výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody PAS

Praha-Děkanka (15. 6. 2010)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.99 886
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.08 854
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.15 830
4 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29 782
5 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.37 755
6 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44 732
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 15.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.27 789
2 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.41 742
3 Filip KsandrFilip Ksandr 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.43 736
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44 732
5 Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.61 678
6 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.68 656
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 15.6.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.57 690
2 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59 684
3 Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.60 681
4 Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.67 659
5 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77 628
6 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.87 598
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk FikarZdeněk Fikar 86 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.72 643
2 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.86 601
3 Ivan HabichIvan Habich 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.89 592
4 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.01 557
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.02 554
6 Miloš PadevětMiloš Padevět 63 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.03 551
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 15.6.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barnabáš ŠkoloudBarnabáš Školoud 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.37 755
2 Marek LehockýMarek Lehocký 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.66 662
3 Adriano BrugioniAdriano Brugioni 94 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.81 616
4 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09 534
5 Leoš HvižďLeoš Hvižď 88 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.18 509
6 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.60 185
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 15.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BlažejZdeněk Blažej 48 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 08.80 350
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09 285
3 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.15 272
4 Petr LorencPetr Lorenc 56 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.65 176
5 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.76 158
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.78 154
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 15.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HornPetr Horn 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56 694
2 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57 690
3 Viktor ŠeboViktor Šebo 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05 545
4 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.17 511
5 Tomáš BorůvkaTomáš Borůvka 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.55 411
6 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 10.20 93
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73 933
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.85 895
3 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.88 885
4 Grazyne Prokopek-JanacekGrazyne Prokopek-Janacek 77 POLANDPOLAND 07.91 876
5 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10 818
6 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.13 809
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 15.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.16 800
2 Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.26 770
3 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38 735
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39 732
5 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.41 726
6 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.89 595
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 15.6.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.50 701
2 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.52 695
3 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.54 690
4 Martina HankováMartina Hanková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.55 687
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 15.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KučerováAndrea Kučerová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.93 584
2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.02 561
3 Šárka BeránkováŠárka Beránková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.50 444
Celkem 3 závodníků