Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Olomouc (8. 6. 2010)

skok daleký - Žáci

(út, 8.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
ZŠ Benešova - TŘEBÍČZŠ Benešova - TŘEBÍČ
95 6.27 +1.1 m/s 6.27+1,1X+1,36.16+0,86.276.23+1,7 646
2 Václav KozelVáclav Kozel
ZŠ TGM - IVANČICEZŠ TGM - IVANČICE
94 6.11 +1.0 m/s 3.10+0,35.67+0,35.44+0,05.676.11+1,0 610
3 Silvio GregorSilvio Gregor
ZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD MORAVOUZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD...
94 6.04 +1.1 m/s 6.04+1,15.98+1,05.95+0,66.045.49+0,1 595
4 Adam KlapilAdam Klapil
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
94 6.00 +0.8 m/s 6.00+0,85.80+0,1X+0,96.00X 587
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
ŽS Dukelská - BENEŠOVŽS Dukelská - BENEŠOV
95 5.87 +1.0 m/s 5.75+0,85.72+1,25.87+1,05.87X+1,0 559
6 Filip KopečnýFilip Kopečný
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
94 5.81 X+0,2+X0,4X+0,205.81 546
7 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
ZŠ Liberecká - JABLONEC NAD NISOUZŠ Liberecká - JABLONEC NAD...
95 5.76 -0.6 m/s 5.76-0,6X+2,05.69+0,55.765.67+2,3 535
8 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
ŽS Dukelská - BENEŠOVŽS Dukelská - BENEŠOV
95 5.69 +0.2 m/s 5.69+0,2X+1,45.25+0,85.695.57+1,7 521
9 Martin NagyMartin Nagy
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
94 5.68 +0.5 m/s 5.57+1,55.68+0,55.58+1,35.685.66+1,1 519
10 Jakub RusekJakub Rusek
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 5.65 +0.7 m/s X+0,6X+0,85.65+0,75.655.46+0,3 512
11 Vojtěch MusilVojtěch Musil
ZŠ Benešova - TŘEBÍČZŠ Benešova - TŘEBÍČ
95 5.54 +0.6 m/s X+3,05.54+0,65.31+0,05.545.09+2,5 490
12 Rostislav HavlínRostislav Havlín
ZŠ TGM - IVANČICEZŠ TGM - IVANČICE
94 5.47 +0.0 m/s 5.23+2,05.26+1,35.00+0,45.265.47+0,0 475
13 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD MORAVOUZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD...
94 5.43 +1.9 m/s X+0,05.05+0,75.26+0,55.265.43+1,9 467
14 Zbyněk BolfZbyněk Bolf
ZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD MORAVOUZŠ a MŠ Hutník - VESELÍ NAD...
94 5.42 +1.8 m/s 5.41+1,35.42+1,85.08+0,75.42 465
15 Tomáš SlepánekTomáš Slepánek
ZŠ TGM - IVANČICEZŠ TGM - IVANČICE
95 5.41 +1.7 m/s 5.01+1,65.41+1,75.06+0,15.414.23+0,9 463
16 Tomáš TenglerTomáš Tengler
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
94 5.39 +3.1 m/s 5.26+1,55.30+0,0X+0,5.305.39+3,1 459
17 Petr GarabíkPetr Garabík
ZŠ Liberecká - JABLONEC NAD NISOUZŠ Liberecká - JABLONEC NAD...
95 5.38 +0.4 m/s X+1,75.38+0,45.29+0,55.385.13+0,7 457
18 Roman SmičkaRoman Smička
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
94 5.35 +0.3 m/s 5.17+1,55.10+1,15.04+1,65.175.35+0,3 451
19 Petr TrojanPetr Trojan
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
95 5.31 +0.7 m/s 5.29+1,45.31+0,75.25+0,25.315.06+1,2 443
20 Antonín JalůvkaAntonín Jalůvka
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
94 5.15 +0.0 m/s 5.06+1,65.00+0,45.15+0,05.15X+0,4 411
21 Jan SoukalJan Soukal
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
95 4.70 +2.1 m/s 3.85+2,14.70+2,14.59-0,04.704.70+2,2 326
22 Petr VybíralPetr Vybíral
ZŠ Liberecká - JABLONEC NAD NISOUZŠ Liberecká - JABLONEC NAD...
95 4.24 +0.7 m/s X-0,2X+1,0X+1,104.24+0,7 245
23 Aleš StrnadAleš Strnad
ŽS Dukelská - BENEŠOVŽS Dukelská - BENEŠOV
95 3.82 +0.6 m/s 3.82+0,6-+0,7-3.82- 177
František HvězdaFrantišek Hvězda
ZŠ Benešova - TŘEBÍČZŠ Benešova - TŘEBÍČ
94 0 X+1,7X+0,4--0--
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 8.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr GaluškaPetr Galuška
ZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRADIŠTĚZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRAD...
96 5.50 +1.1 m/s 5.50+1,15.12+0,24.69+1,05.504.60+1,8 481
2 Josef EgrtJosef Egrt
ZŠ Skálova - TURNOVZŠ Skálova - TURNOV
97 5.45 +0.9 m/s 5.37+0,6X+0,55.45+0,95.45X+1,9 471
3 Martin KrauseMartin Krause
ZŠ Tasovice - TASOVICEZŠ Tasovice - TASOVICE
96 5.15 +0.6 m/s 4.98-0,75.15+0,65.05+0,35.155.04+0,5 411
4 Jiří BuťaJiří Buťa
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
96 5.15 +0.0 m/s 5.15-0,0X+0,6X+0,45.15X+0,4 411
5 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.95 +0.6 m/s 4.87+0,24.95+0,64.94+0,44.954.56+0,8 373
6 Pavel HlavatýPavel Hlavatý
ZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRADIŠTĚZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRAD...
96 4.94 +1.4 m/s 4.53-0,04.94+1,44.82+0,64.944.42+0,2 371
7 Richard SymonyiRichard Symonyi
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
96 4.92 +0.4 m/s X+0,2X+0,24.92+0,44.92X+0,0 367
8 Jakub KořínekJakub Kořínek
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.87 +1.1 m/s X+0,24.87+1,14.50+0,64.874.55+0,0 358
9 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
96 4.86 +0.7 m/s X+0,64.86+0,74.27+0,84.86- 356
10 Stanislav LepičStanislav Lepič
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
96 4.78 +0.8 m/s 4.56+0,54.60+0,84.45+0,34.604.78+0,8 341
11 Matěj BeňovičMatěj Beňovič
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.76 +0.3 m/s 4.76+0,34.52+0,64.69+0,14.764.75-0,3 337
12 Štefan DanisŠtefan Danis
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
96 4.72 +0.6 m/s ----4.72+0,64.72- 330
13 Tomáš KošutTomáš Košut
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
96 4.63 +0.4 m/s 4.45+0,84.63+0,4-+0,24.63-- 313
14 Jakub MikešJakub Mikeš
ZŠ Skálova - TURNOVZŠ Skálova - TURNOV
97 4.60 +0.0 m/s X+0,84.35+0,5X-0,04.354.60-0,0 308
15 Tomáš BlumentrittTomáš Blumentritt
ZŠ U Lesa - NOVÝ BORZŠ U Lesa - NOVÝ BOR
96 4.52 +0.2 m/s 4.15+0,34.52+0,2X+0,64.524.33+2,1 294
16 Pavel ChromecPavel Chromec
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
96 4.51 +1.3 m/s 4.48+1,34.49+1,84.51+1,34.51- 292
17 Jan VaněčekJan Vaněček
ZŠ Skálova - TURNOVZŠ Skálova - TURNOV
96 4.50 +1.1 m/s 4.02+0,04.50+1,1X+0,94.504.05-0,0 290
18 Ivo DobrozemskýIvo Dobrozemský
ZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRADIŠTĚZŠ Sportovní - UHERSKÉ HRAD...
