Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek

Pardubice (9. 5. 2010)

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.29 11.00
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.19 9.00
3 Kristýna MichaličkováKristýna Michaličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 5.06 8.00
4 Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 4.85 7.00
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4.84 6.00
6 Dominika VejpravováDominika Vejpravová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 4.84 5.00
7 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.75 4.00
8 Tereza KrpatováTereza Krpatová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
91 4.63 3.00
9 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
AC PardubiceAC Pardubice
93 4.56 2.00
10 Dominika ValentováDominika Valentová
AC PardubiceAC Pardubice
92 4.52 1.00
11 Zuzana ŠedováZuzana Šedová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 4.40
12 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 4.38
13 Lenka AntuškováLenka Antušková
AC PardubiceAC Pardubice
92 4.36
14 Nella KřížkováNella Křížková
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.21
MB Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 4.98
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 4.96 11.00
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.94 9.00
3 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 4.90 8.00
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 4.81 7.00
5 Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 4.71 6.00
6 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 4.52 5.00
7 Simona DuškováSimona Dušková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 3.98 4.00
8 Jana KaláškováJana Kalášková
TJ SvitavyTJ Svitavy
94 3.88 3.00
9 Kateřina JoštováKateřina Joštová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 3.77 2.00
MB Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5.10
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen<br>KP jednotlivců KH KAS :<br>Pro nesplnění podmínek přebornice nevyhlášena.
Celkem 10 závodníků