Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Městský a okresní přebor v bězích pro mladší žactvo

Hradec Králové (8. 4. 2010)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub Roubal Jakub Roubal 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 09.0
2 David Zítko David Zítko 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 09.5
3 Michal ČesákMichal Česák 97 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 09.5
4 Daniel Karlík Daniel Karlík 99 ZŠ Mandysova - HKZŠ Mandysova - HK 09.7
5 Jáchym Kavalír Jáchym Kavalír 99 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 10.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ČihákPavel Čihák 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.0
2 Karel Kryštof Karel Kryštof 98 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.1
3 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
4 Filip MairingerFilip Mairinger 97 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.5
5 Jakub JanataJakub Janata 97 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 09.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
3 Petr BeranPetr Beran 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
4 Dalibor Jeřábek Dalibor Jeřábek 98 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 09.5
5 Pavel RežnýPavel Režný 98 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.7
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Sobotka Jan Sobotka 97 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 08.4
2 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.4
3 David GrinbergDavid Grinberg 97 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.7
4 Martin NeradílekMartin Neradílek 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.3
5 Vít HrubešVít Hrubeš 98 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.4
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VápeníkAdam Vápeník 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.0
2 Adam Růžička Adam Růžička 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.1
3 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.8
4 Jaroslav Šantrůček Jaroslav Šantrůček 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.5
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 ZŠ Třebechovice p.Or.ZŠ Třebechovice p.Or. 09.6
2 Dominik Hruška Dominik Hruška 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 10.2
3 Tomáš KomberecTomáš Komberec 98 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 10.3
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Sobotka Jan Sobotka 97 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 08.4
2 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.6
3 Jakub Roubal Jakub Roubal 99 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 08.8
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9
5 Pavel ČihákPavel Čihák 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.9
6 Adam VápeníkAdam Vápeník 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.9
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 09.6
2 Ema Doležalová Ema Doležalová 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.0
3 Lucie Krausová Lucie Krausová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2
4 Tereza Kinská Tereza Kinská 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.3
5 Aneta KrausováAneta Krausová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela Vodičková Gabriela Vodičková 99 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 10.0
2 Petra HápováPetra Hápová 00 ZŠ Malšova Lhota-HKZŠ Malšova Lhota-HK 10.7
3 Zuzana Kombercová Zuzana Kombercová 00 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 10.9
4 Františka Novotná Františka Novotná 99 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 11.0
5 Magdaléna Novotná Magdaléna Novotná 00 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 12.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.6
2 Kateřina PácalováKateřina Pácalová 99 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 11.0
3 Natálie Hovádková Natálie Hovádková 99 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 11.1
4 Denisa Janáčková Denisa Janáčková 00 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 11.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 09.2
2 Štěpánka BořkováŠtěpánka Bořková 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
3 Marie Marková Marie Marková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
4 Anna BartolottiAnna Bartolotti 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8
5 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 08.8
2 Kateřina SamkováKateřina Samková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3
3 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.3
4 Markéta Barešová Markéta Barešová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7
5 Tereza Dvořáčková Tereza Dvořáčková 98 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.8
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HálováBarbora Hálová 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.8
2 Tereza Ludvíková Tereza Ludvíková 97 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 09.2
3 Radka Čermáková Radka Čermáková 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.3
4 Kateřina Marečková Kateřina Marečková 98 ZŠ Sion - Hradec Král.ZŠ Sion - Hradec Král. 09.4
5 Anna KolkováAnna Kolková 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HálováBarbora Hálová 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 08.6
2 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 08.6
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 09.0
4 Radka Čermáková Radka Čermáková 97 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.0
5 Tereza Ludvíková Tereza Ludvíková 97 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 09.1
6 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 ZŠ Kukleny -HKZŠ Kukleny -HK 09.2
7 Štěpánka BořkováŠtěpánka Bořková 98 ZŠ Štefcova -HKZŠ Štefcova -HK 09.2
8 Kateřina SamkováKateřina Samková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal Blažek Michal Blažek 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.3
2 Jaroslav Šantrůček Jaroslav Šantrůček 02 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.5
3 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 10.6
4 Marek MílMarek Míl 02 ZŠ Štefánikova-HKZŠ Štefánikova-HK 11.0
5 Jiří MinaříkJiří Minařík 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 11.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František Marek František Marek 01 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.0
2 Jakub ChalupskýJakub Chalupský 04 ZŠ Nový Hradec Král.ZŠ Nový Hradec Král. 10.9
3 Daniel Jankovič Daniel Jankovič 01 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 11.0
4 Jan KořénekJan Kořének 04 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 11.0
5 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 11.0
6 Vojtěch Kloud Vojtěch Kloud 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 11.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HojnáVeronika Hojná 00 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.4
2 Tereza RežnáTereza Režná 00 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 11.5
3 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 Biskupské gymn. - HKBiskupské gymn. - HK 12.5
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nováková Adéla Nováková 00 ZŠ J.Gočára- HKZŠ J.Gočára- HK 10.6
2 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 MŠ a ZŠ M.Horákové- HKMŠ a ZŠ M.Horákové- HK 10.9
3 Tereza Kloučková Tereza Kloučková 01 ZŠ Úprkova-HKZŠ Úprkova-HK 11.1
4 Karolína Janková Karolína Janková 00 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 11.4
5 Barbora KlubalováBarbora Klubalová 00 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 11.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 ZŠ LibčanyZŠ Libčany 10.7
2 Kristýna Ludvíková Kristýna Ludvíková 00 ZŠ SNP- HKZŠ SNP- HK 10.8
3 Kristýna Jiránková Kristýna Jiránková 02 ZŠ Bezručova - HKZŠ Bezručova - HK 11.1
4 Natálie Nyčová Natálie Nyčová 01 ZŠ Jiráskovo nám. - HKZŠ Jiráskovo nám. - HK 11.2
5 Anežka Malá Anežka Malá 00 ZŠ Malšova Lhota-HKZŠ Malšova Lhota-HK 11.4
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků