Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň

Jihlava (2. 5. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.87 11.00
2 Michal KyusMichal Kyus 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.18 8.00
3 Ondřej HelarOndřej Helar 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.25 7.00
4 Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.35 6.00
5 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.39 5.00
6 Michal NejedlýMichal Nejedlý 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.99
Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 2.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.96 9.00
2 Tomáš FerdanTomáš Ferdan 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.50 4.00
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.61 3.00
4 Jakub KalinaJakub Kalina 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.62 2.00
5 Ondřej PolášekOndřej Polášek 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.93 1.00
6 Tomáš Srnec Tomáš Srnec 95 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.96
7 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.59
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.42 11.00
2 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.69 9.00
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.77 8.00
4 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83 7.00
5 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.95 5.00
6 Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.42 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93 6.00
2 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14 3.00
3 Nikola DuškováNikola Dušková 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.20 2.00
4 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.42 0.50
5 Iva PecováIva Pecová 95 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 09.73
Klára BöhmováKlára Böhmová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.06 4.00
2 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.55
3 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.60
4 Nikol PacalováNikol Pacalová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.61
5 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.93
Celkem 5 závodníků