Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (2. 5. 2010)

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.12 +0.0 m/s 5.97-0.15.91+0.05.82+0.05.975.85-0.1X-0.26.12+0.0
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 5.99 +0.0 m/s 5.66+0.05.87+0.15.76+0.05.875.81-0.15.61-0.45.99+0.0
3 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.94 -0.5 m/s 4.69+0.0X+0.45.86-0.65.865.93-0.45.94-0.55.87+0.0
4 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.76 +0.2 m/s 5.51-0.35.76+0.25.35+0.25.765.27-0.25.73-0.35.69+0.0
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.62 -0.1 m/s 5.55-0.55.51+0.15.47+0.15.554.88-0.63.11-0.25.62-0.1
6 Ondřej ZelenýOndřej Zelený
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 5.43 +0.1 m/s 5.37-1.15.34+0.05.37-0.45.374.51-0.14.98-0.55.43+0.1
7 Vít KalvodaVít Kalvoda
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 5.12 +0.0 m/s 4.83-0.75.12+0.05.12-0.35.124.68-0.44.92-0.14.87-0.1
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 5.78
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.69
3 František WiesnerFrantišek Wiesner
AFK ChrudimAFK Chrudim
96 5.57
4 Jan KuklíkJan Kuklík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 5.46
5 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.43
6 Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.21
7 Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 5.20
8 Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
95 5.08
9 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.95
10 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.93
11 Marek ToufarMarek Toufar
AFK ChrudimAFK Chrudim
96 4.78
12 Marek JanákMarek Janák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 4.31
13 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.18
14 Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.98
Lukáš SchořLukáš Schoř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 5.19 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
2 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.14 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
3 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.95 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 4.74 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
5 Sára VackováSára Vacková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.70 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 4.59 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
7 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.54 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
8 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.24 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
9 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.19 4.19-0,74.18-0,24.13-0,54.19------
Nikola ŠrámkováNikola Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.42 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
2 Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.25 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová
ABK LiberecABK Liberec
95 5.19 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
4 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.92 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.87 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
6 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.77 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
7 Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.73 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
8 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.46 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
9 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.42 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
10 Lucie SotonováLucie Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.38 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
11 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.37 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.37 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
13 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.33 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
14 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.28 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
15 Nikola GrospičováNikola Grospičová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 4.22 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
16 Adéla FuchsováAdéla Fuchsová
AFK ChrudimAFK Chrudim
96 4.17 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
17 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 4.16 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
18 Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4.14 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
19 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.09 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
20 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.94 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
21 Denisa GavorováDenisa Gavorová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 3.88 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
22 Adéla FilounováAdéla Filounová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.85 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
23 Aneta HanusováAneta Hanusová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 3.81 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
24 Alena RyšánováAlena Ryšánová
AC ČáslavAC Čáslav
97 3.78 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
25 Šárka MatemováŠárka Matemová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.68 3.61+0.03.68-1.13.64+0.03.68
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 DNP
Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 DNP
Anna LojkáskováAnna Lojkásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 DNP
Celkem 28 závodníků