Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Olomoucká dvacítka

Olomouc (20. 3. 2010)

3 km chůze - Muži

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 AK BohumínAK Bohumín 13:20
2 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:57
3 Luděk HančLuděk Hanč 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:22
4 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:27
5 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 AK OlomoucAK Olomouc 19:57
Celkem 5 závodníků

3 km chůze - Juniorky

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 13:26
2 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 13:26
3 Karin MaťašovskáKarin Maťašovská 94 SG Stavbár NitraSG Stavbár Nitra 15:31
4 Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:19
5 Lucie HolušováLucie Holušová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16:21
6 Viktorie MichutováViktorie Michutová 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 18:21
7 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Frýdek MístekTJ Frýdek Místek 18:53
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Frýdek MístekTJ Frýdek Místek 19:05
9 Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:42
Celkem 9 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 48:53
2 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 AK KroměřížAK Kroměříž 50:00
3 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 USK PrahaUSK Praha 50:37
4 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54:49
5 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KlatovyTJ Klatovy 55:24
6 Ivan ElischerIvan Elischer 60 Athletic Club Ústí n/L.Athletic Club Ústí n/L. 56:56
7 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 TJ KlatovyTJ Klatovy 58:16
8 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59:47
9 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 60:04
10 Robert HebkýRobert Hebký 50 TJ KlatovyTJ Klatovy 60:28
11 Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 61:13
12 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61:29
13 Jiří HostýnekJiří Hostýnek 61 TJ KlatovyTJ Klatovy 62:14
14 Matěj RašovskýMatěj Rašovský 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 62:30
15 Petr ŘíhaPetr Říha 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63:58
16 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ ZnojmoTJ Znojmo 64:45
17 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 64:50
18 František MockerFrantišek Mocker 58 AC Česká LípaAC Česká Lípa 67:40
19 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 68:05
20 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 73:16
21 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 73:38
Ondřej StodolaOndřej Stodola 81 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DQ
Celkem 22 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PrahaUSK Praha 44:54
2 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 USK PrahaUSK Praha 45:26
3 Mária CzakováMária Czaková 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47:26
4 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51:38
5 Hana HerberováHana Herberová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52:47
6 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 54:59
7 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 55:57
8 Anna StaňkováAnna Staňková 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 55:57
9 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58:25
10 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65:41
Celkem 10 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 20.3.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Roman ŘíhaRoman Říha 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:32:42
2 Miloš HolušaMiloš Holuša 65 AK KroměřížAK Kroměříž 1:33:03
3 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:35:27
4 Martin BukáčekMartin Bukáček 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36:23
5 Vít HrdličkaVít Hrdlička 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:37:04
6 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:37:20
7 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:37:35
8 David HerberDavid Herber 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:38:59
9 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:40:20
10 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:42:22
11 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:43:04
12 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AK ZlínAK Zlín 1:43:26
13 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:44:00
14 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:44:25
15 Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:48:13
16 Josef SmolaJosef Smola 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:48:36
17 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:50:24
18 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 1:52:03
19 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:52:57
20 Josef VlasákJosef Vlasák 64 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:53:18
21 Roman PsůtkaRoman Psůtka 62 AC DomažliceAC Domažlice 1:56:49
22 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:58:04
23 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 1:59:10
24 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 2:09:32
25 Jan ChmelařJan Chmelař 61 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10:33
26 Rudolf VančuraRudolf Vančura 54 AC DomažliceAC Domažlice 2:14:55
27 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:25:53
Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Celkem 29 závodníků