 | 3.50 | ||||||||||||||
7= | Marcela LaštovkováMarcela Laštovková | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 5:31.46 | 3.50 | ||||||||||||||
9 | Barbora CiprováBarbora Ciprová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 5:36.60 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martina KukulováMartina Kukulová | 95 | TJ Šumperk | 5:38.78 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 5:41.68 | |||||||||||||||
12 | Natálie JunováNatálie Junová | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:42.18 | |||||||||||||||
13 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | TJ Šumperk | 5:42.63 | |||||||||||||||
14 | Denisa JelínkováDenisa Jelínková | 95 | AK Hodonín | 5:45.45 | |||||||||||||||
Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Zuzana KašparováZuzana Kašparová | 96 | TJ Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Eva RutarováEva Rutarová | 95 | TJ Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PavelJan Pavel | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 10:20.23 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HlaváčekMartin Hlaváček | 95 | TJ Sokol Opava | 10:26.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZemanJakub Zeman | 95 | AK Olomouc | 10:31.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:36.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Albert MálekAlbert Málek | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10:43.87 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam WeichtAdam Weicht | 95 | TJ Sokol Opava | 10:47.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 10:48.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10:52.65 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský | 95 | TJ Sokol Opava | 10:56.88 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin ŠípekMartin Šípek | 96 | BYAC Brno | 11:32.63 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Marek ŠvubMarek Švub | 95 | AK Olomouc | 11:35.58 | |||||||||||||||
12 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 12:23.23 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ Sokol Opava | 13.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 13.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | 14.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PetrákVojtěch Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 14.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.37 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský | 95 | TJ Sokol Opava | 14.47 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan KohoutJan Kohout | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.63 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan JánskýJan Jánský | 95 | A. C. TEPO Kladno | 14.66 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 14.72 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Adam BlažekAdam Blažek | 95 | AK SSK Vítkovice | 15.05 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jindřich VečeraJindřich Večera | 95 | AK Olomouc | 15.06 | |||||||||||||||
4 | Michael KonečnýMichael Konečný | 95 | TJ Sokol Opava | 15.11 | |||||||||||||||
5 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.15 | |||||||||||||||
6 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 15.40 | |||||||||||||||
7 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.57 | |||||||||||||||
8 | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | AK SSK Vítkovice | 19.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.46 | |||||||||||||||
2 | Milan PastorekMilan Pastorek | 95 | AK Olomouc | 16.38 | |||||||||||||||
Vít MolvaVít Molva | 95 | TJ Spartak Třebíč | 16.38 | ||||||||||||||||
4 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.95 | |||||||||||||||
5 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 18.12 | |||||||||||||||
6 | Jan WaldhauserJan Waldhauser | 96 | AK SSK Vítkovice | 20.76 | |||||||||||||||
7 | Dalibor ZemanDalibor Zeman | 97 | AK SSK Vítkovice | 21.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Hodonín | 15.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.03 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 16.14 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika KoškováVeronika Košková | 95 | ASK Slavia Praha | 16.80 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.64 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.48 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Hodonín | 17.26 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.41 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková | 96 | TJ Sokol Opava | 18.08 | |||||||||||||||
Lenka JanoutováLenka Janoutová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 17.77 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠťastnáPetra Šťastná | 95 | TJ Sokol Opava | 17.83 | |||||||||||||||
3 | Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková | 95 | AK SSK Vítkovice | 18.49 | |||||||||||||||
4 | Simona DudováSimona Dudová | 95 | AK SSK Vítkovice | 19.90 | |||||||||||||||
5 | Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19.96 | |||||||||||||||
6 | Michaela AbsolonováMichaela Absolonová | 97 | AK Hodonín | 20.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ Sokol Opava | 25.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 26.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 26.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 26.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | 27.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | 28.21 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 28.17 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Adam BlažekAdam Blažek | 95 | AK SSK Vítkovice | 28.64 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 28.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 29.11 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lubomír AntonovLubomír Antonov | 95 | TJ Sokol Opava | 29.43 | |||||||||||||||
