Kvalifikační závod MPD mladšího žactva skupina A
Praha-Kotlářka (4. 5. 2010)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon JůnŠimon Jůn | 97 | PSK Olymp Praha | 21.73 | |||||||||||||||
2 | Jan ObstJan Obst | 97 | SK Aritma Praha | 22.25 | |||||||||||||||
3 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 22.43 | |||||||||||||||
4 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 23.25 | |||||||||||||||
5 | Daniel RerkoDaniel Rerko | 97 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 26.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav LangerVítězslav Langer | 99 | SK Aritma Praha | 24.53 | |||||||||||||||
2 | Jakub ChládekJakub Chládek | 98 | SK Spartak Praha 4 | 25.93 | |||||||||||||||
3 | Matěj RadaMatěj Rada | 01 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 26.27 | |||||||||||||||
4 | Petr Šesták Petr Šesták | 00 | SK Aritma Praha | 27.22 | |||||||||||||||
5 | Filip KrálFilip Král | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 27.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 19.56 | |||||||||||||||
2 | David Bartoš David Bartoš | 98 | ASK Slavia Praha | 22.94 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PařízekLukáš Pařízek | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 22.99 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KopeckýTomáš Kopecký | 98 | SK Spartak Praha 4 | 24.36 | |||||||||||||||
5 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 24.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 24.70 | |||||||||||||||
MB | Maxmilián ZachMaxmilián Zach | 98 | SK Kotlářka Praha | DNP | |||||||||||||||
MB | Jan ŠimekJan Šimek | 98 | SK Kotlářka Praha | 26.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina BartošováMartina Bartošová | 97 | SK Kotlářka Praha | 21.95 | |||||||||||||||
2 | Lucie PilíkováLucie Pilíková | 98 | SK Kotlářka Praha | 22.71 | |||||||||||||||
3 | Tereza HákováTereza Háková | 99 | PSK Olymp Praha | 24.38 | |||||||||||||||
4 | Michaela BednářováMichaela Bednářová | 97 | SK Aritma Praha | 25.11 | |||||||||||||||
5 | Eliška KrausováEliška Krausová | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 26.42 | |||||||||||||||
6 | Tereza HlubučkováTereza Hlubučková | 97 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 28.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika NeustadtováVeronika Neustadtová | 98 | SK Aritma Praha | 23.18 | |||||||||||||||
2 | Lucie MrázkováLucie Mrázková | 99 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 24.85 | |||||||||||||||
MB | Anežka KlárováAnežka Klárová | 00 | SK Kotlářka Praha | 24.86 | |||||||||||||||
MB | Johana FialováJohana Fialová | 99 | SK Kotlářka Praha | 25.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 4.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 21.17 | |||||||||||||||
2 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | PSK Olymp Praha | 21.58 | |||||||||||||||
3 | Anna SantolíkováAnna Santolíková | 98 | PSK Olymp Praha | 24.40 | |||||||||||||||
4 | Gabriela HampelováGabriela Hampelová | 97 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 28.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |