Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open

Hradec Králové (15. 5. 2010)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.58
2 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.53
3 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 6.49
4 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.95
5 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.91
6 Jakub HanušJakub Hanuš
TJ Spartak SlatiňanyTJ Spartak Slatiňany
93 5.91
7 Radek DočkalRadek Dočkal
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.83
8 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.69
9 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5.47
10 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.39
11 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
94 5.37
Martin PeterkaMartin Peterka
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 NM
Poznámky/pokusy:
" Přebor PA KAS:<br>1. Vondráček<br>2. Beneš<br>3. Matějka<br>Přeborník KH KAS:<br>1. Nosek<br>vítr neměřen
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.85
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.40
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.14
4 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 5.10
5 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
91 5.01
6 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.89
7 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 4.87
8 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 4.69
9 Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
91 4.59
10 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 4.57
11 Markéta QuaiserováMarkéta Quaiserová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 4.28
12 Jana GottwaldováJana Gottwaldová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 4.13
Eliška ŘíčařováEliška Říčařová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
80 DNS
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen<br>Přebor PA KAS:<br>1. Tamchynová<br>2. Chmelařová<br>3. Adamská<br><br>Přebornice KH KAS pro nesplnění podmínek nevyhlášena.
Celkem 13 závodníků