6 | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | AK SSK Vítkovice | 29.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KukalJan Kukal | 96 | ASK Slavia Praha | 29.41 | |||||||||||||||
2 | Jindřich VečeraJindřich Večera | 95 | AK Olomouc | 29.47 | |||||||||||||||
3 | Milan PastorekMilan Pastorek | 95 | AK Olomouc | 30.12 | |||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 31.05 | |||||||||||||||
5 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | TJ Spartak Třebíč | 31.20 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.31 | |||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.21 | |||||||||||||||
3 | Michal PatkaMichal Patka | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.27 | |||||||||||||||
Vít MolvaVít Molva | 95 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Dominik RutaDominik Ruta | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Hodonín | 29.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 30.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška DřímalováEliška Dřímalová | 95 | AK Hodonín | 31.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 31.48 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 31.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 32.59 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 32.42 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Eva BerkováEva Berková | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 32.48 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 32.69 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina LopatováKateřina Lopatová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 32.72 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 33.23 | |||||||||||||||
6 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 33.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 34.08 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠťastnáPetra Šťastná | 95 | TJ Sokol Opava | 34.86 | |||||||||||||||
3 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 35.02 | |||||||||||||||
4 | Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková | 95 | AK SSK Vítkovice | 36.64 | |||||||||||||||
5 | Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková | 96 | TJ Sokol Opava | 37.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | BYAC Brno | 4:51.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 4:58.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:59.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 5:04.24 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin TomášMartin Tomáš | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:05.83 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 5:10.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 5:11.69 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Václav RakVáclav Rak | 95 | BYAC Brno | 5:12.08 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal KyusMichal Kyus | 95 | TJ Spartak Třebíč | 5:24.34 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5:32.51 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Adam KoláčekAdam Koláček | 96 | BYAC Brno | 5:40.97 | |||||||||||||||
12 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:53.61 | |||||||||||||||
13 | Pavel KopczykPavel Kopczyk | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 6.24.92 | |||||||||||||||
14 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 96 | ŠAK Chodov | 6:00.83 | |||||||||||||||
15 | Lukáš JoklLukáš Jokl | 96 | BYAC Brno | 6:27.65 | |||||||||||||||
16 | Jan WaldhauserJan Waldhauser | 96 | AK SSK Vítkovice | 6:53.38 | |||||||||||||||
17 | Dalibor ZemanDalibor Zeman | 97 | AK SSK Vítkovice | 7:04.85 | |||||||||||||||
Jiří ZemanJiří Zeman | 96 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rillich, Vobecký, Šejstal, Kuklík Rillich, Vobecký, Šejstal, Kuklík | A. C. TEPO Kladno | 27.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Antonov, Hoza, Rusek, Zíka Antonov, Hoza, Rusek, Zíka | TJ Sokol Opava | 28.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Schoř, Střeleček, Werner, Kolář Schoř, Střeleček, Werner, Kolář | TJ Sokol Hradec Králové | 29.11 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Maruškevyč, Pastorek, Kupka, Švec Maruškevyč, Pastorek, Kupka, Švec | AK Olomouc | 29.12 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Sasínek, Svatoň, Hofírek, Kříž Sasínek, Svatoň, Hofírek, Kříž | BYAC Brno | 29.79 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | Vorlíček, Řemínek, Kalina, Mrňa Vorlíček, Řemínek, Kalina, Mrňa | TJ Spartak Třebíč | 30.90 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šíp, Petrák, Šafránek, Novák Šíp, Petrák, Šafránek, Novák | ASK Slavia Praha | 28.99 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Voňavka, Dumek, Pánek, Janák Voňavka, Dumek, Pánek, Janák | A. C. TEPO Kladno | 29.50 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Urban, Křížek, Jansák, Šístek Urban, Křížek, Jansák, Šístek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.74 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Beňovič, Grygera, Kořínek, Skalka Beňovič, Grygera, Kořínek, Skalka | TJ Sokol Opava | 29.85 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | Matějka, Ptáček, Vondráš, Kyncl Matějka, Ptáček, Vondráš, Kyncl | ŠAK Chodov | 30.70 | ||||||||||||||||
Petlák, Weber, Rak, Vítek Petlák, Weber, Rak, Vítek | BYAC Brno | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka, Chuděj, Svoboda, Lochman Sobotka, Chuděj, Svoboda, Lochman | TJ Sokol Hradec Králové | 30.60 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | Linhart, Stříbrný, Jauerning Linhart, Stříbrný, Jauerning | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.43 | ||||||||||||||||
3 | Kregl, Šmíd, Lepič, Hromadník Kregl, Šmíd, Lepič, Hromadník | A. C. TEPO Kladno | 31.85 | ||||||||||||||||
