Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A

Praha-Stromovka (5. 5. 2010)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 5.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David StřihavkaDavid Střihavka
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.45
2 Ondřej HradilOndřej Hradil
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 5.26
3 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 5.04
4 Petr StříbrnýPetr Stříbrný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.82
5 František ChmelFrantišek Chmel
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.50
6 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.37
7 Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.36
8 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha BSK ZŠ Jeseniova Praha B
96 4.22
9 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.21
10 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.16
11 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.08
12 Marek KnytlMarek Knytl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 3.85
13 Josef PavlátJosef Pavlát
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 3.84
14 Martin DvořákMartin Dvořák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 3.75
15 Otakar VolekOtakar Volek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 3.71
16 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.66
Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Tomáš BorůvkaTomáš Borůvka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 DNP
MB Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
95 5.33
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 5.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.86
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.51
3 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.27
4 Monika FolberováMonika Folberová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.18
5 Kateřina PalderováKateřina Palderová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.17
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha BSK ZŠ Jeseniova Praha B
96 4.06
7 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.89
8 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 3.83
9 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 3.82
10= Šárka BortováŠárka Bortová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.70
10= Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.70
12 Marie ČernáMarie Černá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 3.38
13 Andrea KokšalováAndrea Kokšalová
SK ZŠ Jeseniova Praha BSK ZŠ Jeseniova Praha B
96 3.29
MB Anna NečinováAnna Nečinová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.58
MB Petra KotrlováPetra Kotrlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 4.43
MB Dominika KubišováDominika Kubišová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.29
MB Jana StrupkováJana Strupková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.16
MB Tereza HouskováTereza Housková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.10
MB Gabriela VáchováGabriela Váchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Celkem 19 závodníků