výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Plzeňský půlmaraton

Plzeň (25. 4. 2010)

Půlmaratón - Muži

(ne, 25.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KroměřížAK Kroměříž 1:09:03
4 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 1:09:42
5 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 1:09:56
6 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:10:21
7 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:10:40
8 Tomáš VeberTomáš Veber 74 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:11:25
9 Jan BláhaJan Bláha 71 AK KroměřížAK Kroměříž 1:12:42
10 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:12:55
11 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:13:07
12 Jan BrotánekJan Brotánek 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:15:27
14 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:16:18
15 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 61 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:16:41
16 Václav FilipVáclav Filip 60 AK KroměřížAK Kroměříž 1:18:22
17 Slávek ŠvejdarSlávek Švejdar 71 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:18:31
18 Miloš FialaMiloš Fiala 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:18:47
21 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AK ZlínAK Zlín 1:20:16
22 Jan SokolJan Sokol 83 AK SokolovAK Sokolov 1:20:18
32 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:25:41
33 Jan FlaksJan Flaks 62 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 1:25:48
35 Jaroslav NovýJaroslav Nový 76 AK SokolovAK Sokolov 1:26:37
41 Jiří NovotnýJiří Novotný 60 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 1:28:34
46 Dušan BartošDušan Bartoš 64 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:29:28
47 Jan ProkopJan Prokop 72 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:29:52
49 Marcel UngrMarcel Ungr 76 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1:30:05
50 Štěpán MašekŠtěpán Mašek 86 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:30:15
54 Milan VystydMilan Vystyd 87 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:30:39
70 Pavel KleinPavel Klein 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1:32:14
73 Pavel AltschulPavel Altschul 76 AK SokolovAK Sokolov 1:32:51
81 Milan ŠkardaMilan Škarda 63 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:34:33
86 Milan HylasMilan Hylas 68 AK SokolovAK Sokolov 1:36:23
92 Václav SvobodaVáclav Svoboda 49 TJ SušiceTJ Sušice 1:37:09
101 Martin HoffmanMartin Hoffman 84 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:38:06
104 Miroslav KubiskaMiroslav Kubiska 62 AC DomažliceAC Domažlice 1:38:41
105 Radek OračkoRadek Oračko 77 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:38:41
108 Tomáš OlšerTomáš Olšer 72 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:39:28
123 Tomáš ZemanTomáš Zeman 78 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:41:36
142 Josef ŠtefekJosef Štefek 71 SK BAS BabylonSK BAS Babylon 1:44:42
168 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:48:59
223 Josef HolýJosef Holý 41 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:57:54
244 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 SK BAS BabylonSK BAS Babylon 2:07:43
Celkem 40 závodníků

Půlmaratón - Ženy

(ne, 25.4.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 1:19:54
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 1:20:17
4 Simona KoščováSimona Koščová 74 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:29:09
6 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:32:49
7 Radka ZbíralováRadka Zbíralová 72 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:32:59
8 Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 AC DomažliceAC Domažlice 1:38:57
13 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:48:10
15 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:48:48
16 Radka LelkováRadka Lelková 76 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:49:42
19 Markéta KellarováMarkéta Kellarová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:52:06
21 Dagmar KloudováDagmar Kloudová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:55:49
22 Tereza BartošováTereza Bartošová 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:56:15
37 Petra KleinováPetra Kleinová 78 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:09:38
Celkem 13 závodníků