4 | Hrdlička, Capouch, Koutný, Jarolím Hrdlička, Capouch, Koutný, Jarolím | ASK Slavia Praha | 31.95 | ||||||||||||||||
5 | Dolejší, Šrámek, Sochor, Plecitý Dolejší, Šrámek, Sochor, Plecitý | SK ZŠ Jeseniova Praha | 32.24 | ||||||||||||||||
6 | Molnár, Hricuk, Koželuh, Chuman Molnár, Hricuk, Koželuh, Chuman | SK ZŠ Jeseniova Praha | 34.07 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušková, Lososová, Burianová, Raková Matoušková, Lososová, Burianová, Raková | ASK Slavia Praha | 31.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Paličková, Sedlářová, Ostřížková, Dřímalová Paličková, Sedlářová, Ostřížková, Dřímalová | AK Hodonín | 32.11 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Hýsková, Šikolová, Kalinová, Vélová Hýsková, Šikolová, Kalinová, Vélová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 32.19 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Dvořáková, Doubravová K., Doubravová V., Vosátková Dvořáková, Doubravová K., Doubravová V., Vosátková | A. C. TEPO Kladno | 32.38 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Jungmannová, Rajtmajerová, Matulková, Janoutová Jungmannová, Rajtmajerová, Matulková, Janoutová | ATLETCLUB Nýřany | 32.43 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Opekarová, Harásková, Němcová, Theimerová Opekarová, Harásková, Němcová, Theimerová | TJ Šumperk | 32.82 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šolaja, Caisová, Tenglerová, Kobiánová Šolaja, Caisová, Tenglerová, Kobiánová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 31.72 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Zemanová, Vdovecká, Kleinová, Hřivnáčová Zemanová, Vdovecká, Kleinová, Hřivnáčová | TJ Sokol Opava | 32.75 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Šmejdová, Hovorková, Justlová, Trejbalová Šmejdová, Hovorková, Justlová, Trejbalová | AC Slovan Liberec, o.s. | 33.43 | ||||||||||||||||
4 | Michalíková, Cicaková, Křivová, Wolfová Michalíková, Cicaková, Křivová, Wolfová | AK SSK Vítkovice | 34.14 | ||||||||||||||||
Šrámková, Kordovská, Zafarová, Zbořílková Šrámková, Kordovská, Zafarová, Zbořílková | SK ZŠ Jeseniova Praha | DQ | |||||||||||||||||
Kryšková, Hrubá, Ježdíková, Malá Kryšková, Hrubá, Ježdíková, Malá | ASK Slavia Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Müllerová, Kolínová, Pavelková, Fajcová Müllerová, Kolínová, Pavelková, Fajcová | ASK Slavia Praha | 31.96 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Posejpalová, Hanušová, Skirčaková, Bičianová Posejpalová, Hanušová, Skirčaková, Bičianová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 32.47 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | Gabrielová, Sloupová, Sartoriusová, Vesecká Gabrielová, Sloupová, Sartoriusová, Vesecká | ATLETCLUB Nýřany | 34.21 | ||||||||||||||||
4 | Auersvaldová, Dobrovodská, Hrivňáková, Marvanová Auersvaldová, Dobrovodská, Hrivňáková, Marvanová | A. C. TEPO Kladno | 34.38 | ||||||||||||||||
5 | Absolonová, Bračková, Pernikařová, Hlaváčová Absolonová, Bračková, Pernikařová, Hlaváčová | AK Hodonín | 38.12 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moulisová, Franková, Bláhová, Zindulková Moulisová, Franková, Bláhová, Zindulková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 33.81 | ||||||||||||||||
2 | Vavrečková, Vinárková, Stašková, Kurolová Vavrečková, Vinárková, Stašková, Kurolová | TJ Sokol Opava | 33.96 | ||||||||||||||||
3 | Rounová, Vojtíšková, Golasová, Vavříková Rounová, Vojtíšková, Golasová, Vavříková | TJ Šumperk | 34.17 | ||||||||||||||||
4 | Švejnohová, Bičíková, Válová, Janatová Švejnohová, Bičíková, Válová, Janatová | AC Slovan Liberec, o.s. | 34.28 | ||||||||||||||||
5 | Nobilisová, Blovská, Drunecká, Taubrová Nobilisová, Blovská, Drunecká, Taubrová | A. C. TEPO Kladno | 35.99 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tuček, Pánek, Řezníček Tuček, Pánek, Řezníček | A. C. TEPO Kladno | 1:57.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Tesař, Hadamčik, Antonov Tesař, Hadamčik, Antonov | TJ Sokol Opava | 1:59.19 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Švec, Večeřa, Lorenc Švec, Večeřa, Lorenc | AK Olomouc | 2:03.44 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Werner, Chuděj, Tomáš Werner, Chuděj, Tomáš | TJ Sokol Opava | 2:06.41 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Miksa, Kukla, Soukup Miksa, Kukla, Soukup | ASK Slavia Praha | 2:07.01 | ||||||||||||||||
6 | Sasínek, Vítek, Lenko Sasínek, Vítek, Lenko | BYAC Brno | 2:07.53 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dumek, Bezák, Pařízek Dumek, Bezák, Pařízek | A. C. TEPO Kladno | 2:01.26 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Grygera, Musila, Beňovič Grygera, Musila, Beňovič | TJ Sokol Opava | 2:03.38 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Zaduban, Hladík, Uher Zaduban, Hladík, Uher | AK SSK Vítkovice | 2:03.70 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Misak, Ptáček, Kyncl Misak, Ptáček, Kyncl | ŠAK Chodov | 2:06.36 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Stříbrný, Vysušil, Šístek Stříbrný, Vysušil, Šístek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:07.22 | ||||||||||||||||
6 | Řemínek, Janíček, Kyus Řemínek, Janíček, Kyus | TJ Spartak Třebíč | 2:13.18 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martuškevyč, Zeman, Pavlíček Martuškevyč, Zeman, Pavlíček | AK Olomouc | 2:05.30 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | Střeleček, Schoř, Kolář Střeleček, Schoř, Kolář | TJ Sokol Hradec Králové | 2:06.39 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Koutný, Capouch, Palát Koutný, Capouch, Palát | ASK Slavia Praha | 2:11.74 | ||||||||||||||||
4 | Jokl, Rak, Koláček Jokl, Rak, Koláček | BYAC Brno | 2:13.38 | ||||||||||||||||
5 | Šrámek, Plecitý, Molnár Šrámek, Plecitý, Molnár | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:19.91 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip Volf, Kořínek Filip Volf, Kořínek | TJ Sokol Opava | 2:07.05 | ||||||||||||||||