97 4.47 +1.2 m/s 3.78+0,04.47+1,24.38+0,64.474.29+0,6 285
19 Dominik BubákDominik Bubák
ZŠ U Lesa - NOVÝ BORZŠ U Lesa - NOVÝ BOR
96 4.41 +0.5 m/s 4.41+0,53.95+1,63.67+1,14.414.06+0,2 274
20 Petr GrulichPetr Grulich
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
97 4.36 +0.3 m/s 4.36+0,34.34+0,34.21+0,44.36X-0,0 266
21 Pavel KučeraPavel Kučera
ZŠ Tasovice - TASOVICEZŠ Tasovice - TASOVICE
96 4.29 +1.1 m/s 4.28+0,04.13+0,43.82+1,34.284.29+1,1 254
22 David HolýDavid Holý
ZŠ U Stadionu - CHRUDIMZŠ U Stadionu - CHRUDIM
98 4.02 +0.8 m/s 3.99-0,04.02+0,83.98+0,74.023.74+1,2 209
23 Jakub MichálekJakub Michálek
ZŠ Tasovice - TASOVICEZŠ Tasovice - TASOVICE
97 4.00 +0.0 m/s 3.98+0,83.95+0,13.89-0,03.984.00+0,0 206
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 8.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
95 5.09 +0.7 m/s 4.85+2,75.09+0,7X5.094.53+0,2 584
2 Denisa MaxnerováDenisa Maxnerová
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
94 4.97 +0.8 m/s 4.97+0,84.82+1,64.60+1,04.974.93+0,8 551
3 Anna RutrlováAnna Rutrlová
ZŠ Strž - DVŮR KRÁLOVÉZŠ Strž - DVŮR KRÁLOVÉ
95 4.96 +0.3 m/s X4.70+1,6X4.704.96+0,3 548
Petra KotrlováPetra Kotrlová
ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12
96 4.96 +0.8 m/s 4.43+0,74.46+1,24.60+0,14.604.96+0,8 548
5 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
5. ZŠ KLADNO5. ZŠ KLADNO
95 4.94 +1.5 m/s 4.53+0,84.50+0,64.94+1,54.944.89+0,0 543
6 Markéta RakováMarkéta Raková
ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12
95 4.92 +0.3 m/s 4.92+0,34.79+1,9X4.92X 538
7 Dominika BalousováDominika Balousová
5. ZŠ Pasířská - JABLONEC NAD NISOU5. ZŠ Pasířská - JABLONEC N...
95 4.85 +0.0 m/s 4.66+0,24.85+0,0X4.854.69+0,8 519
8 Petra VítováPetra Vítová
5. ZŠ Pasířská - JABLONEC NAD NISOU5. ZŠ Pasířská - JABLONEC N...
95 4.80 +1.1 m/s 4.67+0,34.80+1,14.65+1,44.804.63+0,0 506
9 Kateřina VoloveckáKateřina Volovecká
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.62 +1.1 m/s 4.62+1,1X4.43+0,14.624.38+2,0 459
10 Lucie UlmanováLucie Ulmanová
ZŠ Březové Hory - PŘÍBRAMZŠ Březové Hory - PŘÍBRAM
96 4.53 +8.0 m/s 4.52+0,24.53+083.18+0,74.53X 436
Barbora RadnickáBarbora Radnická
ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12ZŠ TGM Modřany - PRAHA 12
96 4.53 +0.8 m/s X4.47+1,64.53+0,84.53X 436
12 Dominika KrejčováDominika Krejčová
ZŠ Březové Hory - PŘÍBRAMZŠ Březové Hory - PŘÍBRAM
95 4.51 +1.4 m/s 4.49+0,74.25+0,0X4.494.51+1,4 431
13 Adéla VeselskáAdéla Veselská
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
96 4.49 +0.1 m/s 4.21+0,6X4.43+1,64.434.49+0,1 426
14 Simona VosátkováSimona Vosátková
5. ZŠ KLADNO5. ZŠ KLADNO
96 4.46 +2.4 m/s 4.27+0,64.46+2,44.22+1,24.464.38+0,7 418
15 Markéta PřikrylováMarkéta Přikrylová
ZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
94 4.42 +1.0 m/s 4.29+1,1X4.23+1,24.294.42+1,0 408
16 Andrea GrimováAndrea Grimová
5. ZŠ Pasířská - JABLONEC NAD NISOU5. ZŠ Pasířská - JABLONEC N...
96 4.41 +0.6 m/s 4.41+0,64.38+0,04.41+0,74.41X 406
17 Lucie KubešováLucie Kubešová
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
96 4.37 +1.3 m/s 4.31+0,84.14+0,24.12-0,004.314.37+1,3 396
18 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
5. ZŠ KLADNO5. ZŠ KLADNO
95 4.36 +1.2 m/s 4.01+0,64.15+0,54.36+1,24.364.00+0,5 393
19 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
ZŠ Strž - DVŮR KRÁLOVÉZŠ Strž - DVŮR KRÁLOVÉ
96 4.31 +0.0 m/s 4.30+1,1X4.24+0,54.304.31-0,0 381
20 Lenka CibulkováLenka Cibulková
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.28 +1.7 m/s 3.83+0,54.18+1,43.98+1,14.184.28+1,7 374
21 Denisa WendligováDenisa Wendligová
ZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
94 4.19 +2.7 m/s 4.11+0,74.03+1,54.04+0,84.114.19+2,7 352
22 Hedvika ŠvehlováHedvika Švehlová
ZŠ Březové Hory - PŘÍBRAMZŠ Březové Hory - PŘÍBRAM
94 4.05 +0.2 m/s 3.98+0,64.05+0,23.92+1,44.053.16+1,0 319
23 Petra PokornáPetra Pokorná
ZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
95 3.83 +0.0 m/s 3.50+0,83.83+0,03.65+1,23.833.14+2,5 270
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
5. ZŠ KLADNO5. ZŠ KLADNO
95 DNP 0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 8.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
97 5.26 +0.2 m/s 5.26+0,24.58+0,84.70+0,05.265.09+1,3 631
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
ZŠ Arbesova - JABLONEC NAD NISOUZŠ Arbesova - JABLONEC NAD ...
96 4.74 +0.0 m/s X+0,04.07+0,54.74-0,04.74X+0,2 490
3 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
97 4.53 +1.7 m/s 4.36+0,84.50+0,54.35+0,54.504.53+1,7 436
4 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
ZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOUZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOU
96 4.46 +1.4 m/s 4.33+0,44.08+0,14.46+1,44.464.39+1,2 418
5 Eva LevorováEva Levorová
ZŠ PŘEŠTICEZŠ PŘEŠTICE
96 4.45 +0.2 m/s 4.45+0,24.39+0,64.22+0,24.454.26+0,6 416
6 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
ZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KRÁLOVÉZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KR...
96 4.40 +0.6 m/s 4.40+0,64.15+0,13.93+0,34.40X+1,1 403
7 Tereza BurešováTereza Burešová
ZŠ Campanus - PRAHAZŠ Campanus - PRAHA
97 4.34 +0.5 m/s 4.25+0,14.34+0,5X+0,34.343.43+0,9 388
8 Eliška VinárkováEliška Vinárková
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.33 +0.5 m/s X+0,14.24+0,34.10+0,84.244.33+0,5 386
9 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
96 4.32 +0.6 m/s 4.25+2,04.20+0,14.32+0,64.324.06+0,3 384
10 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
ZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZI...
