Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kladno (2. 10. 2010)

skok daleký - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.44 -0.1 m/s 11.00
2 Vít PernicaVít Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
95 6.19 +1.3 m/s 9.00
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.14 +1.4 m/s 8.00
4 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.97 +1.6 m/s 7.00
5 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.76 +0.2 m/s 6.00
6 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 5.75 +1.2 m/s 5.00
7 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.72 +0.5 m/s 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.68 +0.4 m/s 3.00
9 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.64 +0.9 m/s 2.00
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.56 +1.0 m/s 1.00
11 Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.55 +1.3 m/s
12 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.55 +1.6 m/s
13 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
95 5.26 +1.1 m/s
14 Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.23 +1.2 m/s
15 Jakub KalinaJakub Kalina
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 5.01 +0.4 m/s
16 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 4.71 +0.1 m/s
17 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.51 +0.7 m/s
18 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.40 +0.5 m/s
Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
95 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.45 -0.3 m/s 11.00
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
95 5.21 +0.4 m/s 9.00
3 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 5.15 +1.1 m/s 8.00
4 Lenka SvobodováLenka Svobodová
AK HodonínAK Hodonín
95 5.01 +0.2 m/s 7.00
5 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.88 +1.2 m/s 6.00
6 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.80 +0.5 m/s 5.00
7 Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.79 +0.2 m/s 4.00
8 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 4.75 +0.7 m/s 3.00
9 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.74 -0.2 m/s 2.00
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
96 4.70 +0.3 m/s 1.00
11 Simona DudováSimona Dudová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 4.69
12 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.67 +0.4 m/s
13 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.59 +0.8 m/s
14 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.55 +0.3 m/s
15 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.47 -0.6 m/s
16 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.47 +1.5 m/s
17 Blanka HřivnáčováBlanka Hřivnáčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.47 +0.6 m/s
18 Kateřina VoloveckáKateřina Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.44 +1.1 m/s
19 Marcela PírkováMarcela Pírková
AK HodonínAK Hodonín
96 4.42 +0.3 m/s
20 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 4.40 +0.4 m/s
21 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.37
22 Veronika ŠustáčkováVeronika Šustáčková
AK HodonínAK Hodonín
95 4.27 +0.9 m/s
23 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.25 -0.9 m/s
24 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.16 +0.3 m/s
Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NP
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 NM
Celkem 26 závodníků