2 | Matějka, Novák, Vondráš Matějka, Novák, Vondráš | ŠAK Chodov | 2:07.52 | ||||||||||||||||
3 | Žalmánek, Němec, Ševeček Žalmánek, Němec, Ševeček | AK SSK Vítkovice | 2:19.13 | ||||||||||||||||
Šmíd, Janák, Kregl Šmíd, Janák, Kregl | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka, Lochman, Štěpánek Sobotka, Lochman, Štěpánek | TJ Sokol Hradec Králové | 2:10.04 | ||||||||||||||||
2 | Dolejší, Sítník, Chuman Dolejší, Sítník, Chuman | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:19.73 | ||||||||||||||||
3 | Weber, Šípek, Šmerda Weber, Šípek, Šmerda | BYAC Brno | 2:22.14 | ||||||||||||||||
4 | Roun, Petrák M., Růžička Roun, Petrák M., Růžička | ASK Slavia Praha | 2:23.65 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rajtmajerová, Lopatová, Borsiková Rajtmajerová, Lopatová, Borsiková | ATLETCLUB Nýřany | 2:10.09 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kopalová, Zemanová, Hýsková Kopalová, Zemanová, Hýsková | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:15.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Žurková, Sedlářová, Kolajová Žurková, Sedlářová, Kolajová | AK Hodonín | 2:15.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Pavelková, Burianová, Lososová Pavelková, Burianová, Lososová | ASK Slavia Praha | 2:15.27 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Drunecká, Auersswaldová, Jílková Drunecká, Auersswaldová, Jílková | A. C. TEPO Kladno | 2:21.91 | 1.00 | |||||||||||||||
6 | Rounová, Divišová, Němcová Rounová, Divišová, Němcová | TJ Šumperk | 2:26.76 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hluchá, Zemanová, Peršínová Hluchá, Zemanová, Peršínová | TJ Sokol Opava | 2:15.33 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Hovorková, Justlová, Šmejdová Hovorková, Justlová, Šmejdová | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:22.80 | ||||||||||||||||
3 | Křivová, Michalíková, Žambochová Křivová, Michalíková, Žambochová | AK SSK Vítkovice | 2:23.60 | ||||||||||||||||
4 | Zindulková, Bláhová, Škorpíková Zindulková, Bláhová, Škorpíková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:25.12 | ||||||||||||||||
5 | Schleisová, Ciprová, Kalistová Schleisová, Ciprová, Kalistová | ATLETCLUB Nýřany | 2:34.80 | ||||||||||||||||
Absolonová, Malenínská, Šustáčková Absolonová, Malenínská, Šustáčková | AK Hodonín | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vesecká, Sloupová, Jungmannová Vesecká, Sloupová, Jungmannová | ATLETCLUB Nýřany | 2:19.03 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Šikolová, Žuchová, Hanušová Šikolová, Žuchová, Hanušová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:20.52 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Doubravová K., Doubravová v., Dobrovodská Doubravová K., Doubravová v., Dobrovodská | A. C. TEPO Kladno | 2:21.38 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Vavrečková, Valůšková, Halátková Vavrečková, Valůšková, Halátková | TJ Sokol Opava | 2:22.58 | ||||||||||||||||
5 | Bašusová, Herzánová, Korvasová Bašusová, Herzánová, Korvasová | AK Hodonín | 2:27.82 | ||||||||||||||||
6 | Müllerová, Fajcová, Braná Müllerová, Fajcová, Braná | ASK Slavia Praha | 2:29.19 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bičianová, Smrčáková, Kalinová Bičianová, Smrčáková, Kalinová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:21.55 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | Sartoriusová, Laštovková, Gabrielová Sartoriusová, Laštovková, Gabrielová | ATLETCLUB Nýřany | 2:24.95 | ||||||||||||||||
3 | Bičíková, Válová, Švejnohová Bičíková, Válová, Švejnohová | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:29.86 | ||||||||||||||||
4 | Cicaková, Wolfová, Zedníčková Cicaková, Wolfová, Zedníčková | AK SSK Vítkovice | 2:34.23 | ||||||||||||||||
5 | Kordovská, Zafarová, Zbořilová Kordovská, Zafarová, Zbořilová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:41.19 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rochová, Šťastná, Kleinová Rochová, Šťastná, Kleinová | TJ Sokol Opava | 2:26.08 | ||||||||||||||||
2 | Horynová, Kučerová, Malá Horynová, Kučerová, Malá | A. C. TEPO Kladno | 2:27.98 | ||||||||||||||||
3 | Pernikařová, Bračková, Hlaváčová Pernikařová, Bračková, Hlaváčová | AK Hodonín | 2:34.08 | ||||||||||||||||
4 | Janatová, Junová, Tipková Janatová, Junová, Tipková | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:36.90 | ||||||||||||||||
5 | Grundlerová, Nouzáková, Šrámková Grundlerová, Nouzáková, Šrámková | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:43.44 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AK Olomouc |
95 | 1.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít PernicaVít Pernica
BYAC Brno |
95 | 1.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC Brno |
95 | 1.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol Opava |
95 | 1.76 | 6.00 | |||||||||||||||
9 |
Vít MolvaVít Molva
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.71 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.71 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC Brno |
95 | 1.71 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 1.71 | 3.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol Opava |
95 | 1.71 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.65 | ||||||||||||||||
12= |
Jan KřížJan Kříž
BYAC Brno |
96 | 1.60 | ||||||||||||||||
12= |
Radek JandlRadek Jandl
BYAC Brno |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
14= |
Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC Brno |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
14= |
Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol Opava |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
16= |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.55 | ||||||||||||||||
16= |
Ivan MatuškevyčIvan Matuškevyč
AK Olomouc |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
16= |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.55 | ||||||||||||||||
19= |
Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ŠAK Chodov |
96 | 1.55 | ||||||||||||||||
19= |
Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia Praha |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak Třebíč |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | NM | |||||||||||||||||
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | NM | |||||||||||||||||
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
BYAC Brno |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.59 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 1.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Hodonín |
95 | 1.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 1.56 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marie GolasováMarie Golasová
TJ Šumperk |
96 | 1.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.53 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.53 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol Opava |
96 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 1.47 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Alžběta KleinováAlžběta Kleinová
TJ Sokol Opava |
96 | 1.47 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.47 | ||||||||||||||||
12 |
Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK Vítkovice |
97 | 1.47 | ||||||||||||||||
13 |
Simona DudováSimona Dudová
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.47 | ||||||||||||||||
14 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.44 | ||||||||||||||||
15 |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
16= |
Veronika ŠustáčkováVeronika Šustáčková
AK Hodonín |
95 | 1.35 | ||||||||||||||||
16= |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
18 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 1.35 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela TheimerováMichaela Theimerová
TJ Šumperk |
95 | 1.30 | ||||||||||||||||
20 |
Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 3.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 3.20 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol Opava |
95 | 3.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.10 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 2.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš NemajerLukáš Nemajer
AK Olomouc |
95 | 2.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub HolekJakub Holek
AK SSK Vítkovice |
95 | 2.60 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 2.40 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.40 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 2.40 | ||||||||||||||||
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | NM | |||||||||||||||||
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | NM | |||||||||||||||||
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | NM | |||||||||||||||||
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 2.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 2.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 2.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 2.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika RounováVeronika Rounová
TJ Šumperk |
95 | 2.42 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktorie HaráskováViktorie Harásková
TJ Šumperk |
96 | 2.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 2.32 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.22 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Bára MatuškováBára Matušková
TJ Šumperk |
96 | 2.12 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol Opava |
96 | 2.12 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 2.12 | ||||||||||||||||
13 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.82 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 6.44 -0.1 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít PernicaVít Pernica
BYAC Brno |
95 | 6.19 +1.3 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
A. C. TEPO Kladno |
95 | 6.14 +1.4 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.97 +1.6 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Spartak Třebíč |
95 | 5.76 +0.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK Vítkovice |
95 | 5.75 +1.2 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak Třebíč |
95 | 5.72 +0.5 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.68 +0.4 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 5.64 +0.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 5.56 +1.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol Opava |
95 | 5.55 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 5.55 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC Brno |
95 | 5.26 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia Praha |
95 | 5.23 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Jakub KalinaJakub Kalina
TJ Spartak Třebíč |
96 | 5.01 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK Vítkovice |
96 | 4.71 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 4.51 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 4.40 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC Brno |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.45 -0.3 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Hodonín |
95 | 5.21 +0.4 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 5.15 +1.1 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka SvobodováLenka Svobodová
AK Hodonín |
95 | 5.01 +0.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.88 +1.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.80 +0.5 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK Vítkovice |
97 | 4.79 +0.2 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 4.75 +0.7 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.74 -0.2 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.70 +0.3 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Simona DudováSimona Dudová
AK SSK Vítkovice |
95 | 4.69 | ||||||||||||||||
12 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.67 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia Praha |
95 | 4.59 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.55 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Markéta PadevětováMarkéta Padevětová
ASK Slavia Praha |
95 | 4.47 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 4.47 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Blanka HřivnáčováBlanka Hřivnáčová
TJ Sokol Opava |
96 | 4.47 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina VoloveckáKateřina Volovecká
TJ Sokol Opava |
96 | 4.44 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Marcela PírkováMarcela Pírková
AK Hodonín |
96 | 4.42 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 4.40 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.37 | ||||||||||||||||
22 |
Veronika ŠustáčkováVeronika Šustáčková
AK Hodonín |
95 | 4.27 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia Praha |
96 | 4.25 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
24 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 4.16 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO Kladno |
97 | NP | |||||||||||||||||
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Šumperk |
95 | 12.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 10.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 10.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 10.41 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 10.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia Praha |
95 | 09.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 09.85 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol Opava |
95 | 09.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.66 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol Opava |
96 | 09.59 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 09.31 | ||||||||||||||||
12 |
Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ Šumperk |
96 | 09.31 | ||||||||||||||||
13 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 09.16 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ Šumperk |
96 | 09.12 | ||||||||||||||||
15 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 08.95 | ||||||||||||||||
16 |
Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol Opava |
95 | 08.93 | ||||||||||||||||
17 |
Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk |
96 | 08.81 | ||||||||||||||||
18 |
Klára JonášováKlára Jonášová
AK Hodonín |
95 | 08.42 | ||||||||||||||||
19 |
Adéla MoulisováAdéla Moulisová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 07.90 | ||||||||||||||||
20 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 07.77 | ||||||||||||||||
21 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 07.58 | ||||||||||||||||
22 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 07.37 | ||||||||||||||||
23 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.12 | ||||||||||||||||
24 |
Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia Praha |
95 | 06.84 | ||||||||||||||||
25 |
Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 06.66 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 17.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 15.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 15.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 14.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak Třebíč |
95 | 14.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 13.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK Vítkovice |
95 | 13.67 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 13.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Antonín KasalAntonín Kasal
AK Olomouc |
95 | 13.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK Olomouc |
95 | 12.44 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC Brno |
96 | 12.30 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia Praha |
95 | 12.15 | ||||||||||||||||
13 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 11.78 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO Kladno |
95 | 11.23 | ||||||||||||||||
15 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 11.15 | ||||||||||||||||
16 |
Radek JandlRadek Jandl
BYAC Brno |
95 | 10.41 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.88 | ||||||||||||||||
18 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 09.84 | ||||||||||||||||
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 55.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 50.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 46.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 44.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 42.32 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 40.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Antonín KasalAntonín Kasal
AK Olomouc |
95 | 40.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK Vítkovice |
95 | 40.03 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 39.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 36.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 36.60 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK Olomouc |
95 | 36.39 | ||||||||||||||||
13 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 35.98 | ||||||||||||||||
14 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 35.44 | ||||||||||||||||
15 |
Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
95 | 34.21 | ||||||||||||||||
16 |
Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol Opava |
95 | 33.05 | ||||||||||||||||
17 |
Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 32.66 | ||||||||||||||||
18 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 30.10 | ||||||||||||||||
