Velká cena České Lípy a KP LKAS v chůzi na dráze
Česká Lípa (24. 4. 2010)60 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (so, 24.4.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Matěj BrabníkMatěj Brabník | 96 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Milan KlimešMilan Klimeš | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.35 | |||||||||||||||
4 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.47 | |||||||||||||||
7 | Petr HrdýPetr Hrdý | 00 | AC Česká Lípa | 12.14 | |||||||||||||||
8 | Pavel BouchnerPavel Bouchner | 98 | AC Česká Lípa | 12.30 | |||||||||||||||
9 | Bohoušek JanoušekBohoušek Janoušek | 03 | AC Česká Lípa | 15.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 24.4.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SkalickýJakub Skalický | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.38 | |||||||||||||||
5 | Petr FialaPetr Fiala | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.74 | |||||||||||||||
6 | Daniel HůlaDaniel Hůla | 01 | AC Česká Lípa | 10.44 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (so, 24.4.2010) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VáňováMarkéta Váňová | 96 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Viktorie HanušováViktorie Hanušová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 09.32 | |||||||||||||||
6 | Anna SuchardováAnna Suchardová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.40 | |||||||||||||||
8 | Lucie FialováLucie Fialová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (so, 24.4.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 09.22 | |||||||||||||||
5 | Monika BielovičováMonika Bielovičová | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | 09.35 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská | 98 | AC Česká Lípa | 10.28 | |||||||||||||||
9 | Lucie MyslíkováLucie Myslíková | 00 | AC Česká Lípa | 11.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |