Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále atletického čtyřboje

Šumperk (18. - 19. 6. 2010)
skok vysoký - Žáci (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VelíkTomáš Velík 94 ZŠ BojkoviceZŠ Bojkovice 1.90 714
2 Jakub ŠidloJakub Šidlo 94 ZŠ BojkoviceZŠ Bojkovice 1.78 610
3 Radek VeselkaRadek Veselka 95 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1.78 610
skok vysoký - Žákyně (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 ZŠ Moravská Třebová, PalackéhoZŠ Moravská Třebová, Palackého 1.60 736
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 95 ZŠ Moravská Třebová, PalackéhoZŠ Moravská Třebová, Palackého 1.56 689
skok daleký - Žáci (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal BednaříkMichal Bednařík 94 ZŠ Ústí nad Labem, VinařskáZŠ Ústí nad Labem, Vinařská 6.49 695
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ZŠ Benešovo náměstí, PardubiceZŠ Benešovo náměstí, Pardubice 6.28 648
3 Filip KopečnýFilip Kopečný 94 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 6.08 604
skok daleký - Žákyně (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna LofflerováKristýna Lofflerová 94 ZŠ Břeclav, KupkovaZŠ Břeclav, Kupkova 5.26 631
2 Dominika BalousováDominika Balousová 95 ZŠ Pasířská,Jablonec nad NisouZŠ Pasířská,Jablonec nad Nisou 5.07 578
3 Petra HerclíkováPetra Herclíková 95 ZŠ Pražská, Benátky nad JizerouZŠ Pražská, Benátky nad Jiz... 4.93 540
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VlkováDaniela Vlková 95 ZŠ Luhačovice, ŠkolníZŠ Luhačovice, Školní 10.69 575
2 Petra VítováPetra Vítová 95 ZŠ Pasířská,Jablonec nad NisouZŠ Pasířská,Jablonec nad Nisou 10.18 541
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 10.03 531
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan ŠochmanMilan Šochman 94 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 14.84 780
2 Radek VeselkaRadek Veselka 95 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 14.08 733
3 Radim GabčoRadim Gabčo 95 ZŠ Břeclav, KupkovaZŠ Břeclav, Kupkova 13.53 700
hod kriketovým míčkem - Žáci (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Dukát David Dukát 94 ZŠ Zubří, HlavníZŠ Zubří, Hlavní 82.79 595
2 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 95 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 78.64 558
3 Kamil ŠarközyKamil Šarközy 94 ZŠ Břeclav, KupkovaZŠ Břeclav, Kupkova 76.36 538
hod kriketovým míčkem - Žákyně (pátek, 18.6.2010)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 Gymnázium Stříbro,SoběslavovaGymnázium Stříbro,Soběslavova 57.92 580
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 95 ZŠ Moravská Třebová, PalackéhoZŠ Moravská Třebová, Palackého 55.54 549
3 Sára GuryčováSára Guryčová 94 ZŠ Luhačovice, ŠkolníZŠ Luhačovice, Školní 53.65 525