19 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 30.02 | ||||||||||||||||
20 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 29.99 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Šumperk |
95 | 30.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 28.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 26.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 25.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 25.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk |
96 | 24.28 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 23.73 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 23.24 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 22.04 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie VojtíškováLucie Vojtíšková
TJ Šumperk |
96 | 21.82 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 21.57 | ||||||||||||||||
12 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 20.98 | ||||||||||||||||
13 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 20.97 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 20.19 | ||||||||||||||||
15 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 20.01 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol Opava |
95 | 19.27 | ||||||||||||||||
17 |
Klára JonášováKlára Jonášová
AK Hodonín |
95 | 17.81 | ||||||||||||||||
18 |
Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 17.42 | ||||||||||||||||
19 |
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia Praha |
96 | 17.39 | ||||||||||||||||
20 |
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 17.12 | ||||||||||||||||
21 |
Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ Šumperk |
96 | 15.11 | ||||||||||||||||
Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 36.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 35.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ Šumperk |
96 | 33.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karla JandováKarla Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 31.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 27.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára JonášováKlára Jonášová
AK Hodonín |
95 | 27.29 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk |
96 | 27.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 26.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 25.83 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 25.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 24.98 | ||||||||||||||||
12 |
Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol Opava |
95 | 24.55 | ||||||||||||||||
13 |
Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ Šumperk |
96 | 23.76 | ||||||||||||||||
14 |
Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 23.72 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol Opava |
95 | 23.47 | ||||||||||||||||
16 |
Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 23.21 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol Opava |
95 | 23.06 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 22.01 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 21.05 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 48.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov |
95 | 47.74 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 45.95 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 44.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 42.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 42.21 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Antonín KasalAntonín Kasal
AK Olomouc |
95 | 42.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak Třebíč |
95 | 41.59 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 31.39 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK Olomouc |
95 | 31.26 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 31.07 | ||||||||||||||||
12 |
Radek JandlRadek Jandl
BYAC Brno |
95 | 28.16 | ||||||||||||||||
13 |
Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
95 | 27.95 | ||||||||||||||||
14 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 27.71 | ||||||||||||||||
15 |
David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK Chodov |
95 | 26.29 | ||||||||||||||||
16 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC Brno |
96 | 24.01 | ||||||||||||||||
17 |
Jan PalátJan Palát
TJ Spartak Třebíč |
96 | 22.57 | ||||||||||||||||
18 |
Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 21.07 | ||||||||||||||||
19 |
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 17.29 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 54.16 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 53.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 48.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC Brno |
96 | 44.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol Opava |
95 | 42.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 41.95 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak Třebíč |
95 | 41.54 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 39.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 39.17 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol Opava |
95 | 38.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 38.07 | ||||||||||||||||
12 |
Petr LackoPetr Lacko
TJ Sokol Opava |
95 | 37.58 | ||||||||||||||||
Jan KřížJan Kříž
BYAC Brno |
96 | 37.58 | |||||||||||||||||
14 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 35.00 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš HanzlTomáš Hanzl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 34.19 | ||||||||||||||||
16 |
Adam KoláčekAdam Koláček
BYAC Brno |
96 | 33.54 | ||||||||||||||||
17 |
Martin TomášMartin Tomáš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 32.45 | ||||||||||||||||
18 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 32.44 | ||||||||||||||||