96 4.28 +0.0 m/s X+1,24.28-0,04.01+0,94.282.81+0,7 374
11 Tereza HouskováTereza Housková
ZŠ Campanus - PRAHAZŠ Campanus - PRAHA
96 4.23 +0.4 m/s 4.09+1,13.99+0,93.95+1,24.094.23+0,4 362
12 Kateřina HolubováKateřina Holubová
ZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KRÁLOVÉZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KR...
98 4.16 -0.3 m/s 4.09+2,34.12+0,14.16-0,34.164.14+0,1 345
13 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
97 4.16 +0.8 m/s 4.16+0,83.89+1,03.72+0,54.163.47+1,7 345
14 Kristýna StrakováKristýna Straková
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
96 4.13 +0.2 m/s 3.99+0,04.13+0,23.73+1,04.13X+1,0 338
15 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
ZŠ Heyrovského - OLOMOUCZŠ Heyrovského - OLOMOUC
97 4.11 +0.9 m/s X+0,44.11+0,9X+1,64.114.04+0,4 333
16 Barbora JandováBarbora Jandová
ZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOUZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOU
96 4.10 +1.4 m/s 3.14+0,03.54+0,33.57-0,03.574.10+1,4 331
17 Lucie StaňkováLucie Staňková
ZŠ PŘEŠTICEZŠ PŘEŠTICE
98 4.07 +1.3 m/s 4.07+1,34.00+1,43.74+1,04.073.44-0,0 324
18 Estefania DeSotoBebiaEstefania DeSotoBebia
ZŠ Slovácká - BŘECLAVZŠ Slovácká - BŘECLAV
96 4.07 +0.8 m/s 4.07+0,83.63+0,83.51+0,44.073.82+2,1 324
19 Kateřina PetrtýlováKateřina Petrtýlová
ZŠ Arbesova - JABLONEC NAD NISOUZŠ Arbesova - JABLONEC NAD ...
96 4.02 +0.2 m/s 4.01+1,73.50+1,03.94+0,04.014.02+0,2 312
20 Petra PalkovičováPetra Palkovičová
ZŠ Englišova - OPAVAZŠ Englišova - OPAVA
97 4.02 +0.6 m/s 3.98+0,14.02+0,63.80+0,64.023.58-0,0 312
21 Denisa KonvičnáDenisa Konvičná
ZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZI...
97 3.94 +0.9 m/s 2.52+0,13.65+0,93.67+0,33.673.94+0,9 294
22 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KRÁLOVÉZŠ Schulzovy Sady - DVŮR KR...
96 3.88 +0.0 m/s X+1,93.88-0,0X-0,43.883.83+1,4 281
23 Tereza ŠperlováTereza Šperlová
ZŠ PŘEŠTICEZŠ PŘEŠTICE
97 3.88 +0.4 m/s 3.88+0,43.77+0,83.72+0,03.883.63+1,4 281
24 Erika MizerováErika Mizerová
ZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOUZŠ TGM - LOMNICE NAD POPELKOU
96 3.86 +0.9 m/s 3.86+0,93.76+0,33.86+0,13.863.70+0,4 276
25 Anna BízikováAnna Bíziková
ZŠ Campanus - PRAHAZŠ Campanus - PRAHA
97 3.63 +0.5 m/s 3.41+0,7X+0,9X+1,03.413.63+0,5 227
26 Veronika HasalíkováVeronika Hasalíková
ZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍZŠ Vyhlídka - VALAŠSKÉ MEZI...
98 3.52 +0.5 m/s 3.43+0,53.52+0,53.04+0,33.52X+1,1 204
27 Kristýna JirkůKristýna Jirků
ZŠ Arbesova - JABLONEC NAD NISOUZŠ Arbesova - JABLONEC NAD ...
96 3.50 +2.3 m/s 3,24 +0.8 m/s X+0,9X-0,03.24+0,83.243.50+2,3 200
Celkem 27 závodníků