19 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 31.35 | ||||||||||||||||
20 |
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 31.18 | ||||||||||||||||
21 |
Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 28.61 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 28.27 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 32.09 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 30.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková
TJ Sokol Opava |
96 | 29.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 28.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 27.95 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB Nýřany |
95 | 27.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol Opava |
95 | 27.10 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol Opava |
95 | 26.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Šumperk |
95 | 25.01 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla HalátkováAdéla Halátková
TJ Sokol Opava |
95 | 24.89 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol Opava |
95 | 24.77 | ||||||||||||||||
12 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 24.66 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie VojtíškováLucie Vojtíšková
TJ Šumperk |
96 | 24.08 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 23.15 | ||||||||||||||||
15 |
Denisa ZelenkováDenisa Zelenková
AK Hodonín |
95 | 22.26 | ||||||||||||||||
16 |
Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 22.14 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 21.32 | ||||||||||||||||
18 |
Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 18.09 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia Praha |
95 | 11.92 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | TJ Sokol Opava | 18:33.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | TJ Sokol Opava | 18:35.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip KoníčekFilip Koníček | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 18:59.8 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 19:48.5 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠléglJiří Šlégl | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 20:21.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | AK SSK Vítkovice | 21:31.3 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj ŠindlerMatěj Šindler | 97 | A. C. TEPO Kladno | 21:34.1 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Erik WeberErik Weber | 96 | BYAC Brno | 21:59.6 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan RounJan Roun | 96 | ASK Slavia Praha | 21:59.9 | 2.00 | ||||||||||||||
Petr LackoPetr Lacko | 95 | TJ Sokol Opava | DQ | ||||||||||||||||
David ŠpriňarDavid Špriňar | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | ||||||||||||||||
Miroslav HerzánMiroslav Herzán | 95 | AK Olomouc | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně
(so, 2.10.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SchleisováJohana Schleisová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 19:32.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19:42.6 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana KalistováJana Kalistová | 95 | ATLETCLUB Nýřany | 19:52.4 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristiánka PřikrylováKristiánka Přikrylová | 95 | AK Hodonín | 20:07.6 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela BosákováMichaela Bosáková | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20:07.9 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Linda KukolováLinda Kukolová | 95 | TJ Sokol Opava | 20:17.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela MaláMichaela Malá | 95 | A. C. TEPO Kladno | 20:20.5 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20:49.2 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21:30.5 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kristýna RochováKristýna Rochová | 96 | TJ Sokol Opava | 21:52.8 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tereza MíčováTereza Míčová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23:45.6 | |||||||||||||||
12 | Eliška ŠrajerováEliška Šrajerová | 95 | AK SSK Vítkovice | 23:46.6 | |||||||||||||||
13 | Lenka CibulkováLenka Cibulková | 96 | TJ Sokol Opava | 23:51.5 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 201.50 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 187.00 | ||||||||||||||||
3 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 149.00 | ||||||||||||||||
4 | BYACB BYACB | BYAC Brno | 128.00 | ||||||||||||||||
5 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 122.00 | ||||||||||||||||
6 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 079.50 | ||||||||||||||||
7 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 068.00 | ||||||||||||||||
8 | CHODO CHODO | ŠAK Chodov | 045.00 | ||||||||||||||||
9 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 042.00 | ||||||||||||||||
10 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 041.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NYRAN NYRAN | ATLETCLUB Nýřany | 171.50 | ||||||||||||||||
2 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 159.50 | ||||||||||||||||
3 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 143.00 | ||||||||||||||||
4 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 122.00 | ||||||||||||||||
5 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 104.00 | ||||||||||||||||
6 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 077.50 | ||||||||||||||||
7 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 072.50 | ||||||||||||||||
8 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 049.00 | ||||||||||||||||
9 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 043.00 | ||||||||||||||||
10 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